Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 483
  • 397
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 689
И аз съм готова с подаръците
даже някои от тях пристигнаха
шейна,Лего,магнитен конструктор(по идея на Небесна,за което много благодаря),едно чудовище от рекламите по Картуун,инструментите на майстор Мани и разбира се не се разминахме с омнитрикса на Бен 10(него ще го получи в детската).
Силно се надявам да получим и един телескоп за който и Мими и Клеми чакат...

# 91
  • Мнения: 1 881
 Мила, Ели ще пусне телескопите другата седмица, още са 3 на цената на два:peace:
Дано не свършат:)

А какъв магнитен и откъде взе, може ли линк, че една приятелка също иска;)

# 92
  • Мнения: 2 641
на нас гримове ще ни донесе Дядо Коледа Simple Smile на първо място са в списъка Simple Smile
момичета айде идеи за РД на 3 годишно момче. чудим се какво да вземем за сина ни и.......все ми хрумва голяма кухнеска печка Simple Smile и един комплект инструменти с една кола дето ремонтират.

# 93
  • София
  • Мнения: 3 689
Мими, много се радвам,че все пак ще имам е телескоп Simple Smile
Анайс купете му пералня Simple Smile

Момомичета искате ли да посетим това

# 94
  • Мнения: 1 944
Мила, на мен не ми се отваря. Какво е това?

Аз в никакъв случай не бих купила гримове на Марти. Само да баласамче за устни й давам да си слага.
С последното Бърборино има каталог на Фют и малката си избра много интересни книжки от там.
Някой взимал ли е "Писмата на Феликс"?

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 10:31 от galia_mi

# 95
  • София
  • Мнения: 3 689
Гале,най-общо казано,четене на книжки за деца в книжарницата на Фют
По твоя въпрос ,не нямаме ги тези писма...
Ние и Бърбориното спряхме да купуваме,че нещо ни омръзна напоследък...

# 96
  • Мнения: 1 944
И ние 3 месеца не го бяхме взимали, но сега го купих, защото има интересни обяснения за смяната на зъбките.
Снощи си разгледа и старите списания покрай това.
Такова четене ще има и в книжарници Ориндж център. Не знам дали не е същото.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 689
Да,нещо такова е ,но за това в Орндж неможах да намеря никаква допълнителна информация....ти знаеш ли нещо повече по въпроса?

Щом има за зъбките веднага ще го купя,че това е на дневен ред,първото клатещо се зъбче на Свет е съвсем на път да падне и аз не съм наясно каква точно е функцията на феята на зъбките  ooooh!
Аз като бях малка хвърлях зъбчето на някой покрив с думите "на ти вранке кокалче,дай ми желязно зъбче" (имах и такава книжка,много много хубава" ,но сега Свет определено чака феята да дойде Thinking

приемам всякакви предложения по темата,че туко виж днес утре паднало зъбчето и трябва да действам по схема,нали още 19 ще падат неможе да променям традициите Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 944
В книжката е мишлето на зъбките и дава златна паричка:).
Иначе, може би в "Нашите деца" една мама казваше, че освен паричката, тяхната фея оставяла писмо с възпитателни напътствия Simple Smile. В стил, феята много ще се радва ако детето си прибира играчките, хапва плодове и т.н.
И честито първо клатещо се зъбче на Свет.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 689
Аууу това с писмото просто е велико,много добра идея
още сега ще го подготвя,да няма изненади довечера Simple Smile
Гале   bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 6 810
ЕЕЕ, защо не свиркате, че има нова тема.  ooooh!

# 101
  • София
  • Мнения: 3 689
Клеми добре дошла!  Heart Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 6 810
 Hug
Аз си мисля, че никой не пише в темата, а то имало нова.  Joy Голям съм заплес.

# 103
  • Мнения: 2 641
ето ме и мен. добре дошли на новите мами  Joy
днес групата на Ема ще имат тържество Simple Smile ще ги снимат и за календарчета Simple Smile надявам се да се радва, още повече че ще имат и рисуване, което тя много обича Simple Smile
момичета на нас никакво зъбче не ни се клати, а някои нейни приятелки вече имат сменени по 2 зъба, може и повече и са им пораснали постоянните зъби. все пак четох че зъбите започвали да се сменят на 6-7 години, а не на 4-5. та си мисля че не сме закъснели Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 881
Мила, аз съм навита за събота за книжарницата, само трябва да проверя как ще стигна до там:)

Общи условия

Активация на акаунт