Сервитьорка или безработна ?

  • 20 784
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Работата е в новооткрито барче.
Трябва да съм и сервитьорка и барманка на 8 часов работен ден.
Преди години,живях в Гърция на туристически остров където от работа като сервитьорка изкарах пари колкото никога през живота си,там си беше страшен гърч,много работа,но нямаше алтернативи и професията ,,сервитьорка,, не се гледа като ,,стриптизьорка,,.
Като се прибрах в Бг се реализирах доколкото можах в друго направление, не исках да се занимавам повече със сервитьорски истории.
Ето,че сега съм изправена пред такъв избор.То по-точно не знам даже дали става дума за избор.
От другата седмица може би няма да съм на работа ....
Много неприятна ситуация, в голям стрес съм  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Сервитьорка!
Да избереш безработицата пред това е погрешно достоинство.
Успех ако почнеш  bouquet

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Сервитьорка. Иначе рискуваш да си докараш кофти депресия, освен безпаричието.

# 18
  • Мнения: 7
Сервитьорка. Иначе рискуваш да си докараш кофти депресия, освен безпаричието.

Аз и без друго съм в такава ......

# 19
  • Мнения: 22
Не ви разбирам...как може да съветвате Норел, да работи като сервитьорка... Crossing Arms
Норел, надявам се да не ги послушаш...не смятам, че тази работа е подходяща за теб...сигурна съм, че имаш много добри качества и ще намериш нормална работа.  Hug

# 20
  • Мнения: 7
Не ви разбирам...как може да съветвате Норел, да работи като сервитьорка... Crossing Arms
Норел, надявам се да не ги послушаш...не смятам, че тази работа е подходяща за теб...сигурна съм, че имаш много добри качества и ще намериш нормална работа.  Hug



Лейди,качества имам - работа няма.
И при това положение трябва да си преглътна малко самочувствието  Tired Sick
Не се знае ако не започна като сервитьорка, след колко време ще си намеря свястна работа ...
И на мен хич,ама хич не ми се ще да стоят така нещата,но ...
Изборите сервитьорка/престижна работа и безработна/сервитьорка са твърде различни.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ако си седиш вкъщи контактите ти рязко ще намалеят. Съвсем различно е да си сред хора, а отделно много по-лесно можеш да завържеш някой полезен контакт. Шансовете да ти се случат повече събития е именно извън дома.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 217
Лейди, нещо ме смайваш с постовете си в две теми..... newsm78
Е, хора разни и мнения разни де Rolling Eyes

Временно решение е това все пак.

# 23
  • Мнения: 1 071
Не виждам нищо лошо в сервитьорската работа - работа като работа. Още повече като няма друга алтернатива. А и да има - въпрос на осъзнат избор. Какво толкова???

# 24
  • София
  • Мнения: 1 591
Не ви разбирам...как може да съветвате Норел, да работи като сервитьорка... Crossing Arms
Норел, надявам се да не ги послушаш...не смятам, че тази работа е подходяща за теб...сигурна съм, че имаш много добри качества и ще намериш нормална работа.  Hug


Е, добре де, Лейди, а какво ще яде докато си намери друга работа? В тази криза търсенето може да продължи месеци. Какви забавления, почивка и мъже ако няма да може да си позволи и едно кафе да си купи  ooooh!
Аз на твое място бих започнала като сервитьорка без да спирам да пускам биографии и да следя обявите за нещо по-добро.
Преди години напуснах едната си работа и се хванах като продавачка докато си намеря нещо наистина добро. Така имах време няколко месеца да ходя на сума интервюта и да си избера най-най-доброто място без да пришпорвам нещата от страх, че ще остана дълго без доходи

# 25
  • Мнения: 2 457
Барче е по-добре от ресторант или пицария. Поне няма да влачиш тежките табли със салати и манджи. Започни. Peace. Може пък точно там, е така без изобщо да подозираш, да срещнеш някой, който отдавна търсиш Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 591
Барче е по-добре от ресторант или пицария. Поне няма да влачиш тежките табли със салати и манджи. Започни. Peace. Може пък точно там, е така без изобщо да подозираш, да срещнеш някой, който отдавна търсиш Wink
Peace

# 27
  • Мнения: 7
Барче е по-добре от ресторант или пицария. Поне няма да влачиш тежките табли със салати и манджи. Започни. Peace. Може пък точно там, е така без изобщо да подозираш, да срещнеш някой, който отдавна търсиш Wink

Шанталче дали Господ те чува ?  Hug

# 28
  • Мнения: 2 457
Барче е по-добре от ресторант или пицария. Поне няма да влачиш тежките табли със салати и манджи. Започни. Peace. Може пък точно там, е така без изобщо да подозираш, да срещнеш някой, който отдавна търсиш Wink

Шанталче дали Господ те чува ?  Hug
Нещо повече -Той ми е пръв приятел Wink. Вярвай ми  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 10 391
Започни.   bouquet
 Аз сега с мойта престижна работа нито пари като хората виждам, нито се чувствам като бял човек. Пък и заплатите ги бавят  Mr. Green Престиииииж!

Общи условия

Активация на акаунт