СЕПТЕМВРИЙското дете,вече гука,папа и расте!

  • 23 407
  • 697
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 073
E.L., днес сме на една вълна с теб. Тъкмо разглеждах това и изведнъж се сетих за теб и че тия дни не си писала. И хоп ти пишеш, че сама си си направила слинг Laughing.
За всички, които искат да опитат ето варианти на лесни и евтин слинг http://www.estestveno.com/node/166.

# 661
  • Мнения: 1 427
аз от 2 седмици съм с течение - жълто- кафяво и мирише странно  Sick, ама мисля че е нормално  Rolling Eyes
сокчета не давам и скоро не мисля да почвам - първо е излишно, второ ме мързи да цедя  Mr. Green. ще въведа плодовете като пюрета към 7-ия месец.
още не съм се поглеждала отдолу, ама май и първия път не се бях гледала - каквото -такова  Laughing не мога да го сменя.
alximika, в общия албум са снимките.
antonia аз и хасе си взех, дори сега е при шивачката за подгъв, но в целия град не мога да открия халки Close, ако си виждала някъде - пиши.
http://media.snimka.bg/7391/021036647.jpg
http://media.snimka.bg/7391/021036648.jpg - така виждат ли се?

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 15:47 от E.L.

# 662
  • Мнения: 360
Да сега се видяха,страхотно изглежда...аз имам 3 броя кенгура,завещани,но може и аз да си спретна два слинга,за малкото пред мен и за голямото на гърба hahaha

Галка,ако имаш време снимай какво предлагаш.И може да направиш в снимка бг един профил с дрешките за да могат всички да го разглеждат. Peace

# 663
  • Мнения: 360
Да ,аз прочетох,но си ми малко далечко Grinning

# 664
  • Мнения: 287
alximika сериозно ли остават тези "топчета"  Confused гадна работа  ooooh!
E.L малко се успокоих,че не съм само аз с "течове"-а и при мен намирисва странно  Embarassed

Стига съм се оплаквала-ето нещо разсейващо.Преди две вечери след баня се обличам и забелязвам мъжо как ме гледа едно такова...... абе направо влюбено  Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes Хааххахаа отдавна не бях виждала този поглед и ми стана много мило,но и малко гузноче не сме  luvbed
вече толкова време  Sad По време на бременността той се страхуваше,а сега освен моите болежки които ме спират се чувствам и дебела или не толкова комфортно в тялото си както преди.Затова пък желание не ми липсва  Embarassed и да са живи и здрави сънищата  Crazy

# 665
  • Мнения: 1 427

Галка,ако имаш време снимай какво предлагаш.И може да направиш в снимка бг един профил с дрешките за да могат всички да го разглеждат. Peace
и аз искам да разгледам - за каката.


     за Алхимика  Laughing

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 16:14 от E.L.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 15
 Здравейте мами, честити месечинки на всички Hug  bouquet
Ние бяхме вчера на ДК наддали сме едно кило от предния месец доки каза че е супер ама като чета вашите бебоци колко са големи и се притесних но.... нашата мадама ще е френска мацка.
 Като ви чета за последиците от нормалното раждане май е по ужасно от секциото но всичко си има - и +

  Някой беше писал че бебто реве когато суче и ние сме така цоква два пъти и рев #Cussing out вдигам я за малко уригва се хубаво правя пауза и после пак и така е при нас.
  Да питам има ли някой с крусти ужасно е аз обаче нищо не ги правя мажа я само със зехтин вечер не ги чопля.Дали ще минат от самосебе си или да купя крема на мустела??? newsm78

# 667
  • Мнения: 102
Здравейте ,
ще снимам -да, просто ние от няколко дни се будим в 9 сутринта и зспиваме в 2 през ноща  #Crazy и ще се застрелям вече. просто нямам време.

иначе за слинга  аз искам плат - изобщо нямам време да ходя да си търся,а този ми изглежда в пъти по- лесен от този моя с халките,дато изобщо не мога да го сложа ,а и тя пищи много в него.

# 668
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас с Доли.
Връщаме се току що от ДК. Доли е наддала килограм и вече е 4 кг, а в сантиметрите мисля че е рекордьорката на групата Simple Smile За един месец 6 см Simple Smile и е 56 см Simple Smile Не знам дали някой се е похвалил с толкова много см., но аз съм много впечатлена, лекарката също беше. Истината е че всички сме към 1,80, но ако от сега ми расте по толкова не знам до къде ще стигне в пубертета Simple Smile
Иначе коликите ни ту ги има ту ги няма. Истината е, че Доли е с режим на 3 часа и на мен ми е доста лесно. Вече съм без "помощ" от баби и съм най-щастливата мама на този свят.. Само ми пречиха.
Доли беше развила млечница, но с лекарството и "зайчето на мама" много бързо изчезна и тя вече е спокойна.

# 669
  • Мнения: 1

Доли беше развила млечница, но с лекарството и "зайчето на мама" много бързо изчезна и тя вече е спокойна.

[/quote]
Какво е млечница и какво зайче  newsm78

# 670
  • Мнения: 11

Доли беше развила млечница, но с лекарството и "зайчето на мама" много бързо изчезна и тя вече е спокойна.

Какво е млечница и какво зайче  newsm78
[/quote]
Млечница е гъбична инфекция която се развира в устната кухина при бебетата. Ето тук малко повече инфо http://sandi.moetodete.bg/blogpost_1188_0.html
Лекува се с дактарин, като се обтрива езика и цялата устна кухина. За това много ми помогна зайчето на MAM, с което успявам да намажа гела (http://www.mambaby.com/oral_care,11125,RefStoryID__26794.html)

# 671
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, не мога да смогна да пиша, само влизам набързо, изчитам отгоре отгоре и се връщам да друсам момата Grinning

Имам въпрос към консултантките по кърмене Много често ми се запушват каналите, ту на едната гърда, ту на другата. Правя си масажи и горещи компреси и горе доло закрепвам положението да не вдигам температура. Храним се през 3 часа от едната гърда, а другата изцеждам, понеже е доста напрегната, но цедя до края от страх от ново запушване, така обаче се увеличава кърмата ми и вече незнам какво да правя. ДА ЦЕДЯ ЛИ ИЛИ НЕ! И как да ги избегна тези запушвания, аз цедя до края и пак се запушва, а ако не цедя пък тогава незнам какво ще стане. Моля за съвет!
Поздравявам всички, които са имали поводи и всички бебчовци с месечинки.
Kalinastamatova-за крустите, ние имаме голям проблем с тях, на мойта кукла и излязоха по челото, нослето ушите, главата, абе навсякъде. И аз ги мажех с олио и чепках като теб, но с нулев ефект, излизаха нови и нови. Онзи ден купих крема на Клоран и съм много доволна изчистиха се супер бързо, без да ги чопкам, а само с измиване.
Целувки на всички мами и бебоци!

# 672
  • Мнения: 360

Галка,ако имаш време снимай какво предлагаш.И може да направиш в снимка бг един профил с дрешките за да могат всички да го разглеждат. Peace
и аз искам да разгледам - за каката.


     за Алхимика  Laughing

мерси Mr. Greenзначи можело,само дето мацката е малко по-яка от мен,но магаре знае две и двеста hahaha

# 673
  • Мнения: 2 222
Крустите аз си мислех, че по-късно се появяват  newsm78 Явно съм забравила. Дани още няма. Но трябва да се махат навреме, че после по-трудно става  Peace

TanitaDanaia, браво на девойката за порастването  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 360
И Влади е с 6см по висок за един месец,Танитка,поделя ме си първото място.Аз го поливам с чиста водица,а ти??? Mr. GreenНека растат децата и да са ни здрави. Heart Eyes
Крусти Мая не е имала,но гледам че малкия му се бели нещо на главата,но май не са крусти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт