ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 78
Ей, тоя Рууни очаквам вече и от хладилника да излезе  Mr. Green Joy

shammi, каква софра си сложила  Hug

Само да не пуснем гол до 30тата минута, пък после ще му мислим  Mr. Green Да си повдигнем духа за Гара-гара гооу  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=7Mn1WN5yeag

Айде, червените, де сте, бре? На стадиона?  Whistling  Hug

# 376
  • Мнения: 2 506
уф, те вече падат с 0:2, а още не е свършило 1вото полувреме

# 377
  • Мнения: 107
Аз не обичам да съм приносител на лоши новини, но мачът на ЦСКА хич не върви  Sad

# 378
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айдеее и по една от местните телевизии ще гледам спешъл предаване,отново на тематика "Ще го бъде ли Рууни в Юнайтед и докога?"  Confused  Sick

# 379
  • Мнения: 2 506
Айдеее и по една от местните телевизии ще гледам спешъл предаване,отново на тематика "Ще го бъде ли Рууни в Юнайтед и докога?"  Confused  Sick
hahaha hahaha Остава да ти пуснат такова и за Бербатов  Mr. Green

# 380
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама ако ми пуснат Берба ще се забавлявам на английския му.   hahaha
Докато при Рууни...  Sick Sick Sick
Чак в червата ми е отвратителен.  Tired

# 381
  • Мнения: 2 506
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing

П.П. Аааа как така Бончо Генчев не е гост?!  Mr. Green  Crazy

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 21:48 от Whatever

# 382
  • Мнения: 631
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing

П.П. Аааа как така Бончо Генчев не е гост?!  Mr. Green  Crazy

От твоите уста в Божиите уши  Peace
А дано - започваме след малко ще викам с пълна уста  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 78
Аз предричам гол на Грийн или на Жо  Laughing
А дано  Praynig Ти ги умееш прогнозите  Wink

# 384
  • Мнения: 2 506
Ех никакви ви няма тая вечер Simple Smile Като "Левски" сте  Mr. Green И тях никви ги няма.

Уволнили са Емил Костадинов от ЦСКА.

# 385
  • Мнения: 11 606
Гледам аз....и предния мач се ядосвах, и този също, после рецептата за нервите Левски и ЦСКА ще ми я осребряват....

# 386
  • Мнения: 78
Много ме е яд как ни вкараха гола.... ooooh!
Жо никакъв го няма.. Гарата да не говорим, то не стига топка до него.  Confused Кривият да влиза и да ги почва тия жабари Mr. Green
До края на мача бойният ми вик е "Божкоо, обичам тааа!"  Mr. Green  Crossing Arms

Уволнили са Емил Костадинов от ЦСКА.
А треньора не са ли?  newsm78

# 387
  • Мнения: 631
Ex що така ни вкараха гадно.................. в интерес на истината Божката е на ниво този път евала )

Айде останаха 5 минути Whatever дано прогнозата ти се сбъдне  Praynig Praynig Praynig

# 388
  • Мнения: 631
Е паднахме, но определено мисля, че тук ще ги нагънем. Аз лично ще съм на стадиона и ще крещя здраво )))) Сега повече ми харесаха отколкото със Спортинг.


П.П. Абе все Емо Костадинов ли ще е изкупителната жертва в ЦСКА  newsm78 newsm78

# 389
  • Мнения: 78
Ми толкова, к'во да правим.
И аз планирам да подкрепя отбора тук  Peace
Ако е някаква утеха, Спортинг са опукали Гент с 5-1. Сега сме 3ти в групата на точка зад Лил (ако са ми верни сметките Thinking )
 
Лека   Hug

Общи условия

Активация на акаунт