Отговори
# 705
  • Мнения: 493
Азмисля да взема пликчета за замразяване, ако въобще остава нещо след баткото  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 140
Здравейте,не съм писала от цяла вечност ,за което ме извинете  Embarassed Grinning.
 Гледам че някой от вас ходят на срещи който им показват това онова,а някпой да знае къде във Варна има такива срещии,бих се радвала да разбера и да отида Simple Smile))) ?!

# 707
  • Мнения: 14
Jorjianaaa пускам линк как можеш да се запишен на лекции в Клиника Щерев. Надявам се да съм ви полезна
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … 30-36&lang=bg

# 708
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Адис, за всички болници има някъде в нета описани ужасяващи неща  Wink. Според мен е най-добре да си говориш направо с доктора, ако му имаш доверие.  Wink
Аз раждах в Шейново при една страхотно докторка, но тя в момента е във Вита. На мен Вита ми е накрая на смета и само заради това се отказвам от нея.
Според мен е добре да отидеш на отворени врати и да огледаш болниците, ако съвсем нямаш идея къде да родиш. Ако не - "помощ от приятел"  Peace

# 709
  • Мнения: 0
Здравеите моми4ета и от мен.

Направо ви завиждам с тези лекции и информациа. Искам и аз, но тук няма как, така 4е 4ета и се у4а. А вие мили май4ета много ми помагате. За тцветовете на коли4ките...какво ви пука, важно да е са удобни а беб4етата да се 4увстват комфортно. А като сложете одеалце и игра4ка залагалка , 6те излезе супер стилно. ( нали одеалцата ниама да са 4ерни Mr. Green)

Аз направих няколко покупки, като бодита, ританки и т.н. Много им се радвам и ре6их да ги покажа на една приятелка, а тя ме попита: А ама ти ни6то розово не си си взела ( нали моми4енце 4акам). Е .....? сега розово ли триябжа да купувам Simple Smile?
А днес 6те престигне коли4ката и ко6арката за бебка, 4ак от бг идва ...нямам търпение.

Пожелажам на вси4ки весела седмица без никакви тревоги.

# 710
  • Мнения: 251
 Ноеми  и аз раждах в Шейново  и не съм с лоши впечатления от там. Там ли ще раждаш  и ако да, при кой лекар, ако имаш вече идея? Чувам добри отзиви за Велев, но е вярно и това, че за дадена болница или лекар както има доволни, така и недоволни...

# 711
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Здравейте момичета,аз днес се включвам чак на обяд,защото най-накрая мъжо си остана в къщи и реши да почива (от 2 месеца насам). Та днес си поспахме,погушкахме, абе щастлива съм  Mr. Green . Поднесоха ми закусчица, кафенце...ама след това мих 1 тон чинии  Crazy
За коластрата При всеки е различно, не се притесйявайте! От коластрата не зависи това дали ще имате кърма или не. А при мен коластрата ми протече още към края на 4-я - началото на 5-я месец. Вечер като си легна и става страшно  Rolling Eyes локвички,локвички.... А без сутиен определено не мога. С голям бюст съм по принцип, а за сега да не говоря-едвам си намирам хубави сутиени с чашка Е. Повярвайте няма как да съм без сутиен,тежи та тежи..... и боли! Дори и в къщи си стоя със сутиен,само докато спя го махам.
За ритниците Моята лудетина не спира да рита безобразно много, но определено вече си личи,че много повече се мести насам натам! От седмица - две яко ме рита под ребрата  Crazy
Е това е за сега от мен по-късно пак ще намина

# 712
  • Мнения: 187
Здравейте Януарки,
От седмица се опитвам да прочета поне последните 2-3 теми за да се запозная предварително с вас и нещата, които обсъждате.

Ако не възразявате да ме включите в групата на Януарските мами   bouquet Ще ви потърся и във ФБ, ако не се оправя ще питам по-натам...

Да ви се представя - от София съм, на 39 г., това ще ми е третата девойка Simple Smile Терминът по календар ми е 4 февруари, а по размери на плода - 30-31 януари.

Пожелавам само хубави новини и приятни емоции в тази тема  Hug

# 713
  • Мнения: 1 098
Ама наистина не съм се присъединила към правилната фейсбук група. Как да го направя newsm78

# 714
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Ноеми  и аз раждах в Шейново  и не съм с лоши впечатления от там. Там ли ще раждаш  и ако да, при кой лекар, ако имаш вече идея? Чувам добри отзиви за Велев, но е вярно и това, че за дадена болница или лекар както има доволни, така и недоволни...
Ами аз преди раждах при Богословова, но тя вече не е там, както споменах. Моя приятелка роди при Велев преди 1 седмица и е много доволна, но мисля, че той е по-скоро добър в секциата (така ли се пише секцио в мн.ч.?  Rolling Eyes), а аз държа да си раждам естествено. Първото ми раждане продължи всичко на всичко 3 часа, така че се очаква второто да е доста по-бързо  Mr. Green. И моя док така ме увери.
Сега съм се насочила към Токуда, при Илиев. Избрах тази болница, защото има неонатология, защото е чиста и защото ми е близо. В този ред от мисли - кумата ми роди преди 3 дни - изтекли са й водите и бебето се е появило буквално след час, едвам са стигнали до болницата  ooooh! Whistling. (това й е второ раждане). Та не ми се рискува, както бързо ги снасям  Wink

# 715
  • Мнения: 1 098
Бебешондел, на баткото ще цедиш ли?

# 716
  • Мнения: 493
Бебешондел, на баткото ще цедиш ли?
Нямам избор  Mr. Green С тая алергия скоро ням да спрем млечните хранения а АМ-а ми е много скъп...

# 717
  • Мнения: 251
 Ноеми благодаря за информацията, късметлийка си била с това раждане 3 часа, при мен продължи доста по-дълго, но за второто  и аз чувам, че било по-бързо. Аз също държа на естественото раждане и се надявам да бъде такова, освен ако няма показатели за друго. МииМаа добре дошла! Много ви се радвам на вас мами бременни с 3то детенце.

# 718
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте на всички Simple Smile Дай боже на всеки му раждане като Ноеми  Praynig


МииМаа добре дошла   bouquet


bubeto_d искрено ти завиждам и аз много обичам моя мъж да си е в къщи  Heart Eyes


За лекциите в Щерев вече няма места за ноември, така че аз се записах за декември  Peace

# 719
  • Мнения: 93
Ама наистина не съм се присъединила към правилната фейсбук група. Как да го направя newsm78
хи-хи, успяла си!!!  Hug
Jorjianaaa видях че Rage ти е отговорила за курса, кажи ако ще се засечем на някоя от датите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт