Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 005
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 21
Ами и аз така помислих, но никъде не споменават Пинхани, а не ги пише (всъщност не съм сигурна дали в ед.ч. или мн.ч. да се изразя  Blush )

# 46
  • Мнения: 105
Днешната серия я изпуснах,някой може ли да разкаже какво се случи Flutter  bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 691
от къде да си дръпна музиката на мп3

# 48
  • Мнения: 9 241
Днешната серия я изпуснах,някой може ли да разкаже какво се случи Flutter  bouquet

Аз ще се опитам.
Пелим има рожден ден и обеща да преспи с момчето, което харесва,а той и изневерява.
Дениз иска да се премести в общежитие,защото Пелин и майка и се държат много лошо с него.Мерт и помага, но и трябва пенсионната осигуровка на майка и, за да се настани,но майчето отказва да и я даде.
Оказа се,че бащата на Мерт е фалирал,но никой от семейството му не знае.
Приятелката на Пелин спомена, че големият и брат е готин и го харесва.Дениз я чу, после му каза,да и напише писмо и така да и се обясни в любов.  На нея  (приятелката на Пелин) и трябваха пари за подарък и заложи стар часовник на дядоси, които сестраи щеше да заложи,за да плати наема.
Това се сещам.

# 49
  • Мнения: 105
Tuon Много благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 10 817
Бреееее , ами то толкоз серии,направо очудващо  newsm78. Да не би сериите там да са по 20-30 мин.???


Не е нито Очудващо, нито Учудващо. Има и по-дълги сериали. В случая серийките са 42-43 мин, по FOX TV ги дават от 19 до 20ч всеки делник. Тази седмица дават от 256 до 260 серия

И какво ще дават толкоз серии? newsm78 За първи път чувам турски филм с толкоз серии . ooooh!
Да не би да има някаква грешка ??? Thinking[/i][/b][/color]

Eто малко от 256, серията, която даваха завчера http://www.youtube.com/watch?v=BlWeoSNw7EE

http://www.fox.com.tr/denizyildizi
А тук като кликнеш на Bölüm özeti става ясно какво става във всичките тези епизоди, има кратки резюмета.
Всъщност, същия линк пуснах и на предната страница. Ако го беше кликнала, щеше да разбереш, че няма никаква грешка, защото пише номерчето на последния излъчен епизод
Благодаря за забележката   bouquet...всеки може да сбърка някоя буква ,не мисля ,че е толкоз важно . bowuu
Просто изказах мнение .Сори ,ако съм ви засегнала diziler.

# 51
  • Мнения: 11 203
Светла, не съм жена, да се засягам. Камо ли за такива неща.
Кали, разбира се, че не е групата "Пинани", защото... гласът тук няма нищо общо с този на вокалиста на "Пинани"
Eто песента

Haydut - Kendin ol yeter

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 01:38 от diziler

# 52
  • Мнения: 10 817
Светла, не съм жена, да се засягам. Камо ли за такива неща.




 newsm10  Joy Joy Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 0
diziler дано не те подразни въпроса ми,но след 18.10 като преместят часа на излъчване на "Под липите" ще продължиш ли да го качваш във Vboxa?

# 54
  • Мнения: 11 203
защо да ме подразни? няма проблем  Sunglasses (въпреки, че тук е темата за сериала "Морска звезда")
Когато мога, ще го качвам. Без да се ангажирам за срокове. Защото нямам време, а се опитвам да качвам десетина сериала. Освен това в седмицата от 24 до 31 окт. няма да съм в БГ и ще има леко затишие, после наваксване... и така. Споко.. все ще има кой да го качва, доколкото знам, и в Youtube, и в р2р го качват

# 55
  • Мнения: 0
Благодаря хубав ден! Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 15 485
   Момичета и момчета, не ви ли се струва,че майката прекалява? 18 години е крила от човека,че има дете, а сега изведнъж идва и иска да си набута детето в чуждо семейство и настоява да я приемат,без да се интересува, колко съдби ще обърка!Като е искала детето да има баща, ми да му беше казала,когато е трябвало, а не сега ,като няма на кой да я остави!

# 57
  • Мнения: 9 241
  Момичета и момчета, не ви ли се струва,че майката прекалява? 18 години е крила от човека,че има дете, а сега изведнъж идва и иска да си набута детето в чуждо семейство и настоява да я приемат,без да се интересува, колко съдби ще обърка!Като е искала детето да има баща, ми да му беше казала,когато е трябвало, а не сега ,като няма на кой да я остави!

И аз за това си мислех.И на всичко отгоре принуждава дъщера си да живее при непознати и негативно настроени хора.Без обяснение,без нищо.

# 58
  • София
  • Мнения: 21
Да и аз си мислех същото за майка й!
Много смешна ми е майката на тази Бану (като си върже тази кърпа малко на луда ми прилича)  Joy
А на вас в някои моменти Дениз не ви ли прилича на Анджелина Джоли, особено в устата?  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 15 485
    А и какво щеше да и стане, ако беше я настанил в общежитие и да и помага финансово?Уж не искала да му пречи, а сега какво прави!Нагло е да настояваш, без да знаеш какво е семейството му, как ще реагират. Натресе дъщеря си на толкова кофти място, че няма повече накъде!И защо крият от Дениз ,че е болна?Защо крие от Дениз,че това е баща и?Да се чуди момичето какво да мисли!Ама пък иначе нямаше да има какво да снимат! А Бану, то пък колко нахално същество е...,но при майка,която гък не смее да и каже, така ще е.Значи голямата дъщеря да бачка като вол и да се чуди от къде да намери пари, да се унижава, та тя да угажда на капризите на малката!

Общи условия

Активация на акаунт