Отговори
# 60
  • Мнения: 32
МилаИванова Стискам палци всичко да е наред, и да не те държат много.

Някъде тук ,пак във форума мисля,че тях препоръчваха, ако не се бъркам, защото другите не топлели толкова. Затова помислих,че знаеш нещо по въпроса. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 455
Antoaneta Simple Smile когато наближи термина ми започнаха да ме викат всеки ден в болницата на ехограф, и бебката ми беше все седалищно, но нищо не ми казваха за секцио, все казваха има време, ще се обърне, и  ден след термина отивайки пак, вече се беше обърнала...Тогава обаче не можеха до последно да ми кажат какъв е пола на бебето, аз все си мислех че ще е момче, а родих прекрасно момиченце. Но тогава честно да си призная нищо не четях, не се притеснявах въобще, беше 1997 година...а аз на 23. Wink
Дано всички мами тук да сме добре и да родим лесно прекрасни здрави бебчета!!! newsm10

# 62
  • Мнения: 1 098
Аз също съм от майките, които си стоят вкъщи. Не работя вече точно от 4 години. Тогава бях в началото на бременността с Дели. Добре ми е така Peace
Алкохол не пия по принцип. Направих вече година откакто не съм близвала, преди това по някоя чаша вино.
Количка си купих от една варенска мама от продавалника- макси коси, мура 3. Много е запазена и съм щастлива. Двата коша, чадърче, комарник, дъждобрани 2бр., оригинално одеалце и помпа за гумите за 400 лв. Намерих си и кошче за кола пак от там за 80лв. Но него ще го гледам в събота.
У нас се отопляваме с климатици, но още не съм ги пускала тази година. Дели все му е топло и се съблича, а аз напротив все се увивам.
слинг имам от преди, този с халките. Не ми беше много удобен и повече ползвах кенгуру. Но сега съм решила да си направя тип шал.
Бубе, и моето бебче много рита като си сложа компютъра под корема.

# 63
  • София
  • Мнения: 14
МилаИванова в коя болница ще си?  Защо трябва да са Адакс -конвекторите? Моя мъж пита? Wink

Защото са норвежки и са качествени.Водят се мерцедесите на конвекторите.Имат 5 години гаранция.Само трябва да се изчисли точно кубатурата на помещението,за да се знае колко мощен да си вземете.Както писах в едната стая сме с 800вата,а в другата с 1200.Никакъв шум не издават.

# 64
  • Мнения: 32
hrissyts благодаря ти за отогвора, ще се возим на мерцедес. Laughing

Emilly1212 същия случай, пълно неведение, каката я родих 1996 на 23. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 196
Аз имам  слинг, но да ви кажа моите наблюдения са, че за новородено е неудобен. Когато Анди стана на 3-4 месеца и взе да си държи главичката ми беше безкрайно от полза, но преди това не.

ЗА ибей - постоянно ровя и си харесвам разни неща, но не мога да си поръчам, защото нямам карта с която да се регистрирам в paypal, писах на разни фирми посредници дали могат да поръчат вместо мен, а аз да им преведа по банкова сметка парите, но никой не ми отговаря... явно нямат достатъчно изгода, а пък аз все нямам време да си извадя такава карта.

# 66
  • Мнения: 32
МилаИванова в коя болница ще си?  Защо трябва да са Адакс -конвекторите? Моя мъж пита? Wink

Защото са норвежки и са качествени.Водят се мерцедесите на конвекторите.Имат 5 години гаранция.Само трябва да се изчисли точно кубатурата на помещението,за да се знае колко мощен да си вземете.Както писах в едната стая сме с 800вата,а в другата с 1200.Никакъв шум не издават.

Колко са ви големи стаите?

# 67
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз много се кефя, че моят мъж ми дава да си пия като ми се пие... Даже често ме пита дали искам да ми купи бира  Laughing

е и на мен не ми забранява, но преди малко ведя във ФБ, че съм харесала това - http://www.facebook.com/photo.php?pid=1636490&o=all&op=1 … amp;id=1027960572 и каза, че съм "Пияница" hahaha Joy

# 68
  • Мнения: 455
Antoaneta Simple Smile   bouquet, малка грешка, на 24 я родих аз, 72 набор съм...от тогава все си викам...Човек колкото по-малко знае, толкова по-добре си живее Mr. Green - няма стрес, няма мислене, сега на моменти психясвам от умуване...Ама времената се менят, сега материал за четене - колкото щеш!
Трябва да мислим позитивно и да вярваме че всичко ще е ОК!  newsm10
Някоя от вас мисли ли да си слага ваксина против грип???

# 69
  • Мнения: 32
Emilly1212 и аз съм 72. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 48
 Hug Запис и от мен  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 14
МилаИванова в коя болница ще си?  Защо трябва да са Адакс -конвекторите? Моя мъж пита? Wink

Защото са норвежки и са качествени.Водят се мерцедесите на конвекторите.Имат 5 години гаранция.Само трябва да се изчисли точно кубатурата на помещението,за да се знае колко мощен да си вземете.Както писах в едната стая сме с 800вата,а в другата с 1200.Никакъв шум не издават.

Колко са ви големи стаите?

Oколо 12квадрата е едната,другата-15.

# 72
  • Мнения: 93
Ихаа, нова тема!

Аз другата седмица ще съм си вкъщи и сигурно ще чета по-внимателно и ще пиша повече Joy.

В сряда на ехографа видяхме, че бебка се е обърнала с главата надолу,  Praynig много се надявам да си и остане така. Странно ми стана, че след две седмици ще почват да ми следят тоновете, не е ли рано за това? Аз мислех в 9-я го правят... newsm78
за алкохола пазя се уж не пия, ама съм зверски фен на червено винце, а му дойде и сезона, та мисля да си пияна чашка две, особено по празниците.

А малко да се оплача, момичета снощи не съм спала от болки в корема, ама много високо, почти под гърдите и леко към пъпа. Имам голямо съмнение, че е от храната, защото на обед ядох някви люти неща от КФС, знам че е боклук и рядко ям такива неща. Днес съм по-добре, но ме е страх нещо да сложа в устата  Sick

# 73
  • Мнения: 14
Цоп и аз да се запиша.  Hug Благодаря за новата темичка.

# 74
  • Мнения: 180
Добро утроооо!Упс,то докато ви изчета-обяд станало. Mr. Green
Днес с мойта щерка го даваме много "айляшки"(мързеливо)Спахме до 9ч-тя,аз до 10ч ShockedНе ми се е случвало от......предната бременост може би.
За топлотоИмаме и климатик и парно-система с дървена печка.До вчера бяхме с климатика,днес вече мъжо запали печаката и пусна всички радиатори по стаите-Е родих се!Друго си е.Хем е по-топло,хем е топло навякъде.
Момичета снощи като ви четях тези,които сте под наем и обитавате студени апартаменти,не е ли по добре да инвестирате в изолация и после  да мислите за отопление на ток,мисля,че ще ви смъкне сметката,а изолацията (при добро желание от хазаина)може да ви опрости 1-2 наема..май така се процедира...Един колега на мъжо сложи климатик и му опросиха -2 наема.Когато прави някакво освежаване-ремонт-също.Ама то разни хазаи-разни идеали....
Таз количка Хаук все повече ме зарибява,само че в черно и с по -големите гуми.И аз харесвам по принцип цветното,но като знам светло розовата как я перях почти на 2 седмици Crazy
Бире,твоя АГ трябва да го пратим при моя да си поговорят за обръщането hahahaМоят е голяма паника(много е внимателен,подробен и загрижен,което ми харесва)но и е много бдителен.Аз да кихна и ще ми даде направление.И една много кумична ситуация :В понеделник когато бях на ЖК при него ми даде болничен,а в сряда отивам и чакам пред родилното да вляза на отворените врати.Излиза моя АГ о виждайки ме се стряска и опулва Shocked"Ама ти какво правиш тук???"Явно си е помислил,че ще раждам JoyАз му казах,че идвам само да разгледам на отворените врати.И той си отдъхна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт