Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 210
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 436
мимкис, не знам дали ако имаш шевове няма да те опъва долнището на пижамата  Thinking. Каквото и да е, гледай да се отваря отпред, че да има бърз достъп до гърдите  Laughing

Аз родих с най-дебелите си чорапи - страшно ми беше студено на краката  Crazy, нищо че беше средата на юли.

Много често като започне раждането, организмът наистина се изчиства. Аз имах и двете екстри  Laughing, но дойдоха след 8 часа редовни контракции, когато и без това имах сериозни подозрения, че ще се ражда скоро  Wink

# 31
  • Бостън
  • Мнения: 13 599
за запис да ви покажа моето маймунче, че отдавна не съм ви досаждала Wink

# 32
  • Мнения: 8 543
мимкис,

Аз родих с най-дебелите си чорапи - страшно ми беше студено на краката  Crazy, нищо че беше средата на юли.

И аз така, с едни хавлиени чорапи,и страшно много ме дразнеше часовника точно с/у мен така си гледах колко време раждах и само в това ми беше акъла  Grinning

# 33
  • Мнения: 7 914
mimkis
 тук всичко е разрешено, така че... си е на произволен избор. Предния път  си взех специална блузка, обаче като ме юрнаха с окситоцин и системи и забравих да я сменя, добре,ч е бях с тениска де, та си раждах с тази, дето си дойдох от вкъщи. А нямах блузка за изписването. Mr. Green

Гаца Баца (марита)
 няма нищо лошо в намерението ти. Аз се чудя как ще опазя бебето...



tsvelichkova
 чорапите са хуабво нещо, понеже ти става адски студено. Аз отсега се тюхкам, че ще има да надуваме парното. като родих предния път в жеги си ходих по дълъг ръкав. А от упойка пък става два пъти по-студено.


booboo's mama
Не си сама -  и аз нищо не съм приготвола, ама на думи всеки ден стягам... то куфари, то бохчи... Mr. Green Mr. Green


Момичета, да ви пусна един интересен линк, на който попаднах: http://homebirth.beinsa.info/

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 23:13 от звездичка

# 34
  • Мнения: 170
Agent, много ти е чаровна щерката Blush
Booboo's mama, Звездичкь, и аз нищо не съм приготвяла още и не мисля скоро да се захващам с това. Искам да има нещо, което да не ми е готово.
Ние преди малко сглобихме леглото, май наистина наближава, работата става сериозна, но още не съм се уплашила.
Цвети, преди малко ти се загледах в лентичката, много наближило при теб, от кога да започваме със залаганията?

# 35
  • Мнения: 628
Цветииииииииии,
цвиля от 15 минути с твойте чорапиииии. Ето ч виж дали това е песента? newsm44

# 36
  • Мнения: 2 369
боби,мисля,че не е това песента,която сваата  (сватята) търси  Joy

значи установих,че освен в главата съм збъркана и по тялото,защото явно само на мен не ми е било студено като раждах:)напълно нормално си се чувствах по отношение на топло и студено.даже и тънки чорапи не си обух.

# 37
  • Мнения: 686
Намерих, яяяяя. Познайте дали е на френски  hahaha Joy http://www.youtube.com/watch?v=FWk54mxfuxY поздрав за всички  newsm68 , особедно на тези, който ми се вързаха на акъла  Laughing

Флъфи, гледай я ти, че мен ме е страх да я погледна  Crazy
Agent Provocateur страшна е малката. Моят нов съквартирнт има професионален апарат и е много запален, та вчера и във фотографския форум крадях идей за бебешка фотосесия  Laughing
Гаце и Боби една песен от Врачанско http://www.youtube.com/watch?v=2mU82DB7OJ8 , ох много се хиля сега, сложих си я нея в музиката за болницата, представяте ли си бебето като излиза да се падне тя  Joy Моя като я чуе ще припадне този път със сигурност, той нали е Нтелигентен  hahaha

# 38
  • Мнения: 170
Ааа тази песничка е много сладка, Цвети!
Моя мъж сега пак ме изненада мило, нагласил ми е вече чантата за количката, напълния я с кърпички, памперси...Явно той ще ми гласи и чантата за болницата, че то аз каквато съм организирана Blush

# 39
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ох Цвети, умори ме с тази песен. Ще настане голям купон като раждаш. Аз си я бях смъкнала едно време на Ипод-а и я слушах във фитнеса, докато се подрусвах на тредмил-а. Бая мили извървях на нея.

Agent, както винаги перфектна снимка с перфектен модел. Нямам търпение да видя какви красоти ще сътвориш, когато се роди бебо.

Аз днес се самоотлъчих от работа уж да си напиша курсовата, а съм до под кривата круша. Утре трябва да я предавам, голям съм заплес, няма що.  ooooh!

# 40
  • Мнения: 490
     Добро утро  Hug
     Благодаря на всички за отговорите, явно ще трябва да си купя бабешка нощница с копчета и дълги ръкави, че моите са все сатенени, то в тия жеги тук, не съм се и замисляла да ми трябват други, аз също не ги обичам, но за два дни ще изтърпя Whistling
      Juturna, дано не се налагат шефове, но да, права си, едва ли ще ми е удобно в такъв случай Hug Относно чорапките и на нас ни казаха да си вземем.
      Марита, проверих каква е тази млечна захар-казва се лактин и си е съставна част на млякото(кравето най-вече). Предполагам, че са го написали заради алергиите, да се знае, че има лактоза, макар и в такъв вид.
      Цвети, песничката е готина, и БГ песента също Mr. Green, мъжа ти едва ли ще и обърне внимание, особено, ако са му дали и райски газ Joy  Ето го Радков на същата песен http://www.youtube.com/watch?v=Eqv1GYoH-_U&NR=1
       Агент, малката е прелест, а за снимките, които правиш просто са невероятни. Хващаш емоцията, цветовете са уникални и най-важното имаш прекрасен модел Heart Eyes
        sipirumi, успех с курсовата Grinning
         flufffy, браво на половинката, моя не иска да купува памперси все още Crazy
         Аз вчера си купих един тест за проверка на водите, тукашно производство, доста скъпичък сет, но всяка седмица ще проверявам по веднъж, и предполагам ще ми стигне до края на месеца. Тук лекарите все казват, че рядко изтичали като по филмите, а по вероятно е да е в малки количества, за това вместо всеки път да търча до болницата реших да си проверявам сама.
    

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 09:54 от mimkis

# 41
  • Мнения: 2 369
хахаахахааа цветиии,ще Умра от смех с тебе:) а "мишел" е точно тази,дето и аз мислех,ама непомнех кой я пее!
я кажи ти от къде ги сваляш тия песни?

мимкис,мерси! Hug аз ви казах,че не е бялата захар това и ХИПП едва ли биха сложили баш бяла захар в бебешки чай.той не го иска така или иначе:(

# 42
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Здравейте коремчета.... Party

Охххх пак вали - е как не спря?!?!?!?!?!?! Shocked ама го дават след ден-два слънце... Mr. Green
Аз да ви кажа че мойта мама е много печена - тя затова казва че съвети няма да дава, защото от това което е било при нас като бебета и от това което сега в БГ, пък да не говорим тук във Франция е коренно различно. Но преценихме че едно шише няма да навреди Peace А за захранване въобще и не ми е говорила - ми тя се притеснява че нещата са много различни като времена и като държави, затова каза да слушам какво ще кажат на курса и после питанки тук във Френско с други мами...
Цвети - тази песен е готина, ама и аз си мислех за една друга френска песен...пък тя е на английски бе душко! Whistling
Агент- сладурана е щерката... Blush
МЖ18 - дано се оправи бебо скоро. Браво за болежките Peace
Маритка - хммм, интересна статия...ама да се надяваме да не се стига дотам.
По повод на нощници, пижами и т.н. - ми в каталога на клиниката нищо не пише, освен санитарни принадлежности, еднократни бикини, превръзки, чорапи...Боби, я дай мнение, че ти си раждала тук.. newsm78

Ох, ами аз ще действам п овкъщи днес и малко работа, ама пир този дъжд работи ли се? Ми то само за сън бе хора? Така готино потропва по прозорците Whistling

# 43
  • Мнения: 490
cutty, и при нас са само тоалетни принадлежности, но въпроса е дали няма да се чувстваш по удобно в твои си неща. Аз лично не мисля,че ще ми е много удобно 3 дни в такава нощница
http://pregnancy.thefuntimesguide.com/2008/08/what_not_to_wear_birth.php

# 44
  • Мнения: 2 369
cutty, и при нас са само тоалетни принадлежности, но въпроса е дали няма да се чувстваш по удобно в твои си неща. Аз лично не мисля,че ще ми е много удобно 3 дни в такава нощница
http://pregnancy.thefuntimesguide.com/2008/08/what_not_to_wear_birth.php

и дупето ти се вижда Mr. Green
отделен е въпроса,че като ме заболяха зърната адски и се разраниха до кръв се наложи да ходя гола до кръста (копирах от "колежката" по стая) и даже за тоалетната,която е точно до стаята ни само намятах една пеленка на гърдите лекинко и не ми пукаше,че може да ме види някой татко.той д ане гледа там.ето защо в бг не пускат бащи.все пак това е родилно отделение и голи жени,кръвясали и всякакви са нормална гледка и никой неможе да се съобразява,че нечии мъж може да те види:) ама затова пък тук (запада) имаме голям толеранс и сме над тия неща:)

Общи условия

Активация на акаунт