КГО 2008 -9та тема

  • 36 826
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 020
Ох Тони, завършването е само семестриало Sad Живот и здраве трябва скоро да го оправя де Simple Smile Остана ми една курсова и после магистърската теза... Има си още работа Sad Иначе живот и здраве 7-ми август хващаме пътя Simple Smile

Бях на второ интервю в Кока Кола, не ме харесаха Sad Предполагам заради децата... Той като ме чу, че имам 2 малки деца и както се хилеше смени физиономията... "предполагам разбирате, че фирмите избягват майки с малки деца, че много болнични, бързате да си ходите след работа...." и...

Ели ще черпя, как няма да черпя Simple Smile Беше ми много полезна информацията Simple Smile

Съни, дано очето на Весето е добре и няма нужда от повторна операция...  Hug  Heart Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 2 090
Идвам да се хваля, че на 27.07. в Майчин дом, се роди бебе Момчил, 3300гр, 50см.

Вече сме си вкъщи и лудницата е пълна. Много ми е трудно да опазя бебето от баткото, който така нежно го гали, че вчера на два пъти го трясна доста здраво по главицата (това придружено с викове "о-о-бебееее!" hahaha
Мъжа ми е в отпуск тази седмица, после идва майка ми, дано да овладеем положението до тогава и да постихнат емоциите Калоянови  Joy
Иначе второто секцио ми е много по-тежко и болезнено, чувствам се като труп, изтощена през 2 часа, ама не се давам. Кърмим се с бебе Момчил успешно, за сега и колкото и да ми се иска да кажа, че е по-спокоен от батко си на неговата възраст, тъжната истина е, че и това бебе проявява претенции да живее върху мен  Mr. Green, така спи, така яде, така...и други работи прави Simple Smile

# 707
  • Мнения: 13
  bouquet Честито, Арианка! Да ти е здраво и усмихнато детенцето. Ще влезете в ритъм бързо. При нас наличието на майка ми в къщи обаче се оказа не особено удачна идея и то от страна на първородния. Много се променят нещо, когато наоколо е позиционирана някоя баба. Поне при нас е така. Някакво лигавене, показване на всички магарии, на които е способен и нещата се успокоиха едва, когато си останахме само ние. Дано не се сблъскате с такъв проблем, но ако случайно забележиш, че започва да се държи зле баткото, да знаеш че има голяма вероятност това да  е ефекта "Баба". Успех!

Тони, дано си намерите хубава частна градина. Жалко, че не е приет Момото.
А за почивка...догодина ще си подарим непременно една БЕЗ деца. Т.е. истинска почивка.  По този повод...Еличка, чакаме те! Simple Smile

# 708
  • на Земята
  • Мнения: 174
Честито Арианка! Да ви е жив и здрав и много послушен! Hug  bouquet

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 723
Арианка Честито Hug
Бързо да се възстановяваш и като почнете разходките ще се кротнат и двамата прекрасни човечковци Hug
Целувки за "набора" и Момчил от Никито Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 1 020
Арианка  Heart Eyes  Hug Да ви е жив и здрав малкия Lion King  Hug Пожелавам ви много радост и усмивки! Ще ти е трудно с гордия лъв, но нали знаеш, че като ги почешеш по гривата и им обясниш колко са прекрасни и замъркват като котенца Simple Smile На теб ти пожелавам бързо възстановяване (и скорошно появяване в другата темичка) и скоро да влезнете в ритъм!

Аз от понеделник съм сама с 2-те деца... лудницааааааааааааааа  Mr. Green Майка ми май ще дойде с мен първата седмица, но ще видим дали все пак иска да види свекърва си ( Mr. Green).

Моята почивка тази година ще е без мъж... хайде завиждайте  Crazy (сега кат' ме Аресат ергените по плажУ, ще се чудя на кого първо да обърна Фнимание). Уф дано го пуснат поне за няколко дена.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Охохох, Честито Арианка   bouquet Голям юнак да расте, като Момчил Войвода да стане  Simple Smile

Наш Моминко пак се залепи за мен, от както се върнахме от ваканцията все Мама иска, пак се обеби, иска да го храня, обличам, къпя, обувам, играем ....беше много послушен 4 дни, после ...му се върнаха старите мурафети.

Всеки ден ме пита за новата градина ... а на мен ми е много скофтено, направо се чувствам супер дискриминирана, все едно не съм родила дете, като всички тези,дето са в държавната градина под блока им,или на отсрещната улица ...

Какво да ви обяснявам, все още не съм преодоляла градинската криза ......

Ели, като дойдеш да се обадиш, имам те предвид за онази работа  Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 183
Оооо, честити бебоци на Сев и Арианка! Браво, момичета! Големи, здрави и послушни да са дечицата ви! А вие бързо да влизате в ритъм, че нали знаете- всичко чака на мама Simple Smile

Тони, недей толкова лично да го приемаш това с детските градинии  Hug В София драмата е още по-голяма. Нас пък миналата година не ни приеха. Другата може да имате късмет.

Ние походихме малко из планините, сега ни чака морето. С нашето дете дори не смея да се оплача. Почивката си е почивка, не викам, не тичам след нея, по заведения ходим.... На моменти чак ми е по-приятна компания от някои възрастни. Ходим на шопинг заедно, вчера тя ми избра цвета на лака  Mr. Green И въпреки това не ми се помисля за второ преди Михаела да стане на 4-5г.  Wink
Спретнахме я нашата мома вече за есента и зимата и чакаме първия учебен ден. С голям трепет разклазва какво щели да правят там. Даже имаме вече тоалет за балета. Дано не й мине мерака като тръгне.
Вчера се оказа, че съм поръчала 2 бр. от единия вид  зимни ботушки  ooooh! Къде съм гледала, незнам. Ние сега приключваме с обувките 6 номер (по УК номерацията), ботушите са 8 номер (25 1/2 по европейската номерация) и ще са точно да изкара цялата зимата. Пълни са с каракул и много топлят. Това й е трети чифт от този тип ботуши.  Та ако някой проявява интерес да ми пише, давам ги за 40лв., въпреки, че платих повече за тях.
http://www.nextdirect.com/bg/en/shopping/girls/shoe-boot/18/2?pi … 3b%26nbsp%3bBoots
Май не се отваря картинката:
https://picasaweb.google.com/marianakonstantinova/032011#5636590229256144914

# 713
  • Мнения: 275
Честито, Арианка и добре сте се завърнали. Здраве и щуро детство на бебе Момчил. На теб - търпение и бързо възстановяване. Simple Smile Режимът ще си го направите - не го мисли. Simple Smile


Мило ми стана, присещайки се за "залепения" период - сякаш никога не е било, а са минали едва 9 -10 месеца от тогава.

Темата с детските градини и на мен ми е драматична. Има голяма вероятност Сияна да "не играе тоя сезон", предвид предстоящи трансфери.

Нашата почивка ще е едва края на септември - началото на октомври. Сиянка си пожела пътуване вместо подарък за рожденния ден и ще си го получи  Mr. Green Така или иначе не ме блазни идеята за детски парти центрове или събиране на родата.

Та така...

# 714
  • Мнения: 1 020
Тони какви градинки зад блока... Алекс досега беше в градина в Ст. град, на 20+км от вкъщи в едната посока, сега ще са на една идея по-близо, само на около 15 км. и благославям, че сме се класирали  Praynig

Леле ама мишето с какво малко краче е... Алекс сега ми е с 25-ти номер  Rolling Eyes Ама то си зависи и от обувките де... сега и взех едни джапанчици 27-ми номер  Mr. Green

Рали към Сф ли ще се завръщате?

Тони, 2 броя от оная работа предвиди  Whistling

Ама я вземете да ми драснете по един телефон, че да не стане гаф Simple Smile в скайп, ФБ или тук на ЛС Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 183
Тони какви градинки зад блока... Алекс досега беше в градина в Ст. град, на 20+км от вкъщи в едната посока, сега ще са на една идея по-близо, само на около 15 км. и благославям, че сме се класирали  Praynig

Уау, явно голям късмет сме извадили, нашата градина е на 5 мин. пеша от нас.  Shocked

# 716
  • София
  • Мнения: 278
Браво Арианка! Честито!   bouquet  Да расте здрав и силен малкия Момчил, а на теб пожелавам минимум безсънни нощи и мноооого сили и спокойствие!

Тони какви градинки зад блока... Алекс досега беше в градина в Ст. град, на 20+км от вкъщи в едната посока, сега ще са на една идея по-близо, само на около 15 км. и благославям, че сме се класирали  Praynig

Уау, явно голям късмет сме извадили, нашата градина е на 5 мин. пеша от нас.  Shocked

Ти пък, какво се учудваш?  hahaha Ние сме трета година извън класацията и без шансове за момента  Whistling

Денислав е станал толкова приказлив, че след 2 часа с него ме заболява главата  ooooh! Както не говореше, сега не млъква. Пита, разпитва, говори, пее, няма спиркаааааа ! Отде се извъди такъв приказлив  Blush май май аз имам вина  Laughing
Снимки няма да пускам, има във фейса.
Целувки на всички от нас  Hug

# 717
  • на Земята
  • Мнения: 174
Мариянка,много ми харесаха ботушките ,но на нас  ще са ни големички.Криси носи 22 номер.До зимата ако стоят и й порасне малко крачето ще ги взема  Peace
Ели и какво ме направи 27 номер?! Shocked Вие до пубертета ще сте на 40ска Crazy

Бебочка къде се загуби,някой има ли инфо,как  е Калоянчо?Скоро не се е включвала.

# 718
  • Мнения: 1 020
Теди, аз с това исках да подчертая, че някои фирми ей така си пишат номерата Simple Smile Коко е със сандалки 22-ри номер, а на друга фирма 17-ти му беше огромен  Crazy

Марианка аз кандидатствах в градината, в която 100% влизахме, а и да си призная не ми се иска да е в градината "зад блока"... всеки ден гледам лелките, докато сме на улицата/терасата и някак не ми се понравиха... То аз съм предубедена към образователните институции базирани в Казичене, а и тук няма ясла  Blush

# 719
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тони какви градинки зад блока... Алекс досега беше в градина в Ст. град, на 20+км от вкъщи в едната посока, сега ще са на една идея по-близо, само на около 15 км. и благославям, че сме се класирали  Praynig

Уау, явно голям късмет сме извадили, нашата градина е на 5 мин. пеша от нас.  Shocked
Момичета, аз говоря за приема във Варна-коренно различен от вашата система(която е доста по-честна от нашата) и да ...в административния район ,в който живея има много детски градини -това са повече от 6 квартала на куп,но ...дори и в най-отдалечата да бяхме приети -нямаше да откажем, обаче  варианти да ходи в околните села -където все още има свободни места не ни устройват...  Confused

Сега сме двамата с татко му-ОК, има кой да води и взема на 20км от вкъщи, но след 2 месеца оставам сама ...това е непосилно за мен, а и за Момчи...

Зимата трябва да го вдигам в 6ч сутринта , за да стигаме там навреме ...

Както и да е-различно е положението в двата града, еднаквото е,че няма места за голяма част от децата и който успее-успее , който не -избира от двете злини по-малката -да не ходи никъде, или да ходи някъде, но не и в държавна ДГ  Simple Smile

Хайде лек ден

Общи условия

Активация на акаунт