Жената ЛЪВ-38 част!

  • 15 011
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 274
Joy Joy Joy
Джулке, и сега, ако не ме турнеш в правописТната тема, не знам кога  hahaha! Така поне си знам от къде идва неграмотността в нашето семейство и нЕма да ме е яд на детето  hahaha!

Няма, бреее, нали знаеш, че си мойта любима ду(п)Шка, ни моа да тъ турна там.  Naughty

 Hug

# 736
  • Мнения: 668
Джули, радвам се че си в настроение.  Hug Бях се притеснила вече за теб. Нагушкай двамата болни сладури.  Hug Hug Hug
Вени, що се караш на детето, като на майка му и куца правописТа.  hahaha
После кУ нИ мЪ домързи ще пусна нова тема.  Whistling

# 737
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, що се караш на детето, като на майка му и куца правописТа.  hahaha
Знаех си, че тук ще получа подкрепа  rotfImbo! Ками  Hug!

Джули, аз много харесвам правописната тема, нищо че все се шегувам с нея  Hug!

# 738
  • Мнения: 9 776
Вени, ко викаш стана с шкембето? Увря ли? Crazy

Много весело настроение тук тази вечер Heart Eyes.

Вени, Марти ще влезе в крачка, споко Peace. Трябва им време докато се отърсят от ваканцията Wink.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 210
Тцъ, неговата мамица! Час и половина, а си е като ей сега купено от магазина  ooooh!!
Той Марти миналата година до края на втория срок влизА в час, а от една ваканция, а от друга  hahaha!

# 740
  • Мнения: 9 776
Аз кат' ти пеех за шкембето, ти не ми вярваше Twisted Evil. Като казах 3 часа, го казах, щото пеп-4о ти е писала ако е телешко - час, ако не е - 3. Пък аз имах напредвид ако е старо или младо Mr. Green. Е, твоето явно е от бик hahaha

Пък децата всичките са така, вЕрвай ми Whistling

# 741
  • Мнения: 699
Вени, да не те плаша, ама аз телешко не съм виждала и купувала, все си е говеждо. Дано до утре уври.

Джулка,  Hug Hug Hug Hug за теб и за № 1,2,3. Жалко за провала с биричката.

Миленка, Пол, мисля и аз да правя ореховките.

Кам, стана ли тортата? Я пусни новатат тема, преди тортата да не хартисаме без тема.

До после.

# 742
  • Мнения: 6 274
Е, твоето явно е от бик hahaha

То, ако е от бик - добре.
Ами да не е от биволица, раждала няколко пъти, че така и няма да се свари - има да се разтяяяяяяга като тумбак на бременна биволица...
 Whistling

 Joy Joy Joy

Джулка,  Hug Hug Hug Hug за теб и за № 1,2,3. Жалко за провала с биричката.

Ооооо, Хаясче -  Hug Hug Hug

# 743
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, умрЕ ми естусиазЪма, ама поне се посмях с вас  Hug!
Ей, нЕма да си лЕгате, стойте тука, че кой знае колко още ще го варя тва животно  hahaha!

# 744
  • Мнения: 9 776
Стига ма,Джулке hahaha Joy Joy
Тя Вени е упорита, ш'го варИ дълго hahaha

...Ей, нЕма да си лЕгате, стойте тука, че кой знае колко още ще го варя тва животно  hahaha!

Джулке, видя ли? Twisted Evil

Джуджи, аз понеже мисля за теб и стройното ти тяло - направи с само една доза Naughty. Излизат достатъчно Crazy

# 745
  • Мнения: 6 274
Ей, нЕма да си лЕгате, стойте тука, че кой знае колко още ще го варя тва животно  hahaha!

Хахахахаххахаа....
Ама как все такива ги намираш, 'начи?
Онова беше сгазено, това пък е нЕкъв тапир, дето нЕма варене, братко!
 ooooh!

 hahaha Joy hahaha

Стига ма,Джулке hahaha Joy Joy
Тя Вени е упорита, ш'го варИ дълго hahaha

Е, да го вари, да го вари, колко па да го вари?!  Whistling
Една седмица, две седмици... до Коледа?
  hahaha Joy

# 746
  • София
  • Мнения: 6 210
Ми аз оня ден пекох два часа и половина пълнени ПОСТНИ чушки, що ли реших, че шкембето ще го сготвя по-бързо  Joy!
Няма такъв изрод в кухнята като мене  ooooh!!

# 747
  • Мнения: 6 274
Ми аз оня ден пекох два часа и половина пълнени ПОСТНИ чушки, що ли реших, че шкембето ще го сготвя по-бързо  Joy!

Ще те утрепя, бреее!  Joy
Ма, как два часа и половина, момеее?  Shocked
Ти на изключена фурна ли ги държа?!
  hahaha Joy

# 748
# 749
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy Joy Joy Joy
Не, бре! Включена беше! Ама чушките ми глътнаха едно кило ориз, купих най-големите, които видях по сергиите и най-дебелокожите  Crazy! Сериозно ти казвам - от 10 до 12.30 ги пекох  ooooh!! Кажи ся, не съм ли смотана, ааа?

Общи условия

Активация на акаунт