Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 006
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 265
Сияние не се казва Метин а Мерт Simple Smile И има страхотни очи ... а и с тази червена блузка вчера на басейна ,,, мммм жалко, че е малък за мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 105
алабала&Ники  Joy От Мечтание станах сияние Joy Joy Аха Мерт  Peace,ама защо малък  JoyНяма лошо,я какъв поглед вади.... Laughing

# 32
  • Мнения: 265
На мен повече ми харесва братовчеда като визия ама айде от мен да мине може и Мертчо няма да капризнича я Simple Smile
СИНЬО МЕЧТАНИЕ  Ама нали си синьо и затова те прекръстих СИЯНИЕ трябва да черпиш за кръсница и да ми купуваш риза  hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 105
алабала&Ники  Hug Като нищо,може Северно сияние да се прекръстя,добра идея.Ама по-нататък Flutter За ризата-само размера има значение  Mr. Green
Март не ми хареса особено,ама какви погледи пускаше...Леле smile3521,тва момиченце от село веднага ще хлътне по него,зная си аз!  loveuuu

# 34
  • Мнения: 265
На село няма такива хубавци като него , а и той от боен и неспазващ ред (записването в университета) и закон се превърна за една нощ в целомъдрен и послушен ... как става това? Ниам едно момиче от село може да го промени така като с вълшебна пръчка ???
А що се отнася до размера нося 42  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 105
Мда.френски размер значи Mr. Green Ще го имам в предвид значи. Mr. Green
Ами променила,как си го представяш!Все същия си е той,ами и тя ще стане като него най-вероятно,нали знаеш,с когото се събереш такъв ставаш. Peace

# 36
  • Мнения: 265
амиии френски - не  е! Моя е Джевриенски - от злоба не мога да напълнея  hahaha hahaha hahaha
А защо Мерт да не стане като Дениз примерен и отличен ученик?
Ама тая Пелин много грозна и дразнеща особа ... за разлика от приятелката си въпреки, че е  лъжкиня Simple Smile

# 37
  • Мнения: 105
Дааа,ама едва ли!Особено като почне да се разплитат лъжите една по една..... Outta Joint

Тая Пелин като внучката на Баба Яга стози нос и тия щеки!!А косата и-гнездо!Грозна като смъртта! Twisted Evil Ама май яко ще загази,от сега се вижда колко и е багажа!

# 38
  • Мнения: 11 212
АлабалаНики , ама и твоя аватар направо цепи мрака Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 265
diziler   благодаря ти ... и аз много си го харесвам Simple Smile

# 40
  • Мнения: 105
Така ли ми се струва,или музиката е подобна на тази от "Мечтатели"? Thinking

# 41
  • Мнения: 265
Така ли ми се струва,или музиката е подобна на тази от "Мечтатели"? Thinking

Значи н есъм само аз да мисля така ... помислих си, че съм музикален инвалид да си мисля такива неща ... дори се заслушах вчера като свършваше единия и почваше веднага другия филм ...

# 42
  • Мнения: 105
Да де,и аз така реших,отначало,ама сега пак ги прегледах сериите-ами аха аха същите песни и мелодии. newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 21
Аз даже специално чаках да кажат за музиката, ама май не е на едни и същи. Но кой от кого краде  newsm78 трябва да се разследва smile3530

# 44
  • Мнения: 9 241
Аз даже специално чаках да кажат за музиката, ама май не е на едни и същи. Но кой от кого краде  newsm78 трябва да се разследва smile3530

Може музиката и от това сериалче да е на Pinhani.

Общи условия

Активация на акаунт