Отговори
# 750
  • Мнения: 32
Момичета, не знам за фейсбук, ама спешно ни трябва нова темичка, че тази я изписахме. Някой прави ли?

Ноеми, вчера бях на погача и ми казаха, че за да ти е леко раждането, трябва да омесиш питка и да я дадеш на жена, която е имала леко раждане, "за да прихванеш". Приемаш ли виртуални питки, защото няма как да ти я пратя? (софиянки обаче могат да се възползват, после ще видим има ли нещо вярно в цялата работа Simple Smile)
Деси,аз с питки и бабини деветини не съм се занимавала,а си родих за 2часа и 40минути.И това всичкото от изтичането на водите до финала.Болките бяха съвсем за малко.Най-важното е да слушаме акушерките и да напъваме правилно.Нямам и нито един шеф.Дано и второто раждане ми е такова,както и на всички го пожелавам. Praynig

А, hrissyts, ще има питка и за теб Laughing

И аз ще правя питка. smile3521

# 751
# 752
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Деси,аз с питки и бабини деветини не съм се занимавала,а си родих за 2часа и 40минути.И това всичкото от изтичането на водите до финала.Болките бяха съвсем за малко.Най-важното е да слушаме акушерките и да напъваме правилно.Нямам и нито един шеф.Дано и второто раждане ми е такова,както и на всички го пожелавам. Praynig
hrissyts как ти завиждаммммМоето първо раждане беше кратко/4 часа/,но за сметка на това много болезнено.Аз по принцип хич не мога да издържам на болка,не от лигавня явно прагът ми на болка е по-нисък ThinkingТа за раждането-гърчих се,молих се на БОГ"БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" Laughing и всички екстри/сега пък да не уплаша някоя първескиня/.Надявам се теорията за второто раждане да сработи и при мен Peace
Аааааа да кажа,че и аз "харесах" януарските бебета,аз съм Гали Стоева

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 18:32 от gali&presi

# 753
  • Мнения: 111

Бенджолина, и аз бях на лекцията в събота, жалко, че не съм разбрала коя си, аз бях тази, дето закъсня, с бялата блуза, руса. Мисля да ходя и на следващата, проблемите при кърмене ме интересуват, защото първия път не можах да се справя. Ако решиш - дай знак да се запознаем.

И аз бях, но никой не разпознах. Sad

# 754
  • Мнения: 142
Bo има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт