Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 219
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 369
виви,здрасти и от мен.аз също съм от оттървалите кожата вече:) ама сме се натъкнали на други "мизерии" хахахаах. сега хита н ие как да си оправиме клепоухите бебета хахахахаха. попремнахме периодите на хиперлактация,малко лактация и колики и минаваме на козметичните дефекти:)

аз също се проявих отново като много добра съпруга и зготвих, и измих прозорците,че бяха станали ужасни,а утре пък ще идва една позната д агледа детето за малко,докато се влача аз до бюрото по труда...пак:(

Алето в момента ме гледа подкупващо от шезлонга си и с еопитва да си навре юмрука в носа,но неуспява и затова го прави в устата хахахахахцял ден се дърпа за носа това дете...червен му стана!

публикувам един час по-късно сигурно,че не съм видяла,че не е станало:) даже и навън със слинг излизахме малко за пръв път:) 20 минутки и бая ми натежа.ауууу ми как ще излизаме за по-дълго?

# 61
  • Мнения: 7 914

vivi07

 готово. Hug


bobi40
не, ама така ще е  като трябва да водя дечко на далечното даскало, явно! Joy
Ако не съхне на стайна температура и то добре зализана отгоре, косата ми става на нищо. Та за това за нейно величество се отделя поне един ден -  няма как. Винаги съм завиждала на тънките коси. Blush Ама не мога да се престраша да я пострижа късичко. Rolling Eyes
Браво на момата! Все така да хапва!

# 62
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
боби браво на малката сладуранка
звезди аз не мога без сешоар дори и лятото го ползвам тука,а уж изсушава косата ама моята въобще не е суха
маритке[/b целувки за Алето
цвети забравих да спомена че вашият пощальон е много мил Hug

# 63
  • Мнения: 490
    Звезди, и аз нямам сешоар, но последните 5 години съм предимно с къса коса, а и при нашите температури за 5 мин ми съхне Peace
    Флъфи Hug, сигурно ти е вече много тежко и на работа да ходиш, аз едва си върша домакинската ooooh! Едно простиране ми отнема час, а чиниите и готвенето ги правя на почивки Whistling

# 64
  • Мнения: 1 298
Хихи, и аз не мога без сешоар, че и пресата включвам понякога.

Флъфи и Звезди, чакам ви вече аз всеки момент.
Ама Стерчето първо.

Ние сме ок. Вече без краамзорха, слава богу.
Влизаме в някакъв ритъм. Дано само вечер да поспива повече и да не яде толкова често.

Сложих снимки в албумчето ни - http://smiles2010.snimka.bg/other/tova-sme-nie.511525.20916692

# 65
  • Мнения: 8 554
А парола ще дадеш ли,че на мен ми иска ..............не мога да видя албума

# 66
  • Мнения: 7 914
Аз не мога и да я пусна. После веднага ме заболява вратът и раменете. Та първо час и нещо с хавлия, за да попие хубаво водата. и псоел на кок. Обикновено на другия ден е изсъхнала. Crazy

Milla Elaine
 аз ъсм в края на месеца, по-рано - не! Whistling

 Мале колко е мъничък! Ама и каката как гордо и щастливо бута количката! Flutter

# 67
  • Мнения: 170
Milla, не ме стряскай де, и аз като Звезди искам да си дочакам края на месеца. Аз иначе пак имам това течение цветното, ама е много рядко като консистенция, не може да е тапата, и друг път съм имала, ама май не за дълго с цвят.
Аз ги видях снимките още в отчетни, ами голям е пич Нико, да му изпапкаш бузките. Heart Eyes
Дано бързо да влезете в ритъм. Те до каква възраст бебчетата хапват толкова на често?

Мимкис, ами тежко ми е, но от друга страна не мога да се спра някакси, мисля, че ако спра да работя много ще го мисля раждането, така като се занимавам с други работи се разсейвам. Аз леко ти завиждам за климата, така си падам по жегичките.

Боби, дано все така добре да се храните.

Аз имам една питанка към родилите мами, по-специално към тези с тате чужденец: Вие подадохте ли за българско гражданство на детето и ако да каква е процедурата?

# 68
  • Мнения: 7 914
...

Аз имам една питанка към родилите мами, по-специално към тези с тате чужденец: Вие подадохте ли за българско гражданство на детето и ако да каква е процедурата?

Изкарах само ЕГН. Прави се още един екземпляр на акта за раждане. Превежда се от заклет преводач. Слага се апостил. А след това го връчих на мама( но не си спомням дали бе с пълномощно), за да се разправя в Бг, тъй акто нямам нерви за бюрокрацията.

# 69
  • Мнения: 686
Milla Elaine  аз съм преди тяххх, къде ги буташ Звезди и Флъфи  Mr. Green Страшен е малкия и Мила видимо много му се радва  Simple Smile

   И аз без сешоар не мога. От много години не помня да ми е съхнала косата без, хваща ме лудост даже и като съм на плаж  Laughing Та съм си го приготвила, ама в помощна чанта, която ще седи в колата. Че там където се ражда имало, този мъжо ще ми го донесе, ако имам нужда вече като ни преместят.

# 70
  • Мнения: 170
Мерси Звезди, това става ли от посолството или най-добре от България? Аз като помня каква хамалогия беше с акта за брак и чак не ми се занимава.

# 71
  • Мнения: 8 554
Milla Elaine
много са ти хубави дечицата.Да си ти живи и здрави и много да те радват

# 72
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
мила Нико е много красив на мене не ми изглежда малък а Мила много му се радва и двамата са страхотни.
lammahмного хубаво коремче си имаш изглеждаш много щастлива.пу-пу
Момичета добре че сте вие че  съм голяма  блейка щях да забравя да си взема сешоара за болницата а без него не мога.

# 73
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Светле, благодаря  Hug

Milla Elaine, да са ти живи и здрави дечицата, много са хубави! Пу-пу!  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 298
Ау, сори Звезди, обърках се. Естествено, че Цвети имам предвид.
Нея чакам аз. Laughing

Светла, ами мъничък е още да. Вчера беше 2770 гр. Дано наддаде добре.

Момичета, тези с момченца  Wink голямо опикаване става при смяна на памперс.
Непрекъснато го преобличам, лицето си опикава чак. Кажете някой трик.
Не ми се мисли ако съм някъде навън. Трябва дрехи да нося.

Общи условия

Активация на акаунт