"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 005
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8
Като сте започнали да ги разпределяе,да се подредя и аз... newsm78Но при моя любимец съм без конкуренция! NaughtyДо сега се спотайвах и небрежно отминавах коменарите,но сега "че си изокам":Евалла Кемал аби!Пу,първа /и комай-единствена/!  bouquet

# 691
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=ng7HvR0Wzn0 - Filiz&Yilmaz - By fOendaa


 

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 619

Ази приготвих патлаците за тези дет ми пипат Йълмаз.
Алиске ако обещаеш че нема да ми го пипаш може и да пием по кафенце,
даже гледам че има още майнички, та може една форумска среща да си направим под некои пловдивски липи, ноооооооооооооооооо
долу ръцете от Мачо мен.
hahaha hahaha hahaha Винаги готова за среща под пловдивските липи - ние с мацките от аси-бг се срещаме сравнително често и е много готино, но с повече хора ще е още по-хубаво.  Само да не си срамежлива /аме не ми се вярва, както упорито браниш Йълмаз бей   bouquet hahaha/. Така че нека всички пловдивчанки да се чувстват поканени - само трябва да измислим време и място на срещата и да заформим купона.  hahaha hahaha И да се разберем кой няма какво да пипа - да разпределим териториите.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Като сте започнали да ги разпределяе,да се подредя и аз... newsm78Но при моя любимец съм без конкуренция! NaughtyДо сега се спотайвах и небрежно отминавах коменарите,но сега "че си изокам":Евалла Кемал аби!Пу,първа /и комай-единствена/!  bouquet
hahaha  bouquet Соваа, радвам се да те видя на линия. Твой е Кемал аби - само го пази да не се появи някоя претендентка. bouquet

# 694
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Като сте започнали да ги разпределяе,да се подредя и аз... newsm78Но при моя любимец съм без конкуренция! NaughtyДо сега се спотайвах и небрежно отминавах коменарите,но сега "че си изокам":Евалла Кемал аби!Пу,първа /и комай-единствена/!  bouquet

Въх, за него още нямам нищо какво да  пусна. Но ще имам впредвид като го срещна някъде, че трябва да ти го донеса.

http://www.youtube.com/watch?v=jJxXubp6Fjo - Yilmaz & Filiz - by fOendaa


 
 

# 695
  • Мнения: 8
Е-е-е,Алис,нали затова си го заплюх!Дано никоя не се полакоми за него- така наплют-бр-р-р...Той най-тамам ми падна на сърце-готин,тежкар,а и на възраст-горе-долу...

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е-е-е,Алис,нали затова си го заплюх!Дано никоя не се полакоми за него- така наплют-бр-р-р...Той най-тамам ми падна на сърце-готин,тежкар,а и на възраст-горе-долу...
Хахаххаха...нашта Сова как се уреди...Халал да ти е Совеее...със здраве да си го ползваш... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy
Байдауей...алоооуууу Пловдивчанките...нема ли покани за нас от Софето бре...? newsm78

# 697
  • Мнения: 11 229
Привет !
 по Диема, дали
ще са повторения или по 2 серийки дневно Shocked


разбира се, че повторение на серията от предишната вечер

# 698
  • Мнения: 3
Е-е-е,Алис,нали затова си го заплюх!Дано никоя не се полакоми за него- така наплют-бр-р-р...Той най-тамам ми падна на сърце-готин,тежкар,а и на възраст-горе-долу...
Хахаххаха...нашта Сова как се уреди...Халал да ти е Совеее...със здраве да си го ползваш... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy
Байдауей...алоооуууу Пловдивчанките...нема ли покани за нас от Софето бре...? newsm78


Ако организирате събота или неделя и ние от София можем да дойдем. Мене малко ме е страх да не ям бой заради Йълмаз, но ще се прежаля.
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 699
  • Мнения: 3


Лек и приятен ден на всички!

# 700
  • Мнения: 5 138
Е-е-е,Алис,нали затова си го заплюх!Дано никоя не се полакоми за него- така наплют-бр-р-р...Той най-тамам ми падна на сърце-готин,тежкар,а и на възраст-горе-долу...
Хахаххаха...нашта Сова как се уреди...Халал да ти е Совеее...със здраве да си го ползваш... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy
Байдауей...алоооуууу Пловдивчанките...нема ли покани за нас от Софето бре...? newsm78


Ако организирате събота или неделя и ние от София можем да дойдем. Мене малко ме е страх да не ям бой заради Йълмаз, но ще се прежаля.
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Абе поканени сте всите заедно, нооооо пак повтарям ще съм екипирана кат талибанини преди взрив на метро та никой и да не помисля, че името на Бюлент-Йълмаз  да изрече, камо ли да ми го пипа.
Първа съм го заплюла и си е мойййййййййй/заприличах на Керем от 1001нощ/
Софчеееее благодарско за закусчицата, аз ся като си пийна кайвето ще хапна, нищо че съм 100кила

# 701
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добър ден дами! Hug Hug Hug Hug Hug
Нелооо, внимвай с оръжията...да не разположим ракетните остановки...имам си хиликоптер... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Питай Софи ако не верваш. hahaha hahaha hahaha

# 702
  • БГ
  • Мнения: 78
Цитат
А за Синан Тузджу - Йомер никой не се обажда, особено като взе да става образа му лошичък hahaha

Ехо-о-о здравейте! Hug
Ама вие забравяте , че ми го харизахте Йомер - без възражения в по-предните теми.
СегИ що го слагате на тезгяха,а?
Ми той си е мой -  добър , лош, ша го ползвам с най-голямо благодарение ... до откат...

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Цитат
А за Синан Тузджу - Йомер никой не се обажда, особено като взе да става образа му лошичък hahaha

Ехо-о-о здравейте! Hug
Ама вие забравяте , че ми го харизахте Йомер - без възражения в по-предните теми.
СегИ що го слагате на тезгяха,а?
Ми той си е мой -  добър , лош, ша го ползвам с най-голямо благодарение ... до откат...

Ха, да ти е честит Йомерито!!! Hug  bouquet Joy Joy Joy

# 704
  • БГ
  • Мнения: 78


О-о-о, Зизуня - Тенкс ! Спасих си кожицата, няма да ходя с насинени очи ( освен от грима ) !
Няма да оставим тоя синеочко да пости... веднага го спасявам, аз съм добро и услужливо момиче...

Я ме светни миличка - от понеделник в кои часове ще дават филма по Фемилито,ако знаеш разбира се!

Общи условия

Активация на акаунт