Житен режим на Учителя Петър Дънов - 5 тема

  • 101 850
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 807
Успех! Със сигурност ще се получи! Само си мисля, че през уикенда човек се върти повече в къщи, около печка... да не би това да е малко по-трудно. При мен винаги е с лекота през делничните дни и единствено за почивните ми се налага да впрегна малко повече ината си.
Стискам палци!  Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро, житенки!  Hug
Как сте в съботния ден?
Днес в 5.55 отворих очи, наспивам се по-бързо, независимо от възможността да мързелувам в почивния ден.
Но кантарът ме изненада с +300 гр в сравнение с вчера. Не че това ме разстрои... споделям го за тези, които очакват всеки ден да има спад в показанията. Понякога минусът е по-голям и се дължи на изхвърлена вода, което може на следващия ден да бъде компенсирано и да действа разочароващо. Може би затова се препоръчва да не се мерим всеки ден, ама пусто любопитство!  Laughing Важното е да знаем какво правим и каква е целта!
Пожелавам ви много хубав ден, лек, успешен, отморяващ!
Споделяйте...
 Hug

# 122
  • Мнения: 1 265
Добър ден на всички!Ей, това българите сме голема работа!
Всички от форума имате едно голямо благодаря от нас тук в Атина. За пет дни имаме СТРАХОТНИ резултати. Пустите му гърци са въодушевени че може да се отслабва "толкова лесно"; а аз съм пък горда че диетата е чисто българска.
 Аз килограми много не свалям, НО смъквам обиколки!!!
solei, оценка могат да ти дадат САМО тези, които са ползвали режима и са видяли неговата полза. Аз само исках да кажа, че ние докторите НЕ ЗНАЕМ МНОООГО НЕЩА и после се чудим защо ни умират пациентите. /п.п. ще си позволя да ти пусна нещо на лични във връзка с това, ако е удобно/.
Slow4eva, и аз като теб искам да го направя режима няколко месеца под ред - този и ноември. За декември не горантирам, че нали празницииии......; а пък тук празниците са си цели два месеца  #Crazy newsm44 и нали разбирате. Само да не се "освиня" че #2gunfire Благорарим всички тук и на теб за прекрасния сайт newsm51
На ВСИЧКИ ЖИТНИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА хубав ден и леко гладуване   bouquet

# 123
  • София
  • Мнения: 807
Браво, semHug Чудесна вест!  bouquet Няма по-хубаво нещо от страхотните резултати, от това, че каквото правиш ти носи удовлетворение! А при хубави резултати - мотивацията е страхотна! И тя също води до хубави резултати! Нещо като кръг... Затова и приканвам всички, които правят режима да споделят, защото понякога човек се изморява... понякога му липсва вярата, дори силите го напускат, но като види резултати при другите - се мобилизара!!!
Много хубав и успешен ден на всички!  Hug

# 124
  • Мнения: 206
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ,КОИТО ИМАТ ПРАЗНИЧНО НАСТРОЕНИЕ ДНЕС!
Ето един малко нетрадиционен поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=82ragyYUiFM
Желая ви и един лек ''режимен'' ден !
Ако има някакъв проблем, не се колебайте и задавайте въпросите си.
Споделянето много често помага.

# 125
  • София
  • Мнения: 807
solej   bouquet благодаря за хубавия поздрав!
Честит празник и от мен!  Hug
Честит понеделник и честит месец ноември!  Sunglasses
Режимът го продължавам, чувствам се добре! Особено при това слънчево време...
Как са житенките?
Хубав ден на всички!  Hug

# 126
  • София
  • Мнения: 807
 Hug
"И сам - воинът е воин"  Laughing
Чувствам се прекрасно, ще продължа режима до петък.
Хубав ден на всички  Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 293
Snow4eva  Hug, не си сама! Аз съм на режим от 27.10 и продължавам до края. Но не съм имала време да пиша. Сега се отчитам: до тук -4,9 кг. За четвърти път го спазвам този режим и така си свикнах вече, много ми харесва. Благодаря ти, много ми помогна в началото, а и по-късно, с наставления, много съм ти благодарна  bowuu И на solej , разбира се, благодарности  bowuu   bouquet Аз вече съм под 25 ИТМ и мисля следващият режим да ми е през януари, живот и здраве, защото ноември имам рожден ден, после Коледа и куп празници, няма как да се спазва режим. Ти мина ли под 25 ИТМ или имаш още за сваляне? Дано успея да запазя свалените кг. , миналия месец си върнах 4 кг от свалени 6 кг. Сили и кураж на всички които продължават с режима да издържат до края.

# 128
  • София
  • Мнения: 807
violetkatana  Hug Браво!!!  smile3501
Възхищавам ти се!  bouquet
Не, още не съм го стигнала, малко ми остава и навярно заради това съм се поотпуснала напоследък. Но аз съм безкрайно изморена от тези 30 години, в които винаги съм се борила с повечето си кила. Единствено с този режим успях с лекота да смъкна доста и да задържа резултата. И както се казва - за края на Дунава - при мен положението е същото. Остават ми 3-4 кг, които ми варират. И аз като теб, напоследък свалям и си възстановявам в рамките на месеца сваленото. Но пък всеки месец режима ми позволява макар и да лъкатуша така - поне да стоя горе-долу на едно ниво. А хубавото е, че в дните, в които не съм на режима - почти нямам драстични ограничения /освен гречката на обяд/. Поставила съм си цел: да не си поставям цел!  Laughing Т.е. - да дам малка почивка и глътка въздух на изтерзаното ми от диети тяло и най-вече на душата.
Всичко това го "излях" чистосърдечно и обяснява защо ми остава съвсем малко до края на лентичката, а все не стигам този край.  Laughing
Важното е, че така се възприемам, харесвам и режимът, който си създадох ми позволява да се храня нормално - нещо, което до преди няколко месеца беше немислимо.
Поздравявам те още веднъж за страхотната воля!!!   bouquet

# 129
  • София
  • Мнения: 293
 Snow4eva    bouquet , благодаря ти за милите думи, затова сме тук да се подкрепяме и да си даваме кураж. Тези 3-4 кг. не са нищо и много бързо ще се справиш и с тях! И аз единствено с този режим успях да смъкна доста килограми и да вляза в така бленуваната норма. С предстоящите празници ще се поглезим и ще му поотпуснем края, но после продължаваме с житния режим. И макар да се получава вариране в килограмите, все пак се подържа едно що годе постоянно тегло за месеца, та дори и има минуси. Ако не е режима качените кг ще се увеличават все повече, а така поне качваш, после сваляш и пак си в норма. Пък и никак не е труден за спазване, не се гладува в никакъв случай. Организма се пречиства и метаболизма се задвижва. Пък виждам, че групичката доста се е увеличила и всички имат отлични резултати. Хубав денна всички, още два дни и започваме захранване с ангелска супичка.

# 130
  • Мнения: 1 265
Здравейте всички, аз вчера приключих с режима. Нямам свалени кг, но имам свалени обиколки. При мен сланинката ми е мааалко в повече и явно там свалям. Пък ТЯ сланинката не тежи. Но поне задържах на съците кг. и съм много доволна. Иска ми се да направя режима и ноември, но не знам дали ще удържа. Всички тук малко или много са свалили килограми.  Благодаря на всички Ви за подкрепата и желая леко захранване.

# 131
  • София
  • Мнения: 293
sem22  , сигурно няма какво да смъкваш и затова не си свалила нищо. Аз имам  една колежка, която е 40 кг. и само се вайка , че има сланинки. Та пред нейните кахъри какво да кажем ние дето сме били над 100 кг. Но дори и да не се смъкват килограми житният режим помага за изчистването на организма. Аз съм много доволна от този режим. Днес започва захранването с ангелска супичка. Успешно захранване на всички, които продължават. Hug
 

# 132
  • София
  • Мнения: 807
violetkatana,  sem  Hug Браво за успешния край!   bouquet  bouquet
Плавно и постепенно захранване и два много хубави почивни дни!  Hug

# 133
  • Мнения: 206
Успешно захранване и от мен!

# 134
  • Мнения: 15
Здравейте! Много се впечатлих от този режим, само не разбрах от кога мога да го започна? Ще се радвам някой да ми обясни подробно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт