За дрехите на децата?

  • 5 002
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
В БГ дрехите са наистина на ужасяващи цени, искаха ми за едни  джинси 38 лева, тук си взех от C&A за по 9 евро. Общо взето от там основно му купувам дрехите, както и от Ла Редут. Цените са прилични, качеството е добро. Взимам често и на Дисни от колекциита. И от пазари - също. Не са кой знае колко качествени, но са за без пари.

За бебче за подарък взех от бг магазин на 43-ти блок в Младост памучен анцунг - не дънки, не яке, просто анцунг. Поискаха ми 52лв и ме досрамя да се откажа. Сбъркана работа  ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 837
Няма ли цени по етикетите, как така сте изненадани?

# 17
  • Мнения: 2 674
С мнението си навярно ще втрещя повечето от вас,но аз съм от Димитровград и дрехи за децата купувам предимно и най-вече от пазара.Знам къде са качествените турски неща и само от там купувам.Голяма фенка съм на марката Breeze Girls,много качествени и издръжливи!С години се носят и пак нямат мърдане.Чорапи и бельо пак от там,имам си определено място,от което купувам с години.Е,от както имам деца де.Не помня да ми се е скъсал чорап или чорапогащник.Умаляват,захабяват се,но скъсване няма.Вчера купих на малката екип- панталон +суитчър за 16 лв.,дънки тип цигара за 8лв.,две блузи на Breeze Girls по 10 и 11лв.и един елек с полар и качулка за 10лв.Значи,за около 60лв.всичкото.Сега,знам че може и да ми се изсмеете и да си помислите,че щом е от пазара е боклук,но не е.Същата стока в Хасково по детските магазини е на двойна цена.Който от е нашият регион знае за какво говоря LaughingЕдин дънков сукман,който купих от пазара за 16лв.в магазин в Хасково се продаваше за ....36 ShockedЕ,за какво говорим!

# 18
  • Мнения: 27 524
Няма ли цени по етикетите, как така сте изненадани?

Понякога няма  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 173
Интересно ще ми е да прочета различни мнения.
Деца нямам, но имам много познати. Едната купува по много и маркови дрешки: Адидас, Найк, Пума на детето си. Дори се чудя дали смогва да ги облече 2 път на момиченцето. А повечето ми примери са за майк, чиито деца изкарват с 2 чифта (независимо какви) дрехи сезона.

# 20
  • Мнения: 6 446
Само интернет и магазините втора употреба.  Peace
Не ми се дават по 50-60 лв за дрехи, които ще се носят сезон-сезон и половина.
А по-евтините са с отвратително качество.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306

За бебче за подарък взех от бг магазин на 43-ти блок в Младост памучен анцунг - не дънки, не яке, просто анцунг. Поискаха ми 52лв и ме досрамя да се откажа. Сбъркана работа  ooooh!

Как пък няма да ме досрамее да се откажа, аз направо се възмущавам на глас като видя такива цени  Laughing

# 22
  • Мнения: X
Само интернет и магазините втора употреба.  Peace


Бихте ли дали някакви линкове за детски дрехи? Аз такива съм купувала онлайн само от Ларедут и Спортдирект, но от първия имам много лоши попадения, а и съм чакала по 40-50 дни след като ми дръпнаха парите от картата, а за втория доставката е 30 паунда. Имаше опция да се поръчва през български посредник. Ставаше бързо, цената се плащаше при доставка, а самата тя беше по тарифите на Еконт, но от почти месец не работят.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Турски предимно и аз напоследък от Димитровградския пазар, защото и в Стара Загора са на двойни цени същите неща.
 За анцуг до 30 лв максимум давам, блузи до 15, за сукман също съм склонна и 30 лв да дам, но тази година нещо не мога да харесам. Добре, че съм със сушилня и с малко дрехи се оправям. Не са им по два комплекта  дрехите повече са, но не са много.
Бельо и пижами на Венера купувам.

# 24
  • Мнения: 6 446
_Nadinka, подфорум На пазар за пазаруване в чуждестранни сайтове е пълен с подобни теми.
Аз пазарувам главно от и-бей.
Mothercare, Asda, Next( тук само с посредник).Примерите са толкова много.
А от английския и-бей с посредник ми излиза най-изгодно.И не само дрехи, почти всичко се пазарува от там.  Laughing

(от СД и аз имам лоши спомени  Confused)

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Пазарувам през интернет,а от тук купувам само бъларски дрехи.Определено купувам в повече,но все харесвам по нещо ново и така се затрупваме.

# 26
  • Мнения: 8 999
От България купувам само най-необходимото /ако сме закъсали нещо и е спешно/ или от намаления. Цените са чудовищни. Затова, когато съм в чужбина, винаги нося по един допълнителен празен куфар - влизам в някоя от по-евтините вериги като С/А или Примарк и за около 150-200 евро обзавеждам двете деца за по два сезона. Много мразя да имат малко дрехи, защото през цялото време трябва да мисля кое да изпера и кога, а гардеробът щом е пълен - просто бъркам вътре и все ще има подходяща комбинация някаква.
Предпочитам да купувам по-евтини дрехи, които заедно с растежа им се и износват, нямам амбиции да обличам с нашите дрехи още 10 хлапета. Но тябва да отбележа, че дори и евтини, дрехите от чужбина са с чудесно качество и често прелитат към по-малки приятелчета.

# 27
  • Мнения: 22 528
Да си допродължа и аз. ))))
Пазарувам основно от ибей. Основно английски марки, като качеството е отлично, а цената.....ами за колкото спечелиш търга. Но нещо по-скъпо от 20-30лв не взимам. Разни блузки и др. подобни се печелят и за по 5-6лв, тук и един потник за тези пари не можеш да купиш.
От БГ рядко купувам нещо, то е ако се налага, или просто не ми се занимава да чакам да пристигне от Англия. )

# 28
  • Мнения: 1 046
И аз да се разпиша, от както почнах да пазаря от английски сайтове спрях посещенията в нашенски магазини.
Мнооого по-евтино ми излиза, преди винаги вляза за някой чифт чорапи - излязла с нова блуза, долничка някаква и оставила един куп пари  ooooh! Сега напазаря за цял сезон и повече не отварям ни сайт, ни влизам в наш магазин. Изключение правят обувките на децата, че там не знам кога, колко и как ще порасне крака  Rolling Eyes
Винаги съм се възмущавала от цените на детските дрехи, преди 10-ина лева за детска блузка ми се струваха нормално, днес вече ми се струва обирджийство, а да не говорим, че ако искам нещо модерно и качествено, такива цени май няма вече........
Подаръци на приятелски деца купувам от тук и винаги изтрещявам за цените, предпочитам играчка, отколкото дреха.

# 29
  • Мнения: 132
за жалост обаче не всичко на което пише памук е памук......та и българската стока е под съмнение,и много често турската се оказва по добра!
да не говорим за чаршафи с твърди щампи, по някога са направо за изхвърляне.
ако дрехите ви се виждат съмнителни накиснете ги в разреден оцет за половин ден, това важи колкото и да е налудничаво за плодове и зелензуци. деиства против отрови и текстила омеква и се фиксират цветовете още по добре!!!! smile3521

Общи условия

Активация на акаунт