"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 003
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
НОВА ТЕМА

Като изпишем тази да се прехвърлим в новата. Peace

# 721
  • Мнения: 0
Зизке, мерси за новата тема newsm51

Бях се уплашила, че си забравила Rolling Eyes

А някакви коментари по серията днес някой да сподели?

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Слушкам, папкам, нанкам... Peace

Така, моя коментар... Thinking

Йомер и Ерол големи гадове. Как ли не спъваха наште гълъбчета. #2gunfire
Мурат сигурно го е фанала радиацията тези дни...взе да мисли разумно... #Shocked #Shocked
Браво на Филиз и Йълмаз...не се отказаха и спасиха нещата. Все пак требе да има кво да фука Йомер... hahaha hahaha hahaha
Немога да повярвам на злобата на Йомер към собствената му сестра...тоя така го е треснал тока, че се чудим да ли не е висел на некой далекопровод. newsm78
Нооо, култовата сцена с обаждането на Йълмаз на Пръчкинер...майкооооууууу как и светнаха дзъркелите... #Silly #Puppy dog Кво ли си вика..."Шъ ма вземиии...Шъ ма вземиии...не мой без мен" rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 723
  • Мнения: 3
А така, и аз съм съгласна за Йомер, който е комплексар и гад, но бащата май не е лош. Вие по знаете, гледате го от началото.
Зизу, чакайте ме и в новата тема и без да ме плашиш с хеликоптери.
 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 724
  • Мнения: 3
 Фан,
Може да харесваш Старчето, но долу ръцете!

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet  bouquet  bouquet Зизке, мерси за темата!  Hug  Коментара ми ще е след като изгледам серийката.   bouquet

# 726
  • Мнения: 105
Зизу,коментарът ти е жесток!   Mr. Green Аз отново  изтървах серията,ще наваксвам,ама след твойте коментари,май няма толкова много за гледане... Flutter

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Зизке,аз съм си на снимката,тя Зейнепката просто прилича на мен smile3534 hahahaСерията и аз я пропуснах,ама то затова си имаме Зизка-Справката  bouquet  love001Джанъм,отдавна не си писала приказка за Пръчката,що тъй newsm78Давай,че не остана,скоро нали ще я занулят  Sad

# 728
  • Мнения: 0
Фан,
Може да харесваш Старчето, но долу ръцете!
Старчето е само и единствено твое, нямаш грижи от моя страна Hug
--------------------------------------------------------------------------------
Зизу, супер коментар - Мурат го била хванала радиацията hahaha hahaha
Аууу, за дзъркелите съм го изтървала момента, пак ще изгледам серията.
Йомер...Йомер...въобще не става за бизнесмен, много искаше Филиз да се провали doh
А Текинер друга песен запяха след успеха й..Момента, когато всички хорица задружно
лепяха плакати и разпространяваха рекламните листовки беше много мил и трогателен.

# 729
  • Мнения: 0
Новата тема е станала прекрасна, сега чак я цъкнах newsm51 newsm51 newsm51
И вече е пета по ред newsm78, браво на нас !

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 19:56 от Fan

# 730
  • Мнения: 3
Фан,
Благодаря, и ако не се намери фруга да ми го оспорва, най-нкрая ще спя спокойно.

Туба е много по-красива когато и се вижда челото. С бретон май, по не й отива.

# 731
  • Мнения: 3

Извинете ме ако поставям стара снимка , но да напреднем към новата тема, която Зизу така старателно е направила!

# 732
# 733
  • Мнения: 0
Фан,
Благодаря, и ако не се намери фруга да ми го оспорва, най-нкрая ще спя спокойно.

Туба е много по-красива когато и се вижда челото. С бретон май, по не й отива.

Това според мен не е Туба.

# 734
  • Разград
  • Мнения: 8 243








Общи условия

Активация на акаунт