И в Кипър, и в БГ, винаги е най-добре със приятелите стари на раздумка и кафе~35

  • 36 786
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 903
Ето това се казва благословение за Цветница... Heart Eyes
  Зайче, да ви е жив и здрав "мъникът" новороден! Mr. Green
/размерите му обещават да стане една бъдеща баскетболна легенда / Wink
Бързо възстановяване и аз ти пожелавам!  bouquet

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 19:42 от Miss Blondy~Redhat

# 691
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Честита рожба на Зайче да ти е живо и здраво малкото съкровище и да ви носи много щастие и гордост!  Hug
Относно шишетата със сигурност ще ги предпочита,защо им е по-лесно на мъничетата,не се отказвай и с много опити и воля съм сигурна,че няма да имате проблеми  Hug

# 692
  • Мнения: 0
 Зайче, да ти е живо и здраво бебчето! Много късмет му желая в този така труден 21-ви век! А ето нещо и за храбрата мама

# 693
  • Мнения: 3 219
Честит Мартин, зайче ! Да ви радва само !
Момичета, имате ли някаква идея какво мога  да направя с едни леко позасъхнали вече флауни Thinking

# 694
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
какво мога  да направя с едни леко позасъхнали вече флауни Thinking
аз ги държа в хладилника до четири дни след изпичането или купуването им.....после спокойно ги мушкам в камерата и когато желая да си хапна просто ги топля на микровълновата за 20-30 секунди ако искаш може и повече и стават супееееееееееееееееееееееееер все едно току що си ги опекла...... Peace

# 695
  • Мнения: 1
Честита рожба,Зайче!Да ви е жив и здрав малкия мъж и нека само с радост и усмивки да изпълва живота ви!
   
     а това е за теб

     

Ох, аз да ви кажа каква треска ме тресе #Crazy от известно време, та и за това така транзитно минавам през темичката в последно време. Следващата неделя ще правим кръщене на малката, кръстник ще и става наш колега и приятел от фирмата в която работим с мъжът ми.Та младо момче и хал-хъбер си няма от кръщенета, така че аз трябваше да пазаря,  да правя покани и да организирам всичко.Е остана само да си взема рокля, обувки да поръчам ламбадата и тортата.Но няма ви казвам какви нерви изхабих  #Crazy #Crazy #Crazy и продължавам да хабя.
е това е за сега от мен,лека нощ на всички   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 696
  • Мнения: 3 219
Мерси, Кати, ще знам занапред, нашите са увити в торбичка, но само съпругът ми ги яде, и затова се задържаха, съседките надонесоха  Grinning

# 697
  • Мнения: 0
зайче честита рожба..това е за теб

а аз да почерпя за моя синковец,който днес стана на 9 години Hug Hug

...наздраве

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 119
Пепи, много късмет му желаем на Григори! Да учи за да сполучи!


Зайче, честита рожба! Майка героиня си! Голям българин си родила!




А флауните наистина се задържат във фризера. Имахме останали от миналата година и ги изядохме с  приятели на Великден.

# 699
  • Мнения: 1
Пепи, да ти е жив и здрав и много щастлив рожденика!

 

# 700
  • Мнения: 903
С малко закъснение, но пък с най-добри пожелания и тук...ЧРД, Григори!
       

Пепит, още веднъж /освен у сурат-тефтерЯ де Stuck Out Tongue Winking Eye/ да ти е жив и здрав Убавецът ненагледен!
А почерпката, дето си ни спретнала е както винаги главозамайваща Mr. Green ....Цветя за теб

Покрай нас нищо ново и извънредно...Вчера най-сетне си преинсталирах ВиндоВса Mr. Green по-точно МИ го преинсталираха #Silly - а аз само си седях и гледах умнУ fiuuuuuu hahaha  Сега му свиквам още на новите фаци smile3560

На всички хубава неделя.....,а и да не забравя...
Честит ви празник на труда! newsm47

# 701
  • Мнения: 0
винаги,блонди,ани Hug Hug Hug Hug

благодаря за пожеланията...


А почерпката, дето си ни спретнала е както винаги главозамайваща Mr. Green ....Цветя за теб
...то май последно време само в сервирането ме бива Joy Joy..благодарско за букета Hug Hug..
страхотен е Peace

# 702
  • Мнения: 139
Милички,много,много ви благодаря за пожеланията.
Пепита,с малко закъснение-честит ти рожденник.Да е жив и здрав малчугана,много да ви слуша и да ви радва

# 703
  • Мнения: 0
Eхоооооооооооо аз пак се забравих някъде, то от празници и наистина хубави моменти с любимите хора  Simple Smile дано по честичко има от тях. Благодаря за съветите на Леприкончето и Катито. Леприконче аз мисля раждането да бъде в държавна болница все пак имам розовата картичка и смятам, че ще съм в добри раце Simple Smile Кати личната карта от тук малко дълго с този период от 3 месеца, но няма как щом се налага  Simple Smile 
     Сега продължавам по ред с поздравите си към Зайчето да и е живо и здраво синчето, все още не съм изпитала върховната радост от това, но предполагам с нищо не може да се замени  Simple Smile
     На Ани и пожелавам приятно посрещане на кръщенето и много забавни моменти Simple Smile а и леко на патерици ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на сладура на Пепита да ти е жив и здрав юнака Simple Smile
     А аз съм на етапа в който с нетърпение чакам да разбера момиченце или момченце, въпреки че тайничко подизирам или усет го наречете че ще бъде момиченце.  Heart Eyes Хубав ден момичета и много усмивки, аз съм се захванала с идеи за посрещане на рожден ден сега в неделя на таткото на моето бебче, та ще видим какво ще го измислим менюто  Simple Smile

# 704
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Хайде и аз да се похваля-от вчера вече съм ГОСПОЖА ,така да се каже  Simple Smile
SEDEМ,и аз имах усещане за пола на бебето още преди да ми кажат лекарите,естествено се оказах права  Laughing важното е да е живо и здраво,пък каквото такова  Hug

Общи условия

Активация на акаунт