КГО 2008 -9та тема

  • 36 824
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 020
Ох Съни много неприятно това с Алек Sad Много са зле тея... Ние с брат ми като ходихме един китаец (според мен 1-во поколение Хамериканец) ни направи проблем и не искаше да ни даде повече от месец. Тогава обаче питаха кой ни чака и с вуйчо ми се разбраха... И какво им пречи детето не разбрах... дебили!

# 736
  • Мнения: 132
Здравейте
Аз не съм се отчитала от има няма 100 години Simple SmileПри нас сичко е наред.Стяаме се за РД.Ходи си на радина без проблем и е мноо доволна че вече не е в ясла хаах.Аз работя на смени и не ми остава време за нищо.Деа е опасна.Кара колело, тротинетка и все се бута при мъжете хаа т.е. с батко си.Сехга отивам на родителска ще опитам да се вкл. по честичко

# 737
  • София
  • Мнения: 2 089
Привет народе  Hug Как я карате? Тръгнаха ли дребовците на детска градина? То почти всички ходеха на ясла де, ама на мен тази година ми е драмата  Grinning. Кало свикна почти веднага, не плаче и с удоволствие тръгваме сутрин. Голяма суетня сме преди тръгване - оправям единия, после подготвям и другия (бебока), водим около 15 минутен спор колко колички може да носи със себе си и накрая аз рошава, мятам някакви дрехи върху себе си и се понасяме към детската градина.
Добре че малчо е кротък и сговорчив, случва се и да му забавя маджата, само и само да стигнем с баткото навреме.

С болестите само ми е неясно как ще се справяме...изкара вече една хрема и като грижовен батко веднага я сподели с бебето. Добре че беше нещо леко, без температура и други неразположения. Ама ни предстоят много ваксини и някак трябва да опазим бебо здрав. Давам на Калоянчето клеева тинктура, но друго не успявам да пробутам.
 
Гери, ти ли даваше коластра? Имаше ли ефект при вас?

Съни, честит празник на патерици на твоето лудо девойче! Не и се сърди, че е разбойничка, тя така изразява себе си  Heart Eyes Hug Прибра ли се баткото? Как се развиха там нещата? Може пък да е за добро, малък ми се вижда да го изпращаш на такова разстояние, пък макар и с близък човек.

Цвети, как е куклата? Дано не я боли много ръчичката. А с детската градина пак ще свикне и ще ходи с кеф, няма да я забрави за 2 седмици. Като знам моето диване по колко пъти пада и става... ooooh!, наистина Господ да ги пази, много са луди на тази възраст!

Много ви прегръщам всички и ви пожелавам весели празници, весело посрещане на 3тия рожден ден и се разписвайте от време ан време тук...фейсбук никак не го долюбвам и тъгувам за вас  Mr. Green Heart Eyes (брех, какво либовно обяснение ви тръшнах  hahaha)!

# 738
  • Мнения: 132
Много съм доволна от коластрата аз.Давах я в комбинация със зелена енергия.Мисля пак да вземем  Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 2 089
Гери, това ли е: http://badetezdravi.com/products/details/2/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0 … D1%82%D1%80%D0%B0? Как даваш капсула на дребовете, при моя "инатко" ми се вижда невъзможно  newsm78 или за деца има и друг вариант?

# 740
  • Мнения: 132
Гери, това ли е: http://badetezdravi.com/products/details/2/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0 … D1%82%D1%80%D0%B0? Как даваш капсула на дребовете, при моя "инатко" ми се вижда невъзможно  newsm78 или за деца има и друг вариант?
това е.Ами Деа ги дъвче иначе може да го рзтвориш в сокче.Отваряш си капсулката и го разбиваш, обаче със зелената енергия видяхме зор.Деа не искаше да я погледне нито в сок, ни така, ни никак.
Аз да ви кажа за РД.В Люлин има магазин за играчки Марсел.Там правиш покупка за 100 лв и ти дават клубче безплатно за 2 часа.Вярно няма аниматори, но пък нямаш ограничение на бройки за децата.Носиш си всичко за пиене за ядене ала бала.Помещението е голямо и не е никак зле.Ще пратим бабите да купят подаръци от там и така, а ние за 80 лв сме наели клоуни двама на брой за 90 мин.Ще си напазарувам с купоните и така по евтинко ще минем, че тая години финансово е много зле, ем вече работя Sad

# 741
  • Мнения: 80
   Ели,честит рожден ден на сладката Алекс!Много да ти е здрава,нека има щастливо детство и много да е обичана!
  Не ми се ще пак да се оплаквам от мойта луда глава,но след 2 седмици мир и спокойствие си показа рогата и в детската градина  Confused!Започнала е да ги бие наред,изобщо не си носи очилата (което много ме притеснява),госпожата я наказала,а тя е станала и се е направила на ударена,абе ужас!
 На 26-ти пак сме на очен лекар,да видим кога ще правим втората операция.Много ме притеснява,че със голям зор и се задържат очилата на очите.Незнам защо е така и вече много се чудя дали е вярна диагнозата  newsm78!
  Алек се прибира във вторник,а аз сега тичам да го записвам на курсове по английски и математика,добре че не сме изпуснали сроковете!И аз незнам вече защо го пуснах,ама сега нямам търпение да си дойде!Определено щеше много да ми е трудно без него цели 9 месеца!

# 742
  • Мнения: 1 020
Съни, мерси  Hug
За другото сме се разбрали да го обсъдим на по кафе  Heart Eyes
От лудницата на РД на Алекс има снимки във ФБ.

Което ми напомня... Сиско, благодаря, че уважихте празника ни  Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 817
Здравейте на всички! Отдаван не съм писала.
Искам първо за честитя бебчетата на Ариана и fleur bleue! Да са ви живи и здрави дечицата и много радости и усмивки в семействата ви да има! Hug Hug Hug

Малко със закъснение да честитя рождените дни на всички вече 3-годишни сладурчета! bdbaloni

Ние сме добре! Мишето ходи на детска градина и много й харесва за сега.
Габи и тя  добре. Качва по килце на месец и е само на кърмя (много съм щастлива за което).

Давам ви малко снимки, ако искате да разгледате на Мишето и Габи.

https://picasaweb.google.com/home?hl=bg&tab=wq

Целувки на всички   bouquet

# 744
  • Мнения: 132
Здравейте на всички! Отдаван не съм писала.
Искам първо за честитя бебчетата на Ариана и fleur bleue! Да са ви живи и здрави дечицата и много радости и усмивки в семействата ви да има! Hug Hug Hug

Малко със закъснение да честитя рождените дни на всички вече 3-годишни сладурчета! bdbaloni

Ние сме добре! Мишето ходи на детска градина и много й харесва за сега.
Габи и тя  добре. Качва по килце на месец и е само на кърмя (много съм щастлива за което).

Давам ви малко снимки, ако искате да разгледате на Мишето и Габи.

https://picasaweb.google.com/home?hl=bg&tab=wq

Целувки на всички   bouquet
Севи случайно вчера да беше в Южния парк?

# 745
  • Мнения: 817
Да, вчера всички бяхе в Южния парк на разходка.
Вседващия път се обади като идвате, ние живеем точно до парка  Hug

# 746
  • Мнения: 1 020
Сев, не мога да видя снимките Sad

Днес Коко трябваше да тръгне на градина но се разкашля Sad Та фиктивно започна (за да не му изтекат изследванията), а аз забравих да предупредя работодателя, че ще излизам в отпуска... покрай РД на АЛекс и градината съвсем всичко забравих  ooooh!

# 747
  • Мнения: 80
   Честит 3-ти рожден ден на Анди,Момо и Калоян!Пожелавам им да са живи,здрави и безгрижни!Да пораснат умни и весели момченца!
  Сев и аз неможах да отворя снимките!
   При нас нещата си влязоха в ритъм,Алек на училище,Весела на градина,а аз си търся работа  Laughing!Госпожата от детската градина ми предложи да викнем психолог от "Закрила на детето",та да помага с Весела.Защото мойта госпожица ги маризи наред  ooooh!,говоря и,обещава ми че няма "тобече" и след 5 минути вече се е развилняла.Аман вече,идея си нямам защо го прави,но след нея непрекъснато трябва да върви някой,та да парира евентуален изблик от нейна страна.Иначе е много добре,заиграва се вече,фантазира си и си говори самичка,но изведнъж и прищраква и ни хвърля в музиката.
  Та така,много вече спряхте да пишете  Sad,мъчно ми е,ама сигурно си имате причини!

# 748
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Съни, благодаря за поздравите! Да им е честито на всички юнаци , които празнуваха вече, здрави и безгрижни дни им желая

Изкарахме и нашия РД, честно казано ми е много по-забавно да празнувам рождения ден на Момо от своя,така че празника наистина го приемам за двоен ...и пожеланията също Simple Smile)

Момчи тръгна на градина, с доста протести и несъгласия...за голямо мое учудване, всеки ден ми се моли да го върна в старата градина(яслата) , всеки ден измислям причини, за да го убедя,че няма връщане назад ...и се надявам,че този период ще ни подмине скоро, защото не е хич приятно ....

Съни, успех на теб, и в работата и с Весела....като те прочета и се успокоявам,че си имам много кротко дете  Simple Smile

# 749
  • София
  • Мнения: 2 089
Много благодарим за поздравите  Hug Embarassed Направо ме е срам, ама хич не мога да стигна до компютъра...и то не заради бебето, а точно заради баткото. Нападнаха ни страшни болести в детската, толкова вируси беше натрупал и напластил  ooooh!, направо думи нямам. За една седмица изкара 1)отит, 2) гнойна ангина и 3) херпангина  Crazy Разногледа станах, претихме стълбите в поликлиниката от претичване натам. И тъкмо оправим едното, излиза друго, тъкмо баткото се подобри, теква носа на малкото  #Crazy, идея нямам как ще слагаме ваксини!
Иначе в детската се адаптира много бързо, харесва му, сега страда, че не може да ходи там и направо луднахме вкъщи от секлет.

Тони, защо страда Момо в детската? Мъчно му е за децата от яслата или нещо друго не му харесва в детската градина?

Съни, много ми е мъчно и на мен, че малко вече се пише тук, ама пусти фейсбук, наложи се като средство за комуникация и това е...Аз все упорствам да публикувам там прекалено лична информация, та не участвам в подобни групи, но в отчетната на Момчил почти всички вече комуникират само във фейсбук. Иначе аз поспрях и тук да пиша, защото по едно време ми се струваше, че само аз и Ели си чатим  hahaha
За Весето ти съчувствам много, но изобщо не мога да ти дам съвет. Може би консултация с психолог ще ти е от полза  newsm78. Аз и с Калоян не мога да се справя, той пък не може да се научи да си дели играчките с другите деца, тръшка се и пищи. А не е като да е раснал сам, с братовчед му са заедно почти постоянно, ама на. Все се надявам да го израсте.

Северинка, много се радвам, че този път успяваш с кърменето, спомням си че много тежко го преживя с Мишето. Как се справя каката с новия член на семейството?

Целувам ви всички мами и бебоци и ви пожелавам весело посрещане на рождените дни и честито на патерици на всички рожденничета, които пропуснахме  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт