На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 39 412
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 99
Nedi, радвам се че статията ти е помогнала, и не мен ми помогна много, вече си мислех че само Спас ми прави номерца... ooooh!Като се стопли почвам и аз с гърнето, дано да станат нещата... newsm78 Спас не иска детски да гледа, иска коли да му рисувам и да пиша BTV NOVA FOXLIFE SPAS MAMA TATI 1234... знае ги всичките...Този месец почна и да говори много...Това е за сега от нас  Hug

# 691
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Лаленце,браво за работата,да ти е честита  Hug Аз все още издирвам,ама като гледам...и не знам кога ще я намеря.Писна ми вече да кандидатствам на 1000 места,а накрая нищо  Confused

Иначе ние вече си ходим и на тоалетна и на гърне(на гърне още от както е направил 1г. и нещо си ходи).Отскоро е станал голям инат и реве за щяло и нещяло.Само НЕ и НЯМА знае.Иначе с говоренето напредва добре,понякога си прави и изречения даже.
Обича да му четем кницки и някои по-кратки приказки.От филмчетата харесва само Том и Джери и Пинко Розовата Пантера(и то не винаги гледа за Пинко).Предпочита музикални канали като има определени предпочитания към песните.Разпознава емблемите на доста канали вече Simple Smile Също много обича да пишем бъкви и да си рисуваме кръгчета,човечета,патета и други разни  Simple Smile

Толкова от нас за сега  Hug Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 10
привет  момичета  Embarassed от много време не съм писала тук,но все не намирам време за това  Confused
ние сме добре ходим на ясла от време на време  Simple Smile аз съм в процес на търсене на работа но все безуспех  Cry вече съм изпаднала в някаква си моя депресиика  Cry но.....

момичета помагайте вече ми е все по трудно да се справя с ината на малкия-побърква ме,само се тръшка,зъби ми се,удря,когато не стане по неговата се тръшва на земята и започва да се удря вече си мисля на психолог да го заведа ама той на 2 години какво ще разбере  Cry и така си мени настроенията че сега е весел а след 10 мин е ужасен стиска зъби и се нерви..... Cry на яслата не са ми казвали да проявява тази агресия(поне за сега,което е добре) но много ме притеснява това му поведение....дали може да е този бебешки пубертет. Rolling Eyes

извинявам се за този дълъг пост....  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 723
Бебълсче, прочети статията ,която Викито пусна и ще се успокоиш Hug
За работата навсякъде е ужас! Sad
Мои приятелки от 6м търсят.........
Дано скоро се похвалиш с нова работа Hug

# 694
  • Мнения: 10
МНОГО БЛАГОДАРЯ  НЕДИ много полезна статия не я бях забелязала  Hug Hug  bouquet

# 695
  • Мнения: 85
Здравейте момичета.
The Tulip благодаря ти, че не си забравила  за нас. Не сме ходили тръгнахме на логопед. Моя Хриси вече се опитва да повтаря думи но рядко и когато си изка, та се надявам да помогне логопеда. Иначе от 3 седмици си носи гърнето и почти няма пропуск. Но за съжаления бяхме много болни сменихме 2 антибиотика и висока утайка на кръвтта и беше ад. Сега от утре ще ходим на ясла и се надявам малко да се стабилизираме. Много обича музикални канали и даже танцува. Книжки обаче не четем още не ги изка и съм малко притеснена, но надявам се нещата да се променят. Даже онзи ден каза нещо като "мама ки...е" или къде е.

Ох извинете ме за дългия пост.
Целувки на дечицата.

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 467

JANITA75, спокойно, скоро от "мама ки...е" ще мине на "мамо, мъкни, бе, абе мъкни, бе!"  Laughing Наблюденията ми са, че въпросът е веднъж да се пречупят да говорят и после изведнъж се отприщват Simple Smile

# 697
  • Мнения: 2 140
JANITA75, и моето Хриси казва ХАЙДЕ.Явно се развиват еднакво. Wink
Логопеда ни поръча да отидем на детски невролог за проверка на слуха в София.
Ако искам час за м.май кога трябва да се обадя на Литвиненко? newsm78
Ако имате телефони много ще съм Ви благодарна да ми ги изпратите на ЛС. Hug

# 698
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Боже Господи,бащата на Иво не се обажда да пита детето как е,обаче днес ми праща смс да съм му пратела една рецепта за пиле  Shocked Е как да го нарече това човек вече не знам Confused

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Същество от друга планета с примитивен разум...

# 700
  • Мнения: 668
Гале, пиши му, че поръсено със сода каустик става един път.  Joy Joy Joy

# 701
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Гале, пиши му, че поръсено със сода каустик става един път.  Joy Joy Joy


 smile3532 Това ми хареса.

# 702
  • Мнения: 966
Здравейте,нещо все не ми стига времето да се разпиша,но ви чета  Simple Smile
Моето мъниче все иска да подражава на кака си и затова я мисля вече и нея за голяма  Laughing
Говорят с кака си ,спорят,първи приятелки са.На далечни разтояния навън все още ползваме количка,Велинка няма нищо напротив да се вози.На детския кът копира кака си,където е тя и Велинка иска там.Когато минават покрай люлките,каката я държи за ръчичка.На яслата ходи с голямо желание и казва че обича лелята.Откъм ядене няма проблем,щом каката  яде нещо значи става за ядене и е хубаво  Laughing
Тази седмица сме си вкъщи защото имаме варицела.
Отивам да слагам Велинка да спи,че позакъсняхме днес

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 15:41 от Zorri

# 703
  • Мнения: 506
Zorri бързо оздравяване на Велинка от варицелата.Добре че кара варицелата сега.Аз я карах на 20 и няколко години и доста тежко беше...

# 704
  • Мнения: 3 497
Пловдивчанки, вижте какво имам - сериозно е!

Управлението на Мол Пловдив си търси офис асистент

Ако искате да работите при нас, знаете английски език, възприемате съобщения бързо като Outlook, мисълта ви е подредена като таблица в Excel и пишете правилно като Word – изпратете кратка автобиография и няколко реда защо искате да работите при нас на tgalabova@mos-management.bg

Общи условия

Активация на акаунт