Волейболните ни национали (тема 2)

  • 18 692
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • при него
  • Мнения: 1 257
Снощи гледах Италия - Германия по Раи Спорт (тези, които са с цифрова на Близу могат да се възползват). Германия, съвсем преодолим съперник. Нито някой играч ми направи впечатление, нито нещо по-конкретно в играта. Италиа - освен, че са се "напудрили" и ходят с вирнати носове... е добре и няколко наистина добри блокади... не са кой знае какво. Единствените познати играчи ми бяха Мастранджело и Вермильо, другите мисля са млади попълнения. Алесандро Феи се разхождаше резерва, не знам защо..
След този мач, пуснаха запис на нашите и Полша, но вече толкова много ми се спеше, че успях само посред дрямката да видя серията разбиващи сервиси на Владо някъде в началото на втория гейм. БРАВООО!!

# 76
  • под дъгата
  • Мнения: 89
А кога играем с Бразилия днес?

# 77
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
22.05 ч тази вечер

Tatianna, откъде имаш запис на мача ? Търся ги из торентите ,но нямам късмет засега Sad

# 78
  • при него
  • Мнения: 1 257
22.05 ч тази вечер

Tatianna, откъде имаш запис на мача ? Търся ги из торентите ,но нямам късмет засега Sad

Деси, нямам запис, гледах го по тв канала Раи Спорт, те го излъчваха на запис, снощи в 1 часа някъде започна.

# 79
  • Мнения: 2 755
Тонита, само пред телевизора мила. Не съм тренирала волейбол, но нашето семейство е спортно. Баща ми гледа всякакви спортове и смея да твърдя е голям разбирач, та аз като първото дете от бебе съм по стадиони и зали на всякакви спортни събития. И досега у дома аз гледам мачове, мъжът ми прави салатата  Mr. Green
Ааааа, сега разбрах, защо толкова компетентно се изказваш по темата.  Laughing То и аз вече спортувам пред телевизора...  Embarassed
Дедо, по-добър си от Сашо Йовков  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 49
Деси, по нашите тракери няма нищо, но го намерих в един руски. Записан е от полска телевизия. Ще го кача някъде и ще пусна линк.


Готово http://tranz.it/load.php?id=pUNy7tA37bM4R3Ix635324

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 12:05 от саламандър

# 81
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Деси, по нашите тракери няма нищо, но го намерих в един руски. Записан е от полска телевизия. Ще го кача някъде и ще пусна линк.

Готово http://tranz.it/load.php?id=pUNy7tA37bM4R3Ix635324

Много благодаря!   bouquet

# 82
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 141
Хора, влизам в сайта на федерацията и виждам това:

2/10      19:00     BRA-BUL

Промяна в часа или някаква грешка?!

# 83
  • Мнения: 49
Хора, влизам в сайта на федерацията и виждам това:

2/10      19:00     BRA-BUL

Промяна в часа или някаква грешка?!

предполагам 19 + 3 GMT т.е 22 българско време

# 84
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 141
Ами да, явно, на друго място пак в същия сайт го дават "Pool N - 2nd round | Match # 54
 Ancona, Italy  02.10.2010 г. - 21:00"

# 85
  • Мнения: 780
Не е грешка . Значи 10 часа българско време . Три мача са от 15 часа тоест бг 18 часа и три от 19 тоест 22 часа .

# 86
  • Мнения: 3 034
Добро утро!  Hug Настроила съм се лековато да гледам мача с Бразилия, нали вече ни е широко около врата.  Laughing И завиждам на ДедоCrossing Arms

Мачът е 100% от 22:00 българско време.  Peace

# 87
# 88
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Определено ще е интересно.  Mr. Green
За нас вместо Жеков ще играе Митев, а вместо Салпаров - В. Иванов. Доколкото разбрах снощи Жеков е получил контузия така че ще е добре да си почине. Има вероятност Матей и Владо също да не играят, а вместо тях на полето да излязат Пенчев и Соколов.

Никъде не съм тренирала волейбол, играла съм по поляните и в училищния отбор. Иначе и аз като Нана тренирам пред телевизора отдавна.  Mr. Green

# 89
  • MJF
  • Мнения: 8 659
В статиите е казано просто, ясно и кратко това , което става. На мен също не ми харесва.

Май следва тренировка да гледаме на резервите а уж световно първенство Popcorn beer2

Общи условия

Активация на акаунт