Февруарското човече, да подритва знае вече - тема 11

  • 22 406
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
Привет  Hug Само с хубави новини да пълним тази темичка!
Една мама от декемврийките беше с ниска плацента, но после й се вдигна, така че има още време  Hug
Аз в началото на бременността сънувах, че раждам във вода. Беше супер, много леко мина, нищо не усетих  Mr. Green На истина сигурно няма да се навия, пък и в БГ си е скъпо удоволствие... Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 5
loryn Честито момиченце!!! Страхотна новина е това, че бебчето е добре и дано да се оправи по-бързо това кървене и да не го мислиш вече , а да се наслаждаваш само на хубавите моменти от бременността!  bouquet

аз пак с моите оплаквания- ще умра от киселини   Sad  дано киселото мляко и газираната вода този път да помогнат... Praynig

# 62
  • Мнения: 186
Loryn, видя ли, че всичко е наред, честити розови гащи  Hug

Моят бебо явно като съм седнала на компа му става тесничко, защото се превивам леко напред и се бунтува срашно... Joy

Иначе ние утре сме на консултация - ще ни пуснат най-после изследвания за втори път, следобед ще си чакам спалнята и останалото обазвеждане...общо взето и утре няма да се скучае  Laughing Май накрая ще се спрем на варианта климатик за отопление, защото според мъжът радиатора много щял да изсушава въздуха ... newsm78 Но още сме в процес на търсене и на други мнения, аз в крайна сметка не намирам нищо лошо в климатика - няма да духа директно към детето, а и новите сега са йонизиращи и не изсущават май толкова, както отначало...

# 63
  • Мнения: 426
 Hug  Hug  Hug Искам всички да ви настискам  Hug
Amadala и Огнена стихия утре да ни донесете само новинки за усмивки  Hug
Аз със сигурност реших да сменя доктора, особено, като си отворих лекарствата и има гиназол, който е за гъбички. Как реши този човек, че ги имам идея нямам-без изследвания  Thinking А лекарството си е 20лв и то само за един път-на него пише, само за бременни по лекарско предписание при условие, че риска надхвърля риска за плода. Аз си го сложих все пак нали съм си изпълнителна, но ... започанах да гледам за друг доктор.

Лека вечер от нас и много прегръдки  Hug Какво ли щях да правя без вас, да умирам от притеснение.

Espinoza Благодаря за щъркела-много си бързата smile3501

# 64
  • Мнения: 103

Аз със сигурност реших да сменя доктора, особено, като си отворих лекарствата и има гиназол, който е за гъбички. Как реши този човек, че ги имам идея нямам-без изследвания  Thinking А лекарството си е 20лв и то само за един път-на него пише, само за бременни по лекарско предписание при условие, че риска надхвърля риска за плода. Аз си го сложих все пак нали съм си изпълнителна, но ... започанах да гледам за друг доктор.

 smile3501

Миличка, и на мен също лекаря ми сложи Гиназол миналия месец, но ааз след морето имах гъбички, силно бяло течение и сърбежи. Мисля че не е опасен за плода, понеже чета че и други бъдещи мами са го ползвали. Може и за силно бяло течение да ти го е изписал, при мен лекатяя държеше да ми го постави той, защото сама ще ми е трудно. Иначе след приема му бях доста добре 3 седмици, и сега отново се появи това неприятно бяло течение.
Незнам на теб за какво ти го е изписал  newsm78 , но исках да те успокоя че не е  вреден

# 65
  • Мнения: 186
Добро утро на всички ранобудни момичета  Hug

Ние с бебо рано рано сме се събудили и ви правим капучино  и палачинки Laughing



Ние сядаме да ядем, заповядайте и вие  eat newsm51

# 66
  • Мнения: 5
Добро утро!!!

amidala13 палачинките май много вкусни ги правиш, някой ги излапва още преди да са стигнали до масата  Wink
дай да ти помогна в приготвянето, че така гладни ще останат мамите  Laughing


# 67
  • Мнения: 42
Здравейте Мами,

Искам да се запиша и аз във темата- чакаме първата с рожба, момченце , термина ми е на 14 февруари.
Желая на всички лека бременност!

# 68
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Страхотна закуска  HugАз си допивам кафенцето и отивам по моловете на разходки,че в това време няма какво друго да правя.Само чакам сега да ми преведат болничните,че си ги проверявам онлайн и изчезвам. Grinning

# 69
  • Мнения: 186
Babygirl81 , добре дошла, страхотна дата е избрал твоя бебо за термин   bouquet

Момичета, втори ден ви улавям , че някой хапва набързо цялата закуска и не оставя за другите, ше бъде разкрит скоро "престъпника" да знаете... hahaha

# 70
  • Мнения: 5
Babygirl81 Добре дошла!  Hug

И аз ви оставям засега, вчера се записах на английски и от днес стартирам. После може да поразгледам магазините Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 71
  • Мнения: 426
Добро утро от нас, давайте палачинките ще изям всичките преди другите да са ги надушили  Mr. Green
Днес съм в такова  едно хубаво настроение  Laughing Имах малко кръв ама... нали не е от бебка. bob4o_f  благодаря за инфото,  милото ми го сложи, кво да прави, аз се мъчих, мъчих ма... И сега малко ме смъди на едно място, предполагам от където тече кръв, но съм сигурна вече, че ще се оправим. Ако и утре ми тече ще ходя и при още един да ме види, за да не стане входна врата за микроорганизми.
Толкова херпеси имам, че сутринта се хвалих на милото, че трябвада си сложа силикон в долната устна  Joy Хубаво е че го взимам на шега, ама пък не се чувствам Болна, сигурно заради студа.
Това с английския е добра идея браво, ще запълва вемето.
Хайде весел ден и да е изпълнен с много усмивки, въпреки брррр студеното време.
Amidala нямам търпение да разказваш за косичка и ръчички  Hug


Добре дошла на новото ни мамче   bouquet леко бременеене с всички ни, а при нас е много приятно  Hug

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 09:23 от loryn

# 72
  • Мнения: 1
Аз не съм рокаджийче, но за всичките 3 /а може би и повече/ един поздрав от мен:

http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4&ob=av3n

Между другото кой е Krasimira Angelova?

Супер поздрав...благодарим  Laughing

# 73
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Добро утро,
loryn, честити розови гащи, страхотно е да имаш щерка, от опит го знам  Crazy
Sofie, и аз се оплаквам от киселини през ден два, определено газираното ми помага, ама нали не трябвало да се прекалява с него...
И аз да се похваля, вчера на ФМ, чухме сърчицето, не разбрах колко е дълъг бебока, но тежи 338 г и е 100% момче, така че espinoza, ко не те затруднявам , ще ми сложиш ли едни сини гащи , моля   bouquet, или да ме впишеш в списъка за следващата тема. Термина пак е около 22-24 Февруари, така че няма да променям нищо.
Питах дали ако при първата ми бременност съм я изкарала до термина, сега шак ще е така, доки каза, че няма правила, можело сега и много по-рано да родя. То логика има де, плода нали като узрее , сам пада от дървото  Laughing
Бебо е добре, тати се разчуства много, а каката не е очарована особено, че няма да има сестра, но ще има време да свикне с мисълта Simple Smile
Хубав ден на всички от мен!

# 74
  • Мнения: 1
Добро утро от нас, давайте палачинките ще изям всичките преди другите да са ги надушили  Mr. Green
Днес съм в такова  едно хубаво настроение  Laughing Имах малко кръв ама... нали не е от бебка. bob4o_f  благодаря за инфото,  милото ми го сложи, кво да прави, аз се мъчих, мъчих ма... И сега малко ме смъди на едно място, предполагам от където тече кръв, но съм сигурна вече, че ще се оправим. Ако и утре ми тече ще ходя и при още един да ме види, за да не стане входна врата за микроорганизми.
Толкова херпеси имам, че сутринта се хвалих на милото, че трябвада си сложа силикон в долната устна  Joy Хубаво е че го взимам на шега, ама пък не се чувствам Болна, сигурно заради студа.
Това с английския е добра идея браво, ще запълва вемето.
Хайде весел ден и да е изпълнен с много усмивки, въпреки брррр студеното време.
Amidala нямам търпение да разказваш за косичка и ръчички  Hug


Добре дошла на новото ни мамче   bouquet леко бременеене с всички ни, а при нас е много приятно  Hug

loryn след един период на големи проблеми с херпеси преди години един лекар ми изписа Гентамицин маз - от тогава само с него ги лекувам, страшно облекчава и бързо помага. Наскоро го приложих, признавам си без да питам доктори и ми помогна за херпес, после сме ходили поне 2 пъти на преглед и не е имало нищо на бебето. Та ако и лекар каже, че може - горещо препоръчвам минимално мокрене и Гентамицин за борба с херпесите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт