Вашите ботуши

  • 37 184
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 237
 Wink  Naughty СУПЕЕЕР СА !

# 106
  • Мнения: 116
Това са моите ботушки


# 107
  • Мнения: 0
аз си взех от аукро на Guess  жестоооки - и цената беше добра
за детето намерих пак от там на някаква финландска фирма - nebulus супер съм доволна... Grinning

# 108
# 109
  • Мнения: 5
Здравейте, да се включа в темата за ботушите:)
Имам над 15 чифта и на всеки чифт нещо му има Laughing няма да коментирам всички марки, само ще кажа, че миналата година си купих по време на намаление на "Пачоти" едни с относитено дебела платформа, такива не съм носела, много ми харесваха до момента в който не се срутих в една поледица и то с големи последствия за моя крак  Sad Разбрах на поледица с платформа - НЕ ТРЯБВА! не се усеща нищо.
В декември случайно влезнах в един малък магазин в The Mall много пъти съм минавала от там и все не му обръщах внимание , пробвах ботушите там....... и излезнах с два чифта:)
Та за тези исках да ви кажа изключително удобни,  не съм носела такива до сега, така да ми прилепват на крака, все едно точно за мен са правени. Разрових се в нета да търся нещо за тази фирма и намерих инфо, че са френски ръчна изработка и Галиано, Готие  и други световни дизайнери им правят колекциите. Сега да кажа за стила им, за съжаление нямат елегентни модели всичко почи е  спортно и много удобно, може би имаше 1-2 модела с малък удобен ток. Така съм се запалила по тая фирма обувки, не за друго , а защото такива удобни не съм имала.

# 110
  • Мнения: 5 001

Някой знае ли в София да има магазин на Irregular choice?
Irregular choice  се продават в Baza deluxe, в Гугъл можеш да видиш адреса, имат и фейсбук профил.

# 111
  • Мнения: 177

Някой знае ли в София да има магазин на Irregular choice?
Irregular choice  се продават в Baza deluxe, в Гугъл можеш да видиш адреса, имат и фейсбук профил.

Благодаря много  Hug

# 112
  • Мнения: 3
Тази зима бях по-скромна, обикновено си купувам поне по 5-6 чифта ботуши, но до сега съм си взела 2 чифта ботуши- едни високи без ток за всеки ден и едни с +10 см ток за вечерните излизания, въпреки че съм от "клуба на високите дами"- 1.75 и 2 чофта боти, едни велурени, супер сладки, но никак подходящи за времето сега и още едни (също велурени), но на ток с връзки отново за вечер, когато не планирам особено много ходене Simple Smile) На Раковска, между другото, гледах в един магазин близо до пресечката с Гурко, че има разпродажба, ще мина тези дни

# 113
  • Мнения: 138
Аз лично много харесвам Габина като качество на продуктите. За тази зима си закупих този модел http://www.gabinashop.com/botushi/676-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D … D0%B5%D0%BD-35-12 , е вярно не на същата цена, която е тук, защото вече са в намаление, но здраве да е, нося си ги  Simple Smile Още повече когато разбрах, че подметката е ортопедична и в действителност се усеща това удобство, въобще не се й зачудих. Недостатъкът на ботушите и като цяло на обувките от естествена кожа е, че след не много дълъг период на носене се намачкват  Sad Но това е друга тема. Та, щом става въпрос за качествена изработка на достъпна цена, препоръчвам ги  Simple Smile Дано съм била полезна на някого  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт