ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 70
Аз също съм за Бербатов и Манчестър Юнайтед.

# 286
  • Мнения: 78
Я да си кажем от сега довечера за кое Мите ще викаме??????? 
Аз ще викам за Митето Иванков, но няма да викам за нито един от отборите  Crossing Arms
Май ше предпочета да гледам Рейнджърс-Валенсия Wink

# 287
  • Мнения: 11 606
Ех....ей така за цвят няма ли да има пейка и за другото Мите...Аз сядам на нея......

Не знам дали съм ви споделяла, но любимия пост във футбола ми е....вратарския.....Не ме питайте защо, едно време знаех всички вратари - известни и по-малко известни, биографиите им и пр. Дори съм се представяла като играч на Минута е много, с любима тема - Вратари....(откачена работа). И до сега мазата ни е в плакати на вратари....Та като ги видя и ме обхващат едни чувства....Особено Серхио Гойкоечея - един симпатяга - Роми дали чете???? Любимия ми футболист бе .....Борислав Михайлов - сега не мога да го дишам обаче, та като ми стана любим Марко ван Бастен всички ми казваха - Да не си се объркала нещо, той не е вратар........

Та и сега с едно око съм повече за вратарите.....Та на каръшката(от снощи) моя пейка кой ще седне?

Цецито ми е глътката въздух........И аз няма да викам за отбори, а само за вратаря.....

# 288
  • Мнения: 78
Ех, Маме, айде да видим дали ще счупим каръка на тая наш'та пейка   Wink  Hug

И аз залитам по вратари  Crazy И съм много голям фен на Митето Иванков Blush Когато играеше в Левски и аз бях на стадиона, крещях по няколко пъти на мач: "Митьооо, обичам таааааа"  Blush  Joy

# 289
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Когато играеше в Левски и аз бях на стадиона, крещях по няколко пъти на мач: "Митьооо, обичам таааааа"  Blush  Joy

 hahaha hahaha hahaha

И аз се включвам при любителките на вратари.
Аз припадам по Здравко Здравков...ееех,колко талант имаше в това момче... Tired

# 290
  • Варна
  • Мнения: 294


p.p.
Ех....ей така за цвят няма ли да има пейка и за другото Мите...Аз сядам на нея......
..............................
на грешната пейка си чадо, отново  bishop

Цеци, къде и ти отиде   Mr. Green
обаче, в момента си та представям как викаш зад вратата на Митьо  Joy Joy Joy

# 291
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
на грешната пейка си чадо, отново  bishop

Поп Кръстю каза!   hahaha hahaha hahaha

# 292
  • Мнения: 631
Я да си кажем от сега довечера за кое Мите ще викаме???????

Хаха и за двамата дедо попееееееее и за двамата  Mr. Green

# 293
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
ГолЕм смЕх съм изтървала снощи.  Crossing Arms

Първо, честит рожден ден на Роми! Само положителни емоции занапред!


Второ, мЕтам и аз нещо за пийване, защото днес с милото правим три години от сватбата. ('апването по-късно)


И трето, като Мамето и Цецето  Mr. Green, и аз ще викам за по-доброто Мите, ама не и за отборите.

# 294
  • София
  • Мнения: 10 728
.... но няма да викам за нито един от отборите  Crossing Arms


и аз така, ще бъдем в ролята на съдийте- ти си главния, аз съм ти помощника  Sunglasses



на грешната пейка си чадо, отново  bishop

Поп Кръстю каза!   hahaha hahaha hahaha
поп поп, ама е и червен дявол...викайте ексзорсиста  Joy  Joy






Све, честит празник!!!  bouquet Още дъъълги години да се радвате взаимно!!!

# 295
  • Мнения: 11 606
Когато играеше в Левски и аз бях на стадиона, крещях по няколко пъти на мач: "Митьооо, обичам таааааа"  Blush  Joy

 hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Детето ме пита защо се смея със сълзи......Кажете какво да му отговоря?????

Да му обесня за фенската любов, написах фенската, някой да не вземе да го прочете френската - предупреждавам...Часът за другата любов е още много ранен.......Да му обесня и за това кой е поп Кръстю.........Как да му обесня,че поп Кръстю кара червен болид? Ще ме контрира,че те поповете не блажят, как да му разбия излюзиите и с двете, и с трите........

Анелке, ти огретен таз вечер няма ли да правиш? Ако питаш мен- всяка вечер картофи не ща...Мисли му с какво ще зарадваш нашта пейка......

Све, честита годишнина!!! Още поне 30 години заедно в любов и разбирателство!!!!!! Добре дошла при нас, малко сме ама сме качествени.....Пък да видим после кой как ще си тръгне към 23,30ч. от стадиона......Цецито още от сега тренира зад вратата, без глас остана милата.......

Цеце, благодаря ти за смеха!!!!! Heart Eyes

Ох.....пък аз имах кратка, но много хубава връзка в ученическите години с един кандидат-вратар, брат на вратар от що-годе известен отбор(по-късно истанал треньор на малък, що годе средна хубост, известен отбор), ех........Та...лИбоФ на сън и на яве......Да не дълбая още с длетото тънко в моето сърце......

# 296
  • Мнения: 78
Све - Честито!!! Още много, много години да се обичате и радвате!  Heart Eyes Поздрави  Heart Eyes  Hug   bouquet

# 297
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Све,честит празник.  Hug
Дълги години да се обичате.   bouquet

Ние пък имахме годишнина оня ден,ама не си падам особено по тия празници.  Mr. Green

# 298
  • Варна
  • Мнения: 294
на грешната пейка си чадо, отново  bishop
Поп Кръстю каза!   hahaha hahaha hahaha
поп поп, ама е и червен дявол...викайте ексзорсиста  Joy  Joy
Joy Joy
ох, довечера ша взема да се окича с някой връзка чесън, против УрУки  Mr. Green

..... и каквото и да сготвя, ще е с мнооого чесън  Joy  Twisted Evil


Све, честита годишнина - бурни страсти и любов, още дълги години  Hug   bouquet Hug


p.p. Сарки на теб с малки букви  Mr. Green, и на теб честита годишнина на патерици. Още дълги години заедно да не си падате по тези празници  Mr. Green Hug Hug

# 299
  • Мнения: 2 506
Све, честита годишнина и от мен  Hug Hug

Бройте ме и мен за Митето Иванков Simple Smile

 Joy много ме развеселихте

Общи условия

Активация на акаунт