Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 020
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 823
ммда, но е горе-долу сериалче по вкуса на тези, които харесват "Мечтатели"
а "Морска звезда" го дават все още по Fox TV, днеска даваха 256 серия http://www.fox.com.tr/denizyildizi

Бреееее , ами то толкоз серии,направо очудващо  newsm78. Да не би сериите там да са по 20-30 мин.???
И какво ще дават толкоз серии? newsm78 За първи път чувам турски филм с толкоз серии . ooooh!
Да не би да има някаква грешка ??? Thinking

# 16
  • Мнения: 9 253
Мисля,че при на дават по 2 епизода. Днес започна с  Bolum 4, a по средатана филма се появи Bolum 5.

# 17
  • Мнения: 2
Сериалчето е много готино Simple Smile Определено ми допада и разбира се много ми харесва Мерт  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 21
Отрицателните герои бързо се разпознаха!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 105
Аз сега се включвам,дано е интересен. Flutter

# 20
  • Варна
  • Мнения: 691
и аз скок тук-кога се качват сериите във vbox

# 21
  • Мнения: 105
Сега изгледах сериите,ама много драма,много нещо....Обаче за сега ми харесва,някой гледал ли го е напред?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 691
даааа и на мен мн ми харесва само дет изтървах днешната серийка Confused

# 23
  • Мнения: 11 391
Бреееее , ами то толкоз серии,направо очудващо  newsm78. Да не би сериите там да са по 20-30 мин.???


Не е нито Очудващо, нито Учудващо. Има и по-дълги сериали. В случая серийките са 42-43 мин, по FOX TV ги дават от 19 до 20ч всеки делник. Тази седмица дават от 256 до 260 серия

И какво ще дават толкоз серии? newsm78 За първи път чувам турски филм с толкоз серии . ooooh!
Да не би да има някаква грешка ??? Thinking[/i][/b][/color]

Eто малко от 256, серията, която даваха завчера http://www.youtube.com/watch?v=BlWeoSNw7EE

http://www.fox.com.tr/denizyildizi
А тук като кликнеш на Bölüm özeti става ясно какво става във всичките тези епизоди, има кратки резюмета.
Всъщност, същия линк пуснах и на предната страница. Ако го беше кликнала, щеше да разбереш, че няма никаква грешка, защото пише номерчето на последния излъчен епизод

# 24
  • Мнения: 11 391
и аз скок тук-кога се качват сериите във vbox

заповядай http://vbox7.com/channel:158874

# 25
  • Мнения: 105
diziler   bouquet Благодаря!Но 4/2 част я няма...Не е толкова важно,но ми дожаля за Дениз.... ooooh!

# 26
  • Мнения: 11 391
вече я има  bowuu Това са на вибокс номерата. Някои клипове не ги публикува и иска повторно качване

# 27
  • София
  • Мнения: 21
Diziler, защо вече не се включваш в темичката за Мечтатели?  Rolling Eyes Направо ни е мъчно!  Hug

# 28
  • Мнения: 11 391
Кали, не съм влизал в темата. Сериалите не са един и два, а не мога да влизам навсякъде. Аз съм повече по техническата част. Да кача там... каквото трябва и ако има някакви промени (както има сега с "Под липите", "Истанбулска приказка", "Мелодия на сърцето" и т.н.), да ги кажа. Иначе благодаря за поканата, знам, че е с най-добри чувства

Тайна, абсолютно си права. Излишен драматизъм. Тук историята напомня малко тази на "Сълзи над Босфора" с началните серии. Майката вече се е предала. Предварително е решила, че ще умира и изоставя децата си, без всякакво обяснение... хем тя- ред сълзи, ред.... хем децата "къде е мама?", "искам мама!" във всеки епизод. Та и в този сериал така. А всъщност на майката положението не е чак толкова безнадеждно. Но защо е тази излишна драма с раздялата, без обяснение.. Ще гледаме серии наред как майката плаче...

Без да съм гледал сериите, отсега ми е ясно, че между Дениз и този Özgür ще има искра... но любовта им ще е невъзможна, защото ще се окажат брат и сестра (нали имат общ баща), а той умишлено е направен да прилича на олигофрен. Бас хващам, че като махне тия огромни очила и като си направи прическа по-така... ще стане супер пич и всички ще се изтрепят за него

Последна редакция: ср, 13 окт 2010, 10:13 от diziler

# 29
  • Мнения: 105
diziler   bouquet Благодаря!
Аз пък мисля,че умишлено има прилика между брата и сестрата,че учат добре и са по-затворени в себе си.Дениз сигурно ще му помогне със социализирането,каквато е бойна Grinning
Но гаджето на Дениз ще е май Метин,от първата серия погледи,сблъсък и пак мотор и пак емоции  Crazy Ама нали така започва любовта,уж случайно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт