СЕПТЕМВРИЙското дете,вече гука,папа и расте!

  • 23 411
  • 697
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 427
И Влади е с 6см по висок за един месец,Танитка,поделя ме си първото място.
Браво на вас  smile3501
ето и още снимки със слинга
http://media.snimka.bg/7392/021038958.jpg
http://media.snimka.bg/7392/021038957.jpg

# 676
  • Мнения: 102
искам и аз - 7лв. метъра,или целия плат и как да ти ги дам?

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Giada а безплатния преглед при кой-при този който ни е следил по време на бременоста или където сме раждали,извинявам се ако въпроса ми е глупав,но го чувам за първи път,това с безплатния преглед Whistling
И при двамата доктори имаш право на безплатен преглед.

Някои започнал ли е да дава сокове на бебчовците.
Не мисля да давам сокове преди 6тия месец.

Ха, здравейте сега и от нас Laughing
Тъкмо се прибираме от неанатолога - с кърмаческа жълтеница сме newsm68 Звучи страшно на първо четене, но нямало никакви проблеми Simple Smile
Сега е важно да дръпнем на тегло, че има съмнения за някаква болест - стеснен пилур #Crazy Дано да си останат само съмнения... Praynig Praynig Praynig

За пиенето на алкохол - чакам с нетърпение малкия да стане на 6 седмици, че да пийна едно Туборгче Laughing Толкова ми липсва горчивия вкус Laughing
Цигарите ги отказах няколко месеца преди да забременея, така че това не ми е проблем Simple Smile

Какво са крустите?!? Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 1 427
целия 7лв+2лв пощенски - 4,50/0,60 - готов е за употреба, ако искаш може само да го поръбиш. мога да ти го пусна по бг поща и ще ти пристигне за 2-3 дни.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 193
Е.Л. , а какъв точо плат си взе ти ?

# 680
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз тук- нещо се губя в последно време... Confused надявам се да не ни забравите. почти нямам време да ви чета, а и сега като сме в др. жилище не ми е много удобен РС Rolling Eyes
честото на всички навършили месец Heart Eyes ние празнуваме днес Mr. Green
ходихме и на консултация- наддала е 950 гр, но я измериха че е пораснала само с 1,5 см на ръст Confused надявам се да е имало грешка при измерването в родилния дом.. много малко ми се струва Confused
поставиха ни втория прием на ваксината срещу хепатит В и така се разплака милата, че чак се заласна Cry до сега никога не е плакала така. Тя си е много спокойно бебе. Заболя ме сърцето, а като си помисля че сега се започва с ваксините....
Някой да е решил да поставя ваксината срещу ротавируси?  newsm78

сега съм си боядисала косата- малката спи и аз гледам да открадна някоя минута за мен Crazy

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Момичета, надничах в августовската тема и там си имат мама стоматолог. Ще цитирам нейно мнение /дано не ми се сърди дамaта.
Цитат
Като стоматолог ви препоръчвам горещо да ползвате биберони осебенно ако децата си слагат други неща в устата.Залагалките имат и функция да стимулират растежа и развитието на челюстите/особенно тези които са с ортодонтска форма/,така че са дори полезни до една възраст-1,5 година максимум 2.Всяка вечер мъжа ми, ми разказва какви тежки деформации лекува/той е ортодонт/ точно от не навреме махнат биберон или от смучене на пръсти,одеала а в по-късна възраст моливи и химикалки.И друго много важноо което се сетих е дневния прием на флуор при децата и употребата на мин.вода.Моля ви не давайте син Девин на децата си,в него има 4мг флуор на литър.А дневния препоръчителен прием е 1 мг.Когато детето пие системно такава вода/а по-големите деца понякога пият и по повече от литър на ден/ се получават бели петна по зъбите,което най-просто казано се дължи на недобре формиран емайл и които петна по-късно се превръщат в множествен кариец на ранното детство.Така че съвета ми е гледайте какво пише на бутилките/вярно че бебоците са още мънички,но има и мами с по-големи деца/ и не давайте много флуор на децата си.Междудругото в АМ също има флуор!!!.
Също не препоръчва даването на Зимафлуор.

# 682
  • Мнения: 3 637
ЗДр и от нас,приготвяме се за баня  Mr. Green ,припомням за който поиска да направим колажна 1стр с бебчетата,да ми пратат снимкатакоято те си зберат на мейла ми,а той е danielkka1983@abv.bg !
Лека Вечер!  Hug

# 683
  • Мнения: 1 427
Е.Л. , а какъв точо плат си взе ти ?

памучно трико, средно плътно, разтегливо само на ширина.

# 684
  • Мнения: 2 258
Giada а безплатния преглед при кой-при този който ни е следил по време на бременоста или където сме раждали,извинявам се ако въпроса ми е глупав,но го чувам за първи път,това с безплатния преглед Whistling

Аз доколкото знам, е при ЖК

# 685
  • Мнения: 26
Момичета, здравейте и от мен!

Честито на всички мъничета, които празнуват днес!

Таnita, Alximika, не искам да ви разочаровам, но май Яна за момента е на първо място.
За 1 месец е пораснала със 7 см  Shocked
Лекарката каза, че е имала само още едно такова бебе.
Аз не можах да повярвам и като се прибрахме я мерих - ами толкова е - няма грешка  Grinning

# 686
  • Мнения: 148
.... а в сантиметрите мисля че е рекордьорката на групата Simple Smile За един месец 6 см Simple Smile и е 56 см Simple Smile Не знам дали някой се е похвалил с толкова много см., но аз съм много впечатлена, лекарката също беше.
А ние сме пораснали с цели 8 см за месец и една седмица  Hug

# 687
  • Мнения: 282
Ехее, какво правят вашите бебчета Simple Smile. Ние само с 3см и сме 55см сега. Тоест когато направихме 1 месец. Сега незнам Simple Smile. Ама нека са живи и здрави децата.

TanitaDanaia - поздравления за оставането ти без баби помощнички Simple Smile. Радвам се, че и бебка е добре и така бързо расте. Дано скоро спре да вали за да се видим пак за по кафенце и разходка Simple Smile.

Лека и спокойна нощ от мен!

# 688
  • Мнения: 214
Ние сме вече 61см
и 5200

а до 25ти когато ни е консултацията ще сме качили поне още 500грама

днес му купух ново шише на Мити
NUBBY ама нещо не мога да се справя с него
има 3 позиции на биберона и аз не мога да го наглася  Crazy

ако якой има такова шише помооооооощ!
Simple Smile

поздрави Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 95
.... а в сантиметрите мисля че е рекордьорката на групата Simple Smile За един месец 6 см Simple Smile и е 56 см Simple Smile Не знам дали някой се е похвалил с толкова много см., но аз съм много впечатлена, лекарката също беше.
А ние сме пораснали с цели 8 см за месец и една седмица  Hug
И Део беше пораснал толкова за същото време. Peace А Ема върви по-нисичка, за месец 5 см. Wink

Общи условия

Активация на акаунт