Жената ЛЪВ-38 част!

  • 15 010
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Кам, браво бе Crazy. Кико без памперс, супер! Казва ли си? А нощем?
Ами Пол, той от 2 месеца почти. Вечер и на обяд обаче му слагам, че да няма яварии.

Браво!  bouquet
Аз още си бия главата как ще го науча моя да пикае прав hahaha

Норче, ми то пише в рецептата да са големи 3-4 сантиметра. Но и продуктите са си малко Confused Абе сигурно ще ги направим, че казах вече на Даянка и ще се надява. Освен да ги правим по-мънички даизлязат повече Mr. Green

# 721
  • Мнения: 668
Кам, браво бе Crazy. Кико без памперс, супер! Казва ли си? А нощем?
Ами Пол, той от 2 месеца почти. Вечер и на обяд обаче му слагам, че да няма яварии.

Браво!  bouquet
Аз още си бия главата как ще го науча моя да пикае прав hahaha


Ами, каТ си нямате бати, накарай тати да му покаже.  hahaha

# 722
  • Мнения: 9 776
 Twisted Evil
Трудно ще го навия да му показва Crazy

# 723
  • Мнения: 1 849
Поли, 10 бисквити излизат от около 1 ч.ч. брашно, т.е. за около 1 тава 28 см., ако направиш двойна доза, то съответно ще ти трябва по-голяма тава или поне 2 с такъв размер. Първоосновата на тези ореховки са едни арабси сладки Райба, на които сложих и яйце, защото не ми се стягаха, ето каква е тяхната оригинална рецепта, дават ги подобни на масленки:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193235.msg4147978#msg4147978
Аз като за 1 път направих с 1 ч.ч. брашно, затова и за толкова писах, иначе е с 1 кг брашно и с 250 гр. масло.

Приятно изкарване на пловдивчанки и да се документирате  Hug

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 16:41 от M_Nik

# 724
  • Мнения: 9 776
Миленче, направихме ги както си ги дала, само че две дози и си излязоха доста бройки. Правихме малки топченца, които като се надуят, стават с прилична големина Wink. Вкусни са Peace

Вийче, още ли си на работа?

# 725
  • Мнения: 668
Поли, прати някоя ореховка, много обичам.  Crazy
Аз правя миш-маш.   chef
Рейчо, какво ще готвиш?

# 726
  • Мнения: 6 274
Ей ме и мен по никое време.
Да сЪ изкажа набързо, кат в телеграма:

№ 2 пак, и пак, и пак е болен, писна ми вече!  ooooh! Crossing Arms
№ 3 и той е сополив!
Само № 1 за сега държи фронта!

Аз днес готвих пиле с гъби, топено сирене и сметана, стана страОтно, облизаха си пръстите.
Иначе съм добре, мислех да изляза сега за по 1 биричка с приятелки - цъ, нЕма да го бъде.
На едната детенцето й е болно, другата отива на РД на свекър си, пак ще бича клинци сама У дОма.
Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 1 849
Джулка, настреща сме за клинците!  Hug

Поли, аз ги правих като на купешките ореховки с размера и може би заради по-различното брашно да са ми станали по-малко на брой.

Да ви покажа нещо интересно:
"ШУКАР бутиково парти" - Гаражна разпродажба и гаражна музика
10 октомври 2010 г. · 18:00 - 23:30
Място    TWINS club, София, НДК, ет. 2, тераса, западна част
Може да подарите, продадете, закупите стари вещи.

КАКВО Е "ШУКАР БУТИК"?
- Шукар бутик е идея как да:
• споделим вещите си с приятели
• да не образуваме боклук
• да разчистим дома си от ненужни неща
• да го комбинираме с парти
• да спечелим
• приятелите да си купят нещо, което им трябва на ниска цена
http://www.facebook.com/pages/Garazni-razprodazbiGarage-sales/12 … 0351060370?ref=mf

# 728
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, драги мои  Hug!
Вкарах си таралеж в гащите  ooooh!. Ей тука съм си написала проблема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527376.msg16549762#msg16549762, ако някоя от вас може, нека се включи и да ми съдейства  Mr. Green.
Сега ще се върна да ви доизчета  Hug.

# 729
  • Мнения: 9 776
Вени, ко е старо телешко, може да отидат и 3 часа Mr. Green.
Ха добре дошла Hug!
Къде ходи цял ден?

Джулке, какво стана с детската?

Кипре, а с вашата детска? Снимки? Flutter

Миленче, това  много интересно Thinking. Понякога изхвърлям всевъзможни неща, които биха могли да влязат в употреба на някой Rolling Eyes

Камче, залягай, хвърлям Crazy

# 730
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, ко е старо телешко, може да отидат и 3 часа Mr. Green.
Пеп-4о казА час и половина за телешко и пО ме кефи нейния отговор  Crossing Arms  Hug!
Абе, знам ли го старо ли е, младо ли е  ooooh!? Първо - по някакъв странен начин съм изхвърлила здравата тенджера под налягане, а счупената е прилежно прибрана  Shocked! Второ - все си мислех, че шкембето е някаква еФтина храна, а го купих на цена от 7.60 лв. за килограм  Rolling Eyes. Ам` че аз купувах вратни пържоли за 5.80 лв. преди седмица, бре  Thinking!

Иначе цял ден мотая гащи насам-натам. Взех детето, учихме, чистих, прах, карах го на тренировка, мотах се един час, взех го от тренировка, пазарувахме и чак преди час се прибрахме.

# 731
  • Мнения: 6 274
Джулка, настреща сме за клинците!  Hug

Миленче -   Hug

Вкарах си таралеж в гащите  ooooh!.

Ни моа ти помогна, дуШко моя, такваз гадост нивгаш не съм пипАла, нЕма и да пипна.  Sick

Джулке, какво стана с детската?

Ем, кво - то болно, джуджето му с джудже - нЕма детска, нЕма дявол.  Crossing Arms

# 732
  • София
  • Мнения: 6 210
И на мен ми е за сефте, Джулс... за кво ми трябваше  Mr. Green! Карай.

Мойто дете на теста по български има четворка. Но веселата част е, че на диктовката има 5, а на теста - 2  ooooh!. Така рИва като го взех от училище! На цялата красота двама негови съученика се били и той решил да ги спаси, ама отнесъл една цицинка на веждата и забежка в бележника, щото госпожата ги сварила тримата и видите ли, не знаела, че той е от спасяващите  ooooh!. По математика - и там четворка. Щях да го утрепам, ако не цивреше като магарица. Било го срам. Ми кат му викам да учи, то се мотае... Оф, оплаках се.

# 733
  • Мнения: 6 274

А ся се и посмей, да видиш как ще ти мине ядът и няма да тормозиш детето, то ще се поправи,  сигурна съм в него. Peace

... забежка в бележника...

Забежка, викаш.  Whistling
Ми, О.К., давай да забЕгваме заедно тогава.  
 Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 734
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy Joy Joy
Джулке, и сега, ако не ме турнеш в правописТната тема, не знам кога  hahaha! Така поне си знам от къде идва неграмотността в нашето семейство и нЕма да ме е яд на детето  hahaha!

Общи условия

Активация на акаунт