Покажете си детските стаи -12

  • 113 931
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 324
Имала е предвид на велкрото - нали е от две части - мека и по-остра, в която се набиват косми и т.н.

Предложението ми за съединяването е от тези копчета, които са мъжко в женско, но от по-луксозните. Примерно има ги на някои дрехи, те са леко плоски. В момента не мога да се сетя за дреха, която да снимам...

Това вместо запис, че и на мен ми предстои да правя детска стая. Една за три деца - разнополови. Стаята ми е като на Aila, но нямам подиумче. Още не са ми изкристализирали нещата, но ще трупам идеи от вас  Hug

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Да, точно за острата част на велкрото имах предвид Simple Smile
Аз не съм ги заглеждала още този тип килимчета. Имам едно поръчвано от Редута и по споменo същия грамаж, отдолу гумиранка... И просто си реших, че няколко килимчета ще могат да се напъхват в пералнята. Трябва да поогледам какво има и на нашия пазар вече Simple Smile

# 47
  • Мнения: 199
Привет и от мен!
Исках да ви попитам някоя от вас виждала ли е някъде матрак с размери 70/170см.?Опитвам се да открия такъв,но не успявам.(все още не ми се прибягва до варианта с поръчков матрак).Нашето легло е от ф-ма Джен(шуменска,ако не се лъжа)и досега беше с размери 70/140,от тези,на които нощното им шкафче стои отгоре,но вече ми се иска да го разделим,а не успявам да открия такъв размер матрак.
В тази връзка-наскоро бях на гости на моя приятелка,която е направила уникална стаята на новородената си дъщеричка.Тя също си е купила мебелите от Джен(директно на място е ходила)и те,повярвайте ми изгеждат мноооого красиви!Каза ми,че всичко и е излязло ок.1000лв.(мн.голям скрин(комод),гардероб и легло),което мисля е добра цена.Стават и за стая на по-големи деца.Незнам дали в сайта им ги има,но ще погледна и ще ги пусна(ако ги открия).Това за тези,които харесват белите мебели! Hug
http://www.mebel-gen.bg/index.php/bg/2009-03-04-21-16-35/2009-03 … 09-03-08-14-13-16 Такова и беше леглото,но няма вкарани моделите на гардероба и скрина.Може би са им някакви съвсем нови модели(или ги изкарват за чужбина,както каза тя).
http://www.mebel-gen.bg/index.php/bg/2009-03-04-21-16-35/2009-03 … 09-03-04-20-04-04 А това е нашето легло,за което търся по-голям матрак.

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 14:01 от avgusta21

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 675
mancheto, didi mum, благодаря ви!

didi mum, вашата стая също е страхотна! Hug

benitta, байцът и лакът са на Цвайхорн - бял байц и лак Еколит (и още 2 съставки към лака). Предлагат се само от Вамко. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 845
Бисера, и аз я помня твоята стая  Simple Smile Много ми харесва и на мен. Нали от чам бяха мебелите?

Момичета, благодаря за мненията за паркета Simple Smile Аз паркетът не смятам да го махам, той си е хубав, но майсторите нещо са си оставили ръцете, предполагам, че са ползвали евтин лак, който сега се изтрива много бързо. Притесняваме, че вече е студено, а и ми е трудно изнасянето с децата за ново циклене и лакиране, но пък и да чакам до пролетта не ме устройва  Rolling Eyes. Някой има ли представа дали ако го минем отгоре само с лак ще се оправи или трябва задължително и ново циклене?

Айла, я драсни два-три реда за това омасляване на паркета, доколкото разбирам с лак не сте го минавали нали?

# 50
  • София
  • Мнения: 12 240
  Да само с маслото е. Тук може да прочетеш малко повече - http://parketmilanov.com/masla_questions.php

# 51
  • Мнения: 993
Предложението ми за съединяването е от тези копчета, които са мъжко в женско, но от по-луксозните. Примерно има ги на някои дрехи, те са леко плоски.

Сетих се първо за тях, но, също като при обикновените копчета, ме е страх да не се откъсне някоя част и бебето да я глътне. Все пак, не изключвам напълно и този вариант. Мислех си и за някакви къси връзки в 4-те края на всяко килимче, но май не е добра идеята...  newsm78

Августа
, можеш да си поръчаш и нестандартен матрак по мярка. Мисля, че всички фирми предлагат такава възможност. Малко е по-скъпо наистина. А матракът на твоето легло в момента не е 140/70, а 130/70, което също не е много стандартен размер. Ние имаме почти същото и когато го купувахме, този размер не беше стандартен. Чак наскоро Magniflex пуснаха такъв в стандартната си ценова листа.

# 52
  • Мнения: 146
Момичета ето и нашата детска, направена от налични стари мебели, със скромен бюджет и малко повечко свободно време. Само да отбележа, че е все още в "процес", има някои детайли за довършване, но.. Ние много си я харесваме  Grinning
http://community.webshots.com/slideshow/577587904hgoPRQ?mediaPosition=1
 Peace

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 18:11 от miniemouse

# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 957
bissera, страхотни мебели! Откъде са? Това чам ли е? И аз те моля да споделиш с какви бои са боядисани.

miniemouse, очите ми останаха! Много ми хареса!

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 17:26 от Ментова

# 55
  • Мнения: 146
Много ти благодаря Ментова   newsm03

# 56
  • варна
  • Мнения: 229
стаята е страхотна ! Grinning

# 57
  • Мнения: 95
miniemouse стаята е стнала много оригинална, личи си, че доста си се постарала. Супер, поздравления!. Перденцето много ми хареса. Моля те, сподели с каква боя сте боядисали мебелите?

# 58
  • Мнения: 146
dina1, vani83 Благодаря ви!!  Party
Боята която сме използвали е акрилна за дърво, каквато имаше в местния "брико" магазин. Не живея в България, така че марка конкретна не мога да препоръчам, но има хубава тема във форума където момичетата дават много ценни пректични съвети и споделят опит. Общо взето технологията е следната - шкурене на лака от старите мебели, грунд, след това няколко ръце боя докато ви хареса ефекта от боядисването. На края по желание или за повече издържливост може лак. Мисля че може да се боядсива със каквато и да е акрилна боя.
 Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 1 845
miniemouse, страхотна е стаята! И на мен ми останаха очите  Simple Smile

Ментова, bissera е писала на предната страница за боите
байцът и лакът са на Цвайхорн - бял байц и лак Еколит (и още 2 съставки към лака). Предлагат се само от Вамко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт