И в Кипър, и в БГ, винаги е най-добре със приятелите стари на раздумка и кафе~35

  • 36 736
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Здрасти, мацоранките Hug Hug Hug

Муце, к`о напраЙ, ма душо?! - ти напраУ счупИ рекорда за най-кратък пост #Silly hahaha hahaha Мерсаж за букетчето! Flutter

Амели, предтавям си как сте се изплашили Sick  - описаното определено на алергична реакция сочи, но за да се установи с категоричност, мисля някакви тестове трябва да се направят на детенце Rolling Eyes  Съжалявам, че и аз не мога по-вещо да се изкажа, но с тоя род проблеми не съм се сблъсквала..., само знам, че далеч не са единични случаи. Т.е. при много бебета има непоносимост я към глутен, я към казеин и за целта има специално разработени пак готови безказеинови и безглутенови храни Peace  Просто с точност трябва да се установи към какво е алергията и от там натък вече ще се съобразявате с определен хранителн режим Peace

Анче, тук съм, мила, ама малко съм изтощена тия дни - подготвяме 40-сето на татко /пада се в понеделник/, а и Лора нещо пак не ми е в кондиция...еййй тоз`пубертет, тез`хормонииии ooooh! докат се наместят на мен ще ми се размести... ku-ku...Та така - усещам се психически претоварена просто и затова повечко ви чета - тук и във фейса Wink от колкото да пиша.

Пепич, и вие, казваш, котешка изненада сте имали, спретната от Андриани Mr. Green...
 Моят пък ДзвЕр се научи още докат отворя входната врата да се изстрелва нагоре по етажите и ме кара да го гоня по витите стълби котака муя с котак smile3560...днес даже се завря в асансьорното, дето стои заключено, че я нямаше и съседката дето държи ключовете, че вече тъкмо презеленявах от яд, щото тамааан да излизаме и не можем да мръднем smile3515 заради проклетото добиче....Добре че накрая сам си излезе fiuuuuuu.., ама така ме беше вбесил, че ми идеше да му оскубя козинката с пинсета newsm65

Мили мои, оставям ви...на неспоменатите много цунки lovekiss lovekiss lovekiss и на всички...

# 31
  • Мнения: 28
                                                                



заповядайте...да почерпя с една питка...(но не е мое производство за сега Mr. Green)....има си крачета вече  Николски  smile3539Peace

Никола направи първата си разходка в коридора Laughing...той отдавна правеше по 2- 3 крачки но несигурно Naughty...но вчера се заиграха с каката и покрай нея..започна да си прави разходки...веднага се заех да отбележа случая подобаващо с едно кратко видео...щрак...НО .....уви батериите бяха ''морто'' #Cussing out #Crazy Tired...1оо часа търсих някакви батерии за да ги снимам...но напук на ситуацията...нъцки Naughty #2gunfire...след дълго ровене по шкафовете и махане на батерии от стени часовници и ел.игри,попаднах на 2 броя  smile3508.......да ама Николски вече се беше изморил и реши че не му се ходи вече no... Crossing Arms...и така видео материала ще бъде излъчен по късно..когато направя прощъпалника Mr. Green...(с Анжи нямах това удоволствие Rolling Eyes...но с Николски имам желанието да го направя както му е редът Peace-''да живеят традициите'' Peace Laughing

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 14:39 от Анче(Галче)

# 32
  • Мнения: 289
Добро утро мацинки!
Яко бързам,защото тръгваме от Ловеч за Благоевград.Да си видя детенцето другото,че ми се реве вече...
Анче честити крачета на Никола!Да си ги ползва със здраве  Hug
Хайде ще ви драсна от там тия дни.Целувкиииииииииии!

# 33
  • Мнения: 0
Ехоййййй...муцинки,хубава,слънчева седмица и успехиииииии на всички Hug Hug Hug

Отивам да редя "Лего" с Ади и утре сме вече на детска PeaceДано тоzи път всичко е наред,че вече сме си омръzнали тотално,времето zахладнява и въzможностите zа раzходки и игри навън се ограничават Wink

Цунки и много ви се радвам Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 0
Ех,не мога да не подмина таzи радостна Вест zа Николскиииии Hug Hug Hug
Да е zдравичко детенце и да ходи и да ходи и да обиколи Целия свят PeaceДа го опоzнае и обикне Hug Hug Hug

Блонди,с теб сме днес Praynig

Пепи,как е племенницата ти  bouquet

И на малкото бебче,което не е понесло zахранването,пожелавам да няма вече подобни ситуации  bouquet


# 35
  • Мнения: 903
Анченцейй, честит прощапулник на Николски! Туй-то свърши ти царството на теб с бутането на колчката...сега започва голямото търчане подире му smile3560 hahaha

Деситка, благодаря, мила! Hug  Всичко мина много добре днес от към организация на самия помен, както и като предварителна подготовка....и най-хубавото беше, че при все отвратителното време през последната седмица /валежи и студен вятър, дето ни направи да си извадим зимните палтета/, днес такова тихо, меко и слънчево се оказа от сутринта...- имах чувството, че с това татко ни показва, че е доволен и ни се усмихва отгоре Heart Eyes
Апропо, почерпете се в негова памет...

Цвети, очакваме те с включване от Благоевграда Kissing Heart

Мацоранки, хубава и спокойна вечер ви пожелавам!

# 36
  • Мнения: 28
блонди........ Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose...''лека му пръст'' на татенце

# 37
  • Мнения: 353
Блондичка  Hug  Hug  Hug

# 38
  • Мнения: 0
Ясо компаниятаааааааа, Hug как сме? Гледам нови попълнения имаме - браво, браво! Ние с мъжо си седнахме на трътките  накрая и се прибрахме по Кипър. Аз да ви се оплача, че наедрявам прогресивно и наестъпателно Weary и все съм гладна, да му се не знае! Не знам до края на бременността как ще я карам, а са си още 4 месеца ...  
Честито на Анчето Ха да са й здрави сега и нейните крака!!  Mr. Green  Момичета, много съм изпуснала, стигнахте ли до среща в крайна сметка? Гледам някои девойки са си по българско, супер - по една шопска салата с ракия и за нас да изядете!  Grinning  
Дами, издирвам квартира в Никозия за една наша студентка българче на 19 години, естествено, в съжителство с някой, с който да си "шерват" наема. Ако се сещате някой да си търси съквартирантка - моля, свиркайте!
Няма ли още някоя друга бременна по кипърско, че да си правим компания  Whistling  - така де, да не съм сама в "мъчението". Сега отивам да ви попрочета малко, че да не се чувствам като аутсайдер в дискусиите!
Поздрави на всички  newsm51
П.С. Блонди, съжалявам за загубата ти, лека му пръст  

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 11:25 от arabsko kafe

# 39
  • Мнения: 0
Блонди...да почива в мир татенцето Flowers Rose Flowers Rose а за теб Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 0
Мами, къде сте бря ...  newsm78 никакви ви няма, а това не е характерно за вас ...

# 41
  • Мнения: 119
О, Кафенце! Добре сте се завърнали. Килограмите хич не ги мисли сега, отдай се на абсолютен егоизъм и гевезелъци. Кога ще покажеш снимки от сватбата? Среща не, но срещички в по-камерен състав имах аз това лято. Пазим се за догодина  Wink

Анче, браво на юнака! Така започва всеки дълъг път - с първата крачка! Да го слушкат крачката и накъдето той каже, натам да го поведат! Непременно да го издебнеш с камерата.
БлондиFlowers Rose 

Момичета, много ми е мързеливо, от онова дето Анчето ни зарази и още не ми е минало. Иначе ви проверявам всеки ден, така че пишете!

# 42
  • Мнения: 903
Анче, Капризче, Пеп Hug Hug Hug  ами да му е светла паметта на татко и да почива в мир! Praynig...няма какво друго да се каже Rolling Eyes......Чувала съм, че с времето липсата на човека след такава загуба ставала само по-силна, по-осъзната....и направо не е за вярване кога минаха 40 дни Sad, но няма как - времето си тече, ежедневието те увлича с грижите си...и може би добре че е така Rolling Eyes... Пък и вие тука туку намирате с какво да ме зарадвате Heart Eyes Hug

Кафенце, благодаря и на теб! Hug  Радвам се, че всичко ти е наред, а килцата не ги мисли...ще имаш после да си правиш диетки /след като се роди мъничето/ Whistling  Между другото разбрахте ли вече какъв цвят ще е вързопа на щъркела -  stork-boy или stork-girl ...Извинявай, ако си споделила преди, ама на мен /покрай всичките галимации/ ми се губи да си казвала Blush... А на въпроса ти за друга мама preggo с която заедно да си бременеете, едно от новите ни попълниния е - Снежната, но тя е в Лимасол amiiii

Винаги
, пишем заедно Hug

Милички, на всички хубава вечер ви пожелавам!

# 43
  • Мнения: 0
Момичета, гледайте на живо спасяването на миньорите в Чили  http://edition.cnn.com/video 

после ще пиша повече ...  Wink

# 44
  • Мнения: 353
Кафенце,те цял ден това предават почти навсякъде,гледам и аз  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт