ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 556
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 676
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооол

# 601
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Майкооооуууууу, какъв гол вкара Гаджев!

О, нееееееееееееееееееееееее!

# 602
  • Мнения: 631
Ох 3 минути
Леееееееееееелееееееееееееееееее какъв автогол  ooooh!
Потресена съм

 ooooh!
Ей тоя Иванов не разбраха ли, че не става ooooh!

Дано устискаме  с равен - пфуууууууууууууууууу яд ме е много

Алеле майко сметките са много тънки Гент води на Спортинг с 3 : 0  :crazyeyes:

# 603
  • София
  • Мнения: 10 724
Какъв пропуск  ooooh!
 Сарки, не са подходящи тези, трябва да са сини на 100%, но вече няма времееее....  Confused

# 604
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Какъв пропуск  ooooh!
 Сарки, не са подходящи тези, трябва да са сини на 100%, но вече няма времееее....  Confused

Аз докато напиша,отиде коня у рЯката... Tired

# 605
# 606
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
 Banghead tantrum Rage

Ох, няма такъв карък!!! Бяха спечелили мача почти!

Сега задължително трябва да бием Гент, а Спортинг да бият Лил, и после - каквото стане срещу Спортинг.

Не, Сарки, просто ме е яд, че изпуснахме победата.

# 607
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Какво става Све?
Да не ни вкараха? Shocked

# 608
  • Мнения: 11 606
Не ми се пише.....Съкрушена съм!


ЦСКА дано направи добър мач и да победи!

# 609
  • Мнения: 631
Айде сега на вълната на ЦСКА  Hug
Дано направят нещо


Лошо това, че Гент бият маниииииии ще трябва следващите 2 мача бая да се борим

# 610
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама биха лиии? ooooh!

# 611
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398


Лошо това, че Гент бият маниииииии ще трябва следващите 2 мача бая да се борим

Даааа, а Гент имат шансове да продължат вече, и ще играят много силно.
Биха, да. Гент - Спортинг 3:1

# 612
  • Мнения: 4 676
Кой бре Сарк Laughing

# 613
  • Мнения: 11 606
Уф.....и защо чак сега левскарите се сетиха да играят като хората????? Къде бяха първите мачове? Или смятаха тогава,че победите са им в кърпа вързани........

прикл.    Ювентус - Ред Бул (Залцбург)    0:0
прикл.    Лех (Познан) - Манчестър Сити    3:1
прикл.    Байер (Леверкузен) - Арис    1:0
прикл.    Розенборг - Атлетико (Мадрид)    1:2
прикл.    Гент - Спортинг (Лисабон)    3:1
прикл.    Левски - Лил    2:2

прикл.    БАТЕ Борисов - Шериф (Тираспол)    3:1
прикл.    Динамо (Киев) - АЗ Алкмаар    2:0
прикл.    ЦСКА (Москва) - Палермо    3:1
прикл.    Лозана - Спарта (Прага)    1:3

90'    Брюж - Динамо (Загреб)    0:2
90'    ПАОК - Виляреал    1:0

# 614
  • Мнения: 631


Абе моме къде четеш  Hug Hug Hug от три поста това пиша  newsm78
Ще ти спирам пиенето на тебе  Stop

Общи условия

Активация на акаунт