Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 018
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 105
И днес пропуснах серията.....Ама сте прави-Бану лъже-маже,сестра и да бачка,като е проста!А майката много тъпо гледа,не лудо!
Мен ме дразни тая Пелин,и грозна,грозна......А за каква се има!То такова самочувствие просто няма!Ама без покритие!
Дениз ще се усети според мен и всичко ще започне да излиза наяве,нали имаше вече такъв филм.И майката най-вероятно ще оздравее,и баща си ще опознае ,може и да му прости/макар реално той да няма вина,нали не е знаел за нея/.

# 61
  • Мнения: 0
Бану е е'аси наглото същество. Все ми се струва, че само се прави, че харесва Йозгюр за да се "затвърди" в богаташкото общество.
Защо лошите момчета са все красиви  newsm78 - Мелих

# 62
  • Мнения: 9 253
Все ми се струва,че големият син на доктора (бащата на Дениз) не му е истински син.
Беше споменал,че се е прибрал от някъде (град беше,но не помня името) и жената била бременна и за това се оженили.

а на мен ми харесваМерт Embarassed

# 63
  • Мнения: 105
По-скоро Пелин май не му е дъщеря Joy Joy Joy А иначе и Йозгюр и Дениз са ученолюбиви Wink

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 20:41 от СИНЬО МЕЧТАНИЕ

# 64
# 65
  • Мнения: 105
diziler  Heart Eyes Благодаря!Добре,че си ти!Напоследък следобедите ми са доста  заети.. Tired

# 66
  • Мнения: 0
Сериала е много добър. Пелин е ужасна, Бану- нагла, а Мерт- уффф той ми е любимец. За него съм без думи. Много е симпатичен.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Я стига бе  Shocked Само погледнах колко серии са и стигнах до 259  Shocked Не ми казвайте че има още  ooooh!

# 68
  • Мнения: 105
Дааа,и аз също погледнах....И нищо различно,все същите герои ....Появява се Шефкет от Листопад Thinking

# 69
  • София
  • Мнения: 21
Kаква е тая майка, която примира за едната си дъщеря, а другата кучета я яли?!  #Cussing out

# 70
  • Мнения: 105
kali_diankovaИма родители и родители Tired

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Дааа,и аз също погледнах....И нищо различно,все същите герои ....Появява се Шефкет от Листопад Thinking
Аз не съм се заглеждала само писах серии и те се появяваха  Mr. Green И така до 259  #Crazy
Хубавия или грозния Шефкет  Laughing

# 72
  • Мнения: 105
За мен и двамата  са под всяка критика Laughing ,ама е старият-не знам кой кой е за теб. Wink

# 73
  • Мнения: 265
За мен и двамата  са под всяка критика Laughing ,ама е старият-не знам кой кой е за теб. Wink

Слава богу, че е стария. Ако беше новия щях да спра да гог ледам . От това мекотело отърване няма ... как може във всички филми да участва ... явно той си плаща , за да участва във филмите вместо да взема заплата  Joy
Да не се окаже, че той е бащатат на Бану  hahaha hahaha hahaha

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 352
За мен и двамата  са под всяка критика Laughing ,ама е старият-не знам кой кой е за теб. Wink
Стария ми изглежда малко по добре на външен вид  Mr. Green
Някой ще ми даде ли една точилка че ми иде да набия някои герои в тоя сериал  fight fight

Общи условия

Активация на акаунт