Конкурс по декупаж за месец октомври - СЛЪНЧЕВА ЕСЕН

  • 8 340
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз при вас   Grinning

# 16
  • Мнения: 139
Дидиа, записвам те веднага във файла с наградите.  Hug
Имаме си втори участник  newsm68

# 17
  • Мнения: 654
От мен по 5 коледни салфетки за всички участници.

# 18
  • Мнения: 139
Вече са тричкиииии  Party Party Party

# 19
  • Мнения: 654
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Не знам от къде да почна да се извинявам:
-цяла седмица сме болни в къщи и нямаше как да отида до пощата.
-започнахме ревизия и установихме,че няма наличност на избрания от вас брокат.
-оказа се ,че броката се пука в плика и се наложи да го подплатя с малки салфетки,защото и като за капак няма да дойдат коледни салфетки.

Затова ще ви пратя и салфетките и броката в един плик.
За тези които не са участвали в миналия конкурс,като извинение ще им изпратя и малките салфетки и брокат.
Утре пускам писмата на №-6-13-3-17-4-9-16-12-15-1-10-5-14-8.Това е по реда на получените адреси.
Но са само 14.
Къде сте другите Laughing

# 20
  • Мнения: 414
Добро утро момичета,бързам да пиша ,че победителките от конкурса "Моя страна,моя България" Здравкова , Аntom , duffy не са ми пратили адресите си ,за да им пратя рапаните,момичета пратете ми адресите си Peace

# 21
  • Мнения: 376
Забранено,за четене от КРИС!!!
Дидия ,по край подсещането на Вивиан ,за адресите.........се сетих за предложението ти!Да дадем наградка на Крисчето за труда по темите за конкурсите!
Имам предложение-напоследък Крис,се е отдала на манистените дръвчета.Понеже сме от различни градове,и няма как да вземем подарък(мислех да изпратиме пари на Миражчето,и да си избере материали от там.за декупаж.Но сега дръвчетата са и в сърцето.....)Предлагам всеки,който иска да и изпрати пакет маниста.Тъй като може да и е неудобно да си дава адреса,АЗ ще ви го давам  Grinning
Ако някой по-близък на Крис(като момичетата от Варна-все пак всеки месец се срещатеее  smile3514 ),предложи нещо друго  Peace

# 22
  • Мнения: 7 386
                    Здравкова,съгласнаааааа!   bouquet

# 23
  • Мнения: 139
Ааааа, Здравковчеее, не сме се разбирали тъй...Аз пък го прочетох пък...Викам си - никой няма да разбере като го прочета  Mr. Green
Не ме карайте да се чувствам неудобно, моля ви  Praynig Не правя кой знае какво, веднъж в месеца да сметна няколко гласа, че то и не ги смятам правилно   #Silly Пък вместо да се чудите, какво нямам, та да ми го купите - отдавна си мечтая за един Ситроен Ц3  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Между другото, може и виличка край някое язовирче - я колко много има построени - може някоя да продава  hahaha hahaha hahaha

Сериозно, моля ви милички, много ви благодаря за вниманието Hug Hug Hug, но наистина ми е неудобно, да се чувствате задължени  Praynig

# 24
  • Мнения: 7 386
              Ей,Крисче,ЩО четеш  ooooh! там дето пише с червеничко  Laughing ама ние не се чудим какво нямаш за да ти го купим,а как мъъъъничко да ти покажем,че си те обичаме!  bouquet

# 25
  • Мнения: 139
 Crazy Crazy Crazy Много сте милички  Hug И аз ви обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 376
Хи-хи-хи,женско любопитство  #2gunfire За колата и вилата,ще почакаш............... Joy  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 139
Вече имаме 5 участникаааа  newsm68 а и време има още...
Хайде момичета, да станем поне 8  Praynig

# 28
  • Мнения: 139
Момичета, имаме 7 участника  Party Party Party
Пуснах редовната анкета - за предмет или тема. Моля да се гласоподадете  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 280
Я,...то имало и специална темичка за конкурса..Записвам се да ви следя Simple Smile За първите три момичета и аз мога да подаря салфетки..(чудесна традиция)
Крис, поздравления за оформлението на темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт