КГО 2008 -9та тема

  • 36 845
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8
Честита дъщеричка на Севи,да е жива и здрава и много да ви радва !
  bouquet  bouquet  bouquet

# 691
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Какво става момичета, как сте в големите жеги?
Ние купихме малък басейн, за да се топли по-бързо водата. Отиваме на село в събота и надуваме новия басейн, пълним го с вода и я оставяме да се топли на слънцето. Братовчетка ми взе малкото коте в себе си и изкоментира пред малката, че котето е много мръсно, къде се е вряло. Започнах да размразявам на баба хладилника като хвърлям по един поглед на дребното, което обикаляше насам-натам. По едно време ми направи впечатление, че басейна е по-нисичък. Отивам до него - горното ребро се спихнало изцяло. Викам си явно е било спукано, не сме го надували в магазина и си мисля къде ли сложихме касовата бележка и дали приемат рекламации. В същото време обаче братовчетка ми пита какво сме правили с котето, че било вир вода. Ми събрахме 2 и 2 и питаме дребното - ти ли окъпа котето в басейна и тя чистосърдечно си призна  Laughing
После я вадя от водата, подсушавам я и тъкмо се обръщам да взема дрешката и тя вече е прекосила 3-та метра и е цопнала обратно в басейна. Вадя я си викам - този път няма да те изпускам от поглед и вече доволна, че съм я намазала със слънцезащитен крем /колкото и да е водоустойчив, пак мажа след банята / и облякла, отивам да простра кърпата да съхне и виждам с периферното си зрение как дребното се е устремило отново към басейна и цопва вътре. И понеже я наказах повече да не влиза във водата, тя напук заспа, както не спи следобед от много време насам  Laughing Ама поне за мен имаше цееели 2 часа почивка. Голям бяс е когато кака и я няма и трябва да се забавлява самичка.

# 692
  • Мнения: 6
Девойки прекрасни, влизам да ви известя само, че на 15 юли в 8ч. и 40мин. се роди (или по-скоро биде пак насилствено измъкнат със секцио) Костенур II, наречен още Юлиус или както му викат неговите приближени Юлчо. Днес ни изписаха, Костенур II е добре, аз още се влача и превивам, но това, което ме чака в къщи, като гледам, въобще няма да ми остави време за пъшкане и т.п. луксове. Лудницата е пълна, т.к. Дидо си е още в къщи, пубертетът му надминава всички прогнози, а ще започне детска градина чак след 15 август.  Мъжкото тяло се оказа, че не можело да вземе отпуска...  Добре, че поне баща ми е дохвърчал спешно от БГ , защото иначе  #Crazy Както и първия път, имам проблеми с малкото (или почти никаква) кърма и май пак ще си прекарвам "свободното" време на помпата, поне докато имам помощник, който да се бори с първородното ми чудовище. После - както дойде... Важното е, че бебокът е здрав, че това дали ще е нормален ми отрови до голяма степен бременността. Прилича много на Дидко като новороден, но е с по-тъмна коса и неустановен още цвят на очите. Снимки - като стигна до там  Simple Smile
Прегръдки от цирк Буш! До нататък.

# 693
  • Мнения: 1 020
Фльор  Hug  Heart Eyes Честито малко сладко раче! Много да ви слуша и да ви радва! Бързо да се възстановиш и да минават болежките, а кърмата да тръгне, за да не висиш на помпата! Татко да помага много за отглеждането на двамата бандити! Дидко да влезе в ролята на батко и да ти пмага много!  Hug

Не се притеснявай, рачетата сме добри деца, послушни и отговорни (е аз като малка съм била хала и лекинко дивичка, но отговорно дива  hahaha ). Та поне с него мисля, че проблеми няма да имаш  Rolling Eyes

# 694
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
fleur bleue да ти е честито малкото сладурче и много да ви радва всички - мама, тате и бате. Бързо възтановяване ти пожелавам и слизане на кърмата, а за нейното слизане са необходими 3 неща- спокойствие, силна храна и малка "помпичка". Двете ги имаш, а спокойствието е състояние на духа, което може да се постигне. Аз само си повтарям мантрата на моя мъж, че нищо което не е жизненоважно, не е важно и моята си- че пътя на съвършенството минава през ма.ната му  Mr. Green

# 695
  • на Земята
  • Мнения: 174
fleur bleue ,да ви е честит малкия мъж! Много да ви радва и слуша!  bouquet
Бързо възстановяване и само положителни емоции с двамата!
Много хубаво име сте избрали,браво! Simple Smile

# 696
  • Мнения: 275
fleur bleuer, честит втори наследник. Да е здрав, удовлетворен и много палав. Съвсем правилно си се ориентирала, че с бебе и попораснало бебе няма много време за превиване. Но си има и плюсове де - възстановяването след секцио така някак неусетно се случва.  Laughing Съжалявам за проблемите с кърменето - дано намерите решение и да успееш да се насладиш на тия моменти. Че каквото и да си говорим, в цялата дандания с две деца, кърменето си е минутки почивка и глътка свеж въздух.

Стискам ти палци за здрави нерви, търпение и помощ от който и когато може.

# 697
  • София
  • Мнения: 2 117
Фльорче, честит втори Костенурчо  Hug Да ви е жив и здрав, палав, весел, умен и много поводи за радост и гордост да ви носи вкъщи   bouquet
Ти се възстановявай бързо, че и с помощници и без помощници децата си търсят все мама  Crazy

Ние сме си още 2 в 1, да видим до кога ще устискаме, че започнах да се подувам на разни неприятни места. Колко бях отекла с Калоян, на никой не му правеше впечатление, сега се побърках от изследвания  ooooh!, ама така е, казано е да се ражда овреме, а не на близо 40 лазарника...

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 723
Фльор,прелест,честита ти втора мъжка рожба Hug
Прекрасно име,прекрасен месец,прекрасно семейство Heart Eyes
Целувки на големият бандит,нежна прегръдка за бебоне и теб Hug
Пожелавам ти скоростно възтановяване и кърма като реки,
че да ти е лесно  breastfeeding Wink

# 699
  • Мнения: 275
ама така е, казано е да се ражда овреме, а не на близо 40 лазарника...

Ауу, недей така, че и аз имам подобни планове за третото... да си почина малко от каките Simple Smile)) А на теб леко и безпроблемно - когато и да се случи. Simple Smile И търпение, че е важен ресурс  Hug

# 700
  • Мнения: 13
Ехе! Прекрасна новина. Да е здрав, усмихнат и спокоен Юлският мъник.   bouquet Фльор, пожелавам ти бързо да влезнете в час. Ще се справиш чудесно. Не се съмнявам и за миг в това. Simple Smile

Ние се завърнахме от почивка...и сега си почиваме от нея. Почивка с деца определено не е почивка.  Wink

# 701
  • Мнения: 1 020
Мдааа Нев, защо мислиш толкова бистрих идването си до Варна?

И не съм се похвалила, ноооо завърших семестриално (е имам да напиша една курсова, за да елиминирам изпитите) и да остане само магистърската теза.

Ели, благодаря ти много за инфото за проекта по банкиране, свърши ми прекрасна работа. Моята била най-добрата (в случая май единствената некопирана от разните сайтове за теми  ooooh!). Ако такова се случи в предишния ми университет, директно ти лепват етикета cheater и много вероятно с 300 зора да завършиш предмета с 3-ка  Rolling Eyes

Вие как стееее?

# 702
  • Варна
  • Мнения: 340
Фльор, да ти е жив и здрав малкия юнак и добре дошла в отбора на най-мъжките майки / и дупе да ти е яко  Mr. Green/   bouquet

Еличка, радвам се, че съм ти помогнала  bowuu. Като дойдеш във Варна ще се видим и ще разкажеш, пък и да почерпиш  smile3534 

Аз рядко пиша, понеже съм без думи.. не искам да се оплаквам, ама множко ми идват служебни проблеми и в добавка две диванета в къщи, добре че баща им поне слуша и помага, че иначе да съм хванала гората  Laughing. Но откак кумувахме на една сватба в началото на месеца и ме поглезиха по фризьори, гримьори и т.н., съм си казала, че е крайно време да си обърна малко внимание и засега започнах редовно да ходя поне на маникюр /колко малко му трябва на човек  hahaha/, та такива работи с мен.
А Иван хич не слуша.. започна да се очертава като бандитко, днес даже ми го "похвалиха' в яслата, вече и там започна да се проявява - не че е нещо ненормално за малки деца да се дърпат за играчки, но когато и от двамата ми се оплакват в края на тежкия работен ден, ми идва в повечко и започвам с виковете и наказанията.. горките съседи. Crazy

# 703
  • Мнения: 80
  fleur bleue, честито второ костенурче  Heart Eyes!Много да ти е здравичък и послушничък!Дано ти слезе кърмата и нямаш проблем с нея,че ще ти е по-лесно,ако ли не купувай си АМ и хич не се тормози  Hug!
  Такаааааа,просто незнам откъде да я захвана,малко съм в депресия и затова не пиша  Sad,ама ще ви се оплача де.Значи в края на май изневиделица и без предупреждение си долетя свекърва ми от Щатско.Аз тъкмо бях захванала едни чертежи за бившия ми шеф (изви ми ръцете и не ми даде да му откажа),ама нали всичко съм втасала та чертаех от 22 до 1.Ходех като зомби,сама с децата.Тъкмо правехме изследванията на Весела за операцията,тя свеки си дошла,че яко го закъсала с кръста и тя взе направление и с нас в Окръжна.И като я приеха веднага за операция ви казвам ми призля,две бебета,чертежи и свекърва на легло след операция в болница.Като линейка бях,все тичах нанякъде и за нещо.После я изписаха,ама тя иска да седи при нас,мъчно и било за децата.За мен на никой не му е мъчно,че повръщах всяка вечер от напрежение дали ще се справя сама с децата толкова месеци.Мъжа ми се ядоса и вика закарвай си я на село,ама аз не съм такъв човек,оставих я.Сега много ми помага,но и тя е вдигнала ръце от Весела.Вече незнам какво да я правя,какво ли не опитах,не и не.Лошотия,бие се,дърпа децата,крещи им  ooooh!,умирам от срам навън,с нея не ми се излиза.Както си играе изведнъж скача и започва да налага Цвети,да я щипе или да я скубе.А то милото само седи и я гледа учудено и почва неистов рев  ooooh!.Оплаках се,не че ще ми помогнете де,замислям да я водя на детски психолог,това вече не се търпи.
  Вчера я оперираха,днес ни изписаха.Лявото око е добре,но дясното май ще мине още веднъж под ножа.Това е от нас,весели почивки на всички!

# 704
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А така ....знаех си,че ще вляза и ще видя новини за бебе, очаквах и Арианка да се е отбелязала, понеже не следя термините,но ..помня,че лятно бебе чака
И сега -Честито на Фльор! Да ти е жив и здрав юнака, бързо възстановяване и много издръжливост!  Simple Smile
Честито бебе и на СеверинкаSimple Smile
Съни-и за теб така, кураж и сила, децата докато пораснат ще побеелеш от грижи, дано татко ви скори си дойде да помага и той  Simple Smile

Арианка, ти нали ще си секцио, то май не останало време ....всичко да мине по мед и масло  Heart Eyes

При нас нищо особено, с този Фейсбук,където почти всички сте в течение на нещата малко е безсимслено да пиша и тук ...но ...нашия мушмул нямаше късмета да го приемат на градина -държавна...та драмата ми се отрази доста сериозно, никой не мога да виня, което е още по-лошо,когато няма виновни , а има вина ...но ...да ми е здрав, ще го настаним в някоя частна градина , а и той вече е много нетърпелив да излиза от яслата, доскуча му там, та го подготвяме за новото място , деца, госпожи ....Още малко остана

Бяхме тримцата на почивка, т.е. заведохме Момо на почивка, с баща му после имахме нужда от поне още една такава ...и да, наистина си е друго без дете ...не че лежахме на плаж, или пък в хотел....напротив, крака не ни останаха, но като го няма вечно капризничещия Мо по друг начин се диша .....Simple Smile)

Ели, честито за завършването   bouquet Ти си герой, с беб и малко дете ,че и второ висше .... Идвахте ли във Варна,или за август беше ?

Общи условия

Активация на акаунт