Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 209
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 686
   Ето ме и мен. Нещо съм се разшетала днес. Мъжо пак ме вбеси и съм яхнала метлата  Laughing Сега отивам да "творя" ред и горе. Да кажа пак за пощальона, вчера донесе още едно комплектче, а днес цяла торба дрешки. И всичките са нови с етикет. Чак ревах от кеф, супер са сладурски много, а най-важен е жеста. Аз купих на неговото дете една играчка и мисля за Коледа да и взема нещо голямо.
Маритке от youtube си свалям, има една програма  ги превръща в МР3 формат и така си ги качвам на телефона или диск. Евентуално ако си намеря къде ми е картата  Crazy
flufffy браво на мъж ти, моя да не почна да го хваля  Twisted Evil , че ще припаднете от смях.
mimkis ох, уби ме с този танц  hahaha Joy Как се казва този тест за водите на английски, има ли си някакав надпис, да го потърся и тук.
cutty английски-френски аз съм над тези неща  hahaha Joy
Айде отивам да се помотам, че нищо бебешко не ми идва на акъл да пиша и пак само простотии дращя Whistling

 

# 46
  • Мнения: 2 369
а къде в ютуб ги сваляш,цвети?

# 47
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Записче и от нас Mr. Green - днес си записах час за болницата за утре и хубаво, че го направих днеска а не утре както искаше акушерката ми, защото почти не искаха да ми дадът за утре. Та утре ехо, после при дежурния гинеколог(леле хваща ме страх... smile3506) и после кардиограмка май на бебка не я разбрах много добре какво ми се обесняваше жената от рецепцията.Уф, да минава да заминава, явно пак няма да ми се размине оксицитина. Crossing Arms Tired
Цвети - дърпам програмката - мерси за нея а, на клипчето второто доста се посмях, дори го пуснах на мъжо. hahaha Joy
cutty - аз все съм си мислила, че такива нощници дават само при операция? newsm78
Чорапи - задължително. Peace
Агент - страхотен сладур и Ванко разбиваше сърца на нейната възраст, е не че сега не де, с тия дълги мигли, синеочко и любвеобилен какъвто е.... да му мислят мацките.
mimkis  -как се казва това тестче?
После пак ще ви пиша. Hug Heart Eyes

# 48
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
sterretje(Дида) - стискам палци Peace Praynig дано всичко е наред...ти само позитивно гледай на нещата, каквото става - ще стане. Майка ми казва: всеки знае какво е минало, но никой не знае какво го очаква - то някъде си е написано...но ще сте добре, ще видиш, и скоро ще гушкаш една сладурана... Heart Eyes Whistling

Аз с тези нощници - нещо не съм много на кеф...ама каквото трябва - изпълнявам. Иначе си отивам с мои дрехи, едобни и за мен и за кърмене. А за чорапите - непременно, защото на мен краката са ми вечно студени, добре ча на такото са топли, той кат опернишка печка де, та аз все в него се гушкам Mr. Green Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 628
cutty,
ами аз си раждах с тяхна операционна нощница, но тук зависи дали си в частна или държавна болница - в някои ти си носиш почти всичко (частните), иначе в държавните давали. Същото е и с престоя - в частни те държат повече дни, отколкото в държавна. Определено не помня първите дни с какво съм била облечена - по снимките гледам, че бая съм сменяла на ден - поне 3-4 тениски и нощници...а пижама (долнище) хич не ми е пречила на шевовете  newsm78

Да си носите сешоар, че който има шевове - със сешоара след всяко ходене до тоалетна ще се суши!!!Това е най-суперския метод!

# 50
  • Мнения: 490
    Цвети, сподели коя е програмката Flutter Аз имах някаква подобна, ама нещо не ми допадна и я деинсталирах набързо Peace
    Дидка, спокойно и Боби стигна до 42 седмица Hug и мисля, че и при нея го предизвикаха раждането.
    За теста имам малко проблем да го намеря на английски, защото фармацевтичната компания си е израелска, но видях в сайта им, че имат представителства и в Европа( 2 в Англия). Ето това е теста Първото с картинката на бременна, второто мисля, че е за проверка за гъбички, бактерии( измерва също влагалищна чистота) поне аз така си го преведох, че с термините на иврит, не съм много наясно Blush
    Ето я и компанията
   Ще продължавам да го търся на английски newsm78
     На английски се превежда така- "Self Check diagnosis kit for amniotic fluid Leak", вероятно има и на други фирми.
    Ето намерих на друга фирма точно в UK http://www.selfdiagnosis.co.uk/amniosense-amniotic-fluid-leak-detector-p-24.html

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 17:14 от mimkis

# 51
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Ето ме и мене,голямо писане сте му направили. снощи явно ми падна кръвното и ми се виеше главата нали по принцип съм с ниско кръвно тази сутрин пак така но след като изпих 1 шише с кола и изядох 1 шоколад съм малко по-добре.
Диде спокойно мила всичко ще е наред.важно е бебка да се роди жива и здрава а всичко друго се забравя  Praynig Hug  bouquet
цвети спокойно бре жена отдъхни си от мъжа сега докато е в Лондона,тази песничка е много готина
[bmimkis ][/b] и аз се заинтересувах за теста
cutty и на мене все ми е студено на краката,аз дори лятото тука си ходя с тънки чорапки,то тука не може да се каже че има лято
[bflufffy ][/b]много мил съпруг си имаш.
Да похваля и аз  моят,днеска докато му звънях ми падна батерията на телефона и той миличкият толкова се претиснил дали всичко е наред че си тръгнал от работа за 30 мин и дойде до вкъщи да ме види дали съм океу едва дишаше горкият толкова се беше уплашил помислил че съм припаднала заради снощното неразположение.
Тези нощници дето изглеждат за операция въобще не ми харесват  Twisted Evilаз ще замръзна с нея уффф дано тука да не те задължават да си с такава че ще откача  Close
Агент малката е голяма сладурана.
отивам да почистя хладилника че ще ни носят нов ураааа нямам търпение да го донесат,.

# 52
  • Мнения: 42
Здравейте момичета!
От известно време ви чета и реших да се включа и аз. Надявам се да приемате нови попълнения.

# 53
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
mimkis съжалявам мила но аз не мога нищо да разбера на израелски..дано успееш да го намериш на анг език,аз ще потърся да видя дали ще намеря нещо за компанията на анг
vivi07 добре дошла   bouquet напиши нещо повече за себе си и лека бременност Hug

# 54
  • Мнения: 628
Момичета,
да знаете още нещо се присетих Wink докато раждате е хубаво мъжа ви да ви проверява стъпалата (затова ви искат чорапи), защото ако са ви студени е сигнал за проблем на циркулацията - и тогава мъжа се включва да ви разтрива, за да ви стопли краката (това от курса го помня, но при мен нямаше нужда от това)

Дидка,
ще се покаже малката русалка, само споко! Нали помниш - аз 42 седмици и 3 дни докарах бременността си - 9 месеца и половина хахаха Wink Дано при теб проработи преди окситоцина...при мен нямаше начин, така се беше запънала  Joy

Още не съм слушала песните на Цвети, ще чакам мъжа ми да се прибере (и той участва в търсенето на Мишел)

Вили07, добре дошла и леко дебелеене с останалите коремчета. Аз съм от съседната тема Wink но наминавам да ги държа под око пупите Wink

# 55
  • Мнения: 170
Здравейте,
аз тази нощ почти не успях да спя, не знам киселини ли имах, но ми беше толкова лошо, голям кошмар, а и беболинко беше страшно активен. Днес нещо ми е уморено и дори бях задремала тука на дивана, но ме събудиха от работа. Май ще работя аз до болницата като гледам накъде се развиват нещата. Моята колежка, която също беше бременна, само че с 2 седмици напред, вчера е родила. Май и моето скоро наближава. Пак имах снощи течение с леко кафеникав цвят, но днес го няма, ама вече и не се шашкам.
Цвети, чета и чак не мога да повярвам, че има такива хора още, и то в Англия, много мило наистина. Ти като си се разшетала и ако ти липсва терен за изява, моля заповядай и у нас Joy
Светле, и твоят мъж е много внимателен и съм сигурна, че ще лъде много грижовен баща.
Дидка, утре цял ден ще ти стискам палци, дръж ни в течение.
vivi07, добре дошла при нас Hug
Mimkis, cutty, bobi, Maritka  Hug

# 56
  • Мнения: 7 914
sterretje(Дида)
защо си се шашнала?   Мен първия път като ме гледаха в болница само ме гледаха на ехограф и чуха бебто.
И така през 4 дена. Ти не си минала 2-те седмици и дотогава не мсиля, че ще те тормозят... Thinking Thinking

bobi40
 майтап голям. Но аз например вкъщи сешоар нямам. Mr. Green

vivi07
 добре дошла  bouquet
Дай повечко данни, че да те включа  в първия пост. Peace


# 57
  • Мнения: 42
Благодаря за милото посрещане!

Ами ще си имаме второ момченце и термина ми е на 3 февруари (рожденния ден на баткото). Той все искаше да има сестричка и като разбра, че ще е момченце каза: нищо ще го подстрижем като момиченце. Laughing

# 58
  • Мнения: 686
   Куку, имах на гости една бивша колежка англичанка, с бебето и. Голям сладур. Та научих туи онуи за бебешки групи и тн. Ама имаме време за тях де.
   mimkis цъкни на линкчето и от там си я свали безплатно, ако я искаш. Много е удобна.
   flufffy то мойто шетане повече на думи, добре съм си и само у нас  Whistling Иначе за англичаните, мен и в Плейцентъра непознати са ми предлагали дрешки, от фабриката колеги също, на пазара са ми подарявали. Обичат да раздават май  Simple Smile
   mimkis мерси за инфото, сега ще ги потърся тука, Светле ако намеря ще ти пиша
   bobi40 слушай ги, особедно втората е само за мъжа ти  Laughing Може да му я преведеш даже, ще остане впечетлен  Laughing
   vivi07 добре дошла и от мен, гледам те аз, че ни четеш от известно време. Тъкмо се чудих вчера имаме ли си някой от Германско  Grinning Лека бременност   bouquet

# 59
  • Мнения: 628

bobi40
 майтап голям. Но аз например вкъщи сешоар нямам. Mr. Green


Звезди,
верно ли бре човек? Как си сушиш косата в таз ветровита Холандия  newsm78 яхваш колелото ли  Joy хохохо сори, разлигавила съм се, нещо ми е като петък=предпразник и празник, не зная защо ............. нашето бебе взе да похапва по 100-120 мл и направо ни учуди последните 2-3 дни, не мога да и се нарадвам, че яде , преди хапваше по 50-60, макс 90 мл и само мрънках, че е злоядо

Общи условия

Активация на акаунт