И в Кипър, и в БГ, винаги е най-добре със приятелите стари на раздумка и кафе~35

  • 36 785
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 219
Ами честито, госпожо Даре, как хубаво звучи само Crazy

# 706
  • Мнения: 903
Дарка, ха честито бракувана! Mr. Green married

Мацоранки, темата е на изписване, така че, ако имате оригинални идеи за заглавие на новата, моля споделяйте ги своевременно bowuu

# 707
  • Мнения: 1
честито,Дарка!
Седем, благодаря за пожеланията, надявам се всичко да мине добре и на вас приятно изкарване на рождения ден.  bouquet  bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 577
 Hug Ехоооооо,разбрахте ли?
Ай,честита нова връзка с БГ:

Пускат авиолиния Пловдив-Ларнака
Връзката ни с Кипър е много важна, защото много българи работят и живеят там", каза кметът Славчо Атанасов след приключилата среща в община Пловдив с посланика на Република Кипър Негово Превъзходителство Ставрос Амвросиу.

това леко кофти,но ще стане:

"Намирам много причини новата авиолиния да стане факт. В момента разговорите за това са все още на фаза идея", каза и самият посланик.


Иепппп,това не го знаех  Laughing:

Любопитен беше фактът, който посланикът на Кипър у нас изнесе. Оказа се, че като желана чужда дестинация за следване от страна на кипърските студенти, се нареждаме на 4-то място след Гърция, Англия и САЩ .

# 709
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте момичета
извинявам се предварително че се изгубих ама края на месеца .....отчети, фактури, счетоводители знаете как е .... Mr. Green
Пепи ЧРД на Григори   bouquet .....всичко най-хубаво, дано да е получил подаръка за който е мечтал Heart Eyes
Седемейййййй нищо не казваш.....разбрахте ли.....какво ще е .....момче, момиче newsm78.....аз съм за момиче ти какво ще кажеш  Joy.....нали знаеш кой каквото си няма за това си мечтае Laughing
Дарка Честито и на тебе....дано това че сте сключили брак на острова на ЛЮБОВТА ви носи дълго щастие, любов и семейно благополучие Peace Heart Eyes
Жу кви са тия новини бе  #Crazy....а стига .......сериозно!?!?!?!......ама още не е сигурно, не е прието .............. newsm78......иначе би било добра идея...... Peace

Момичета не че питате ма аз да си кажа .....при мен нищо интересно тичане по задачки, подир деца, мъжо, чистене, пране, прибиране и т.н.  ЖЕНСКИ РАБОТИ  #Crazy #Crazy

# 710
  • Мнения: 577
Хи,хи....да бе Кате.....има Пловдив -Лондон,Милано.Що да няма Ларнака  Laughing
Искам и до Атина да пуснат....много искам и до Германия -едно ,по едно и ще се наредят нещата.

# 711
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Благодаря на всички за пожеланията,много мило  Hug леле,а това за полетите Пловдив-Ларнака е супер,АКО го направят  Praynig

# 712
  • София
  • Мнения: 1 456
Альо, альо....тук съм и поглеждам, но не ми остав аниккаво време в последно време.
Вярвате или не заспивам на компа......гледайки в него. Голяма любов еййй! Mr. Green

Пожелания за още по-прекрасен семеен живот на дарка!

Честита рожбичка,  Зайче! Много красиви и спокойни мигове с малкото съкровище!

Пепитка, с мнооого закъснение честит рожден ден и на Григорчо! Да те
слушка повечко и мног ода помага!
Открихте ли вече сезона?   grinning039

Жу, ми ха дано да пуснат такваз линийка, ама за момента се съмнявма да стане?! Crazy

Кати, кво1` викаш домакинска работа. Я, кажи как се справя девойката в офиса.Става ли да й се има доверие?

При нас е една непрекъсната въртележка, но пък поне не ни е скучно. Heart Eyes
Хубав ден на всички за сега!
  bouquet

# 713
  • Мнения: 0
Даркаааа честито и от менееее,  Simple Smile както се казва вие сте сътворили вашата приказка  Simple Smile много щастие ви пожелавам!!!!!!
Катиии МОМЧЕНЦЕ, а аз така си бях навила момиченце ,че когато ни съобщаваше доктора го накарах до повтори. Laughing  Simple Smile Ааааа таткотоооо не можеше да сдържи емоциите си и вълнението в него, newsm44 newsm44 newsm44 но важното е да сме живи и здрави и все така за напред. Това желая и на всички тук от сърце  Heart Eyes
А сега от мене лека нощ, и успешен завършек на седмицата  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 214
Здравейте кипърски мами. С голямо удоволствие изчетох вашата темичка. СКоро ще ходя за няколко дни до Кипър и по точно в Лимасол. Запазих си х-л  Mediterranean Beach Hotel стая. Гледах и  четох доста инфо за Лимасол но не мога да се ориентирам за 2  неща. Дали в района има магазинчета, кафененца, абе да е за туристи. И ако не , как е общественият транспорт в Лимасол. Чувала съм че не е  много на почит. Кой е района със кръчмичките , дранкулките и задължителният туристически кич. Мерси предварително.

# 715
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Helloooooo  Heart Eyes
Как сте мами ????
Муци...питаш за секретарката Thinking....не питай ooooh!....остави ни най позорно преди да е почнала дори .....и то за работа на летището  #2gunfire.......от това летище досега доволен човек не съм чула да има, освен таксиметровите шофиори - заради бакшишчетата разбира се ....всички други постоянно реват Rolling Eyes....та за сега нищо Sad
Жу......а къде викаш ще се приземяват в Пловдив.......ако направо на центъра ще е супер..... Joy Joy.....там на площадчето пред пощата ...... Joy
Седем.....момченце ееееееее че хубаво, идва в нашия отбор мъжжжжжжкия ..... Heart Eyes......сега остава да очакваме приятното и несравнително появяване на малкия юнак и разбира се да измислите подходящо име Peace ако не се сещате давайте тука ще помагаме, казвай усовия, буквички всички претенции ние ще даваме идеи Peace
Ем пожелавам ти приятно прекарване на острова   bouquet.....за съжаление не съм от Лимасол и съм ходила три четири пъти до там за карнавала на централната улица, крайбрежната по точно ......мога да ти кажа че града ми се стори ужасно голям и ужасно пренаселен.....дано да се лъжа......имам приятелка малко извън Лимасол в едно село е и съм ходила доста на гости в тях но не се е налагало да влизам в града ....А иначе обществения транспорт не е като в БГ, бавно бавно и ние ще стигнем до това ниво но за сега уви са през 1/2 час мисля я погледни тук за всеки случай може да се ориентираш.....това са от летището и към него ......с цени....
http://media.visitcyprus.com/media/Downloads/BUSES_ROUTES.pdf
и тук за града прочети внимателно по надолу на страницата ...... Peace
http://cyprus.angloinfo.com/information/10/busses.asp
ЧАО засега че трябва и да се работи нали bowuu

# 716
  • Мнения: 214
Много мерси за информацията. Аз ще  пътувам за Лимасол от Пафос и ще си взема кола. Малко ми е притеснено с това обратно движение, ама се надявам да няма проблем. Дали има смисъл да си взема GPS  за Кипър и дали се намират актуални карти?  newsm78 . Така като гледам от хотела до центъра се стига по една доста широка улица казва се 28 октомври. Мислим за 2 дни в Лимасол, 3 дни Пафос и малко Полис. И една вечер на бузуки. Да питам сега и за културно-масовата дейност.Мислим да ходим на бозуки в Пафос.И понеже аз ще черпя ,че имам рожден ден може ли да споделите челен опит. Разбрах че имало 2 вида бузукита- едните с мезе и едните караш на уиски и гола вода. И в двете имало жива музика , но в тези с мезетата били малко аматьори. Къде става по  големият купон. И ако знаете за хубаво бузуки в Пафос ,кажете да не се изложа пред приятелките. Че сме се дигнали да пътуваме от България, за да си направя рожденият ден в бозуки , че тук в БГ няма. Мерси на всички кипърски мами, който ми писаха  и който ще пишат.

# 717
# 718
  • Мнения: 1
Ехооооо, къде сте момичета Whistling голямо затишие нещо Rolling Eyes
Влизам да почерпя за кръщенето на дъщеря си, със голямо закъснение  Embarassed

Заповядайте, да ви е сладко!
Не че някой пита, ама аз да кажа за кръщенето.Като цяло всичко мина много добре, като изключим църквата .... е  там падна голям рев....ми то как няма да реве детето, един час я мятаха насам на там Sick цопнаха я в уж топла вода и после десет минути гола  я държаха #Cussing out
В резултата от това във вторник вече бяхме със силно зачервено гърло , висока температура и на антибиотик. А резултата от антибиотика беше обрив #Cussing out а за стреса няма да говоря Rolling Eyes
оплаках ви се, вече мога да си лягам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЕМ пожелавам ти една незабравима почивка   bouquet  bouquet  bouquetКатич може да е за добро, дето си е тръгнала   bouquet

за всички много   bouquet  bouquet  bouquet и  Hug Hug Hug 

   

# 719
  • Мнения: 903
Здрасти, мацоранкииии  newsm03

Муцанче, и аз като тебе, мила, Фърлям тукинка по оЧо всеки ден, ама за писане енергия много не ми остава, че в течение на деня - търчане по задачки nuts на принципа "луд умора няма"  Stuck Out Tongue Winking Eye hahaha....и вечер, докат`си оправя чавето, та да ми остане време да разпусна на самотек, съм така грогясала...,че имам сили само да мигам пред компа кат`зомби bambam..........  Пък и сЯ да не си кривим душиците  Whistling сурат-тефтерЯ ни така да ни е залисал повечето - ми то докат`прочетеш кой кво писал, кви снимки качил, па нЕкой и друг коментар да лепнеш......ми то денонощието само 24часа има бре! #Silly smile3560

Ании, виж сега, аз да ти напомня, ако си забравила Wink  Wink  - тук нЕма нужда някой специално да те пита Mr. Green  Ние винаги сме действали на принципа сами да споделяме квот`ни е на душа..., НОООО ако не питаме някого нещо изрично,това не значи, че не се интересуваме Peace
Прочие да ви е жива и здрава кръстената рожба и да е винаги закриляна от своя небесен покровител! Praynig Innocent

ЕМ, аз съм си в БГ, та не мога да помогна с инфо.....Мога само да ти пожелая /на теб и целокупната ти компания/ едно страхотно изкарване на острова! Както се казва, да се счупите от купонясване! coolcool

Седемче, как се справяш млада мамче? Hug

Девойки, оставям ви, че още имам неотметнати задачки за деня...
На всички цАлуФани lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт