Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 37 496
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Айде малко снимков материал от шоуто.




















тук са много сладки тези двамка.  Embarassed




Танчето се разхубавила след раждането, поне според мен.  Flutter











 hahaha




За сега това.
По пронцип от както се пресехме в друг раздел забравям за темата.  ooooh!

# 16
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Муци, привет. Радвам се на всеки разписал се. Дано ти е интересно в темата. Приятно, безаварийно и с  Simple Smile пързаляне. Кога ли аз ще събера желание да опитам?!

Офтопик. Като прочетох Kordelia и alice_ in_ wonderland1Thinking как става номера да не видиш че има нови постове или да не я намираш. Аз все ползвам:
Здравей, 6o6ul4o
имате 28 съобщения, 0 са нови.
Нови отговори на моите публикации
-още като отворя сайта и от тук директно влизам в списъка с темите където пиша. Или ако не съм писала в тема за да я намирам бързо я слагам в Bookmarks и контролирам докъде съм чела като осъвременявам отметката.  Hug  но всички ползваме нета при различни условия, така че дано има желание за писане.
Kordelia, въпреки трудностите  Heart Eyes ни е разкрасила и то класно. Ето още една на  Ягудин/Тотмянина, която ми харесва. То така се травмираха масово на шоуто  Confused - гипсирани и шинирани крайници, пръсти, шия чух. Мъка.
 И при състезателите- сумати от елита травмирани така, че са принудени да не участват на задаващите се гранд прита. Поне ще идим " нови" за притата фигуристи.
Сега гледам музикалната статистика за сезона.  Joy ще научим къде каквото танго има. Подготвяйте се от сега.
От Хрустальный лёд 2010 са качили клипчета. Язък, че май не е записано от тв. Волосожар-Траньков-успешен сезон им желая.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
6u6ul4o, благодаря!  bouquet

Дали да си купим кънки или да покараме първо
тези под наем и ако се решим да останем тогава да инвестирам? newsm78
Вие как направихте?


# 18
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Тук http://weblog.33b.ru/weblog.1738569.24938.html има репортаж и снимки от Хрустальный лед. На руски естествено.  Embarassed
за да не копирам снимки качих линкчето.  Peace  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Много красиво Корделия.....еййййй благодаря!

# 20
  • MJF
  • Мнения: 8 585
      Kordelia, мерси. Не разбрах само защо е този емотикон  Embarassed. Интересности на всякакви езици ме радват. Разбираме езици всякакви. Напредвам с корейски, японски  Laughing. Почнах да им схващам стила на номериране  Mr. Green например. Зимата преговарях скандинавските  Laughing. С фигуристи и събития по цял свят полиглот по неволя ставам  Wink

      Четейки статията и виждайки снимката на лебедите ми стана интересно: Беседин- Полищук номер «Лебедь». Не намирам видео на този номер , а много обичам лебеди по леда.   smile3547. А намерих го тук  Simple Smile
      Ако не се разбира даден линк, сигнал подайте. Почти на всичко се намира превод.
      Хайде на карнавал  Party. Излъчили са Carnival On Ice 2010 по тв и вече има макар и много малко  Sad записи неблокирани в тубата.
Start , Finale

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 13:28 от 6o6ul4o

# 21
  • MJF
  • Мнения: 8 585
 newsm74  ще предават NHK Trophy по НТВ-Плюс Спорт Онлайн. Аз го хващам тук 16-я ред от поредицата канали. Лятото гледах повторение на този канал на Гранд притата от предишния сезон. Точно когато беше голяма жега  Simple Smile.
Каналът е руски. Програмата на транслациите засега е :
22 окт.  10 ч- кратките програми на танцовите дв., спортните дв. и на жените.
23         7.30ч.-кратка мъже и волните на  танцовите дв., спортните дв. и на жените. Т.е. цял ден до 19.30ч и после почват повторение.
24         7 ч.-  мъже волна и  от 10.55ч - Гала.
З дни яли пили и се веселили  Mr. Green
Ето я програмата в японско време:
10/22(Fri)      14:30〜 Opening ceremony
                     15:00〜 Ice Dance (SD)
                     17:05〜 Pairs(SP)
                     19:05〜 Ladies(SP)
10/23(Sat)    12:20〜 Men(SP)
                    14:30〜 Ice Dance(FD)
                    16:35〜 Pairs(FP)
                    18:00〜 Ice Dance & Pairs Podium
                    18:50〜 Ladies(FP)
                     20:45〜 Ladies Podium
10/24(Sun)
                   12:00〜 Men(FP)
                   14:00〜 Men Podium
                   16:00〜 Gala

Базарова Ларионов  Хрустальный лед 2010
Кавагути - Смирнов нова програма
Ягудин sway

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 23:44 от 6o6ul4o

# 22
  • Мнения: 1 252
 Hug намерих ви

# 23
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Росa, добре намерила.

Интервю с Ламбиел от Москва

Тези японци ме мъчат. "На час по лъжичка", колко неща блокират само. Най-накрая новата кратка в пълен запис Yuko Kawaguchi & Alexander Smirnov - Also Sprach Zarathustra от карнавала.  Simple Smile Тькмо следя новия сезон на "Кто? Где? Когда?". Определено има смяна на облика двойката- тоалети, външен вид, понеже ми беше жал преди да ги гледам окарикатурени  Crossing Arms. Досега и трите програми видях-кратка, волна и показателна и в трите са със съвсем "нормални" вид и дрехи.

Carolina Kostner 2010 Golden Skate Awards второто изпълнение. Новите състезателни пак са едни лирики, лично мнение-нов хореограф бих потърсила, понеже се зацикли.

# 24
  • MJF
  • Мнения: 8 585
  Впечатленията ми от танцовите двойки. Краткия танц ми хареса като за първи път.  Говорителя не бъбри по време на програмите. Предвид хореографите на програмите са се получили  много приятни за гледане. Музикално  тоже. Много от мъжете грешиха на туизлите, даже и падане имаше. Със съдиите съм съгласна на 70%. Избодоха ми очите на 3 двойки – неоправдано надути: Weaver/ Poje и Misliveckova/Novak, и ниско оценените Reed/Reed. Най ми хареса програма Капелини / Lаноте, макар и с грешка. Туизлите бяха днес " ключовият" елемент. Dейвис / Уайт  различни, което е ок. Шибутани много добре , за съжаление точно при тях падане, но чудесно стилно пързаляне.
                Спортните двойки кратко,бързо и чисто, поради което приятни за гледане. Панг/Тонг чудесни  yes . Нямам забележки за оценяването.
                За първи път гледам така гранд при и ми харесва. Формата си е с 10 тина участника и така може да види човек без досада/умора участниците. Евроспорт предаваха преди кризата от тук от там по нещо, въпреки че дисциплините са 1-1.30 ч.
               Дамите ме изненадаха приятно. Очаквах повече грешки. Браво на Каро, чудесна програма и браво за изпълнението. yes Няма да я хваля повече за да и върви. Много ми харесаха Мураками и Вагнер, чудесно пързаляне. Много добре се представи и  Мак Коркел.
Флет, Корпи и Геденевашвили "глътнали бастун", грам гъвкавост няма.

            Препоръчвам турнира. Тук е програмата на канала. Има повторения. Имат и запис от "ХРУСТАЛЬНЫЙ ЛЕД".    
Сега се усетих , че на този сайт може да се гледа програмата до 7 дни назад, така че именно както е сега часовата разлика и в работни дни, ако се пропусне може да се гледа тв. излъчването. Под екрана са датите а от дясно часовете. Проверено е лично. Но сега се сетих.
Иначе в тубата е качено всичко. http://tvali.ge/index.php?action=sat&channel=70954

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 18:52 от 6o6ul4o

# 25
  • MJF
  • Мнения: 8 585
2010 NHK Trophy   всички участници

    Мъжете, прилично се пързаляха днес. Много любимци а и нови, които ме впечатлиха. Танго на воля. Много хубаво се е получило там където участват и проф. танцьори. Дайсуке и Абът чудесни. Сойер - приятен, артистичен, какви пируети и гъвкавост. Амодио стабилен, артистичен Тен мрачен отвсякъде  Confused странно решение. Перен не е във форма. Шултайс -  Simple Smile своеобразен но още не във форма, стъпки, музика, образ ми харесват. Ханю- дебют при сеньорите но какъв Technical Element Score-най- висок. Неспоменатите също прилично. Само 10 на брой а всички различни.
 
    Панг/Тонг чудесни. Базарова/Ларионов страхотна програма- оригинални елементи.

    При танцовите двойки традиционно съдийски драми. Този път драмата от кратката премина от туизлите към поддръжките. Красиви, приятни програми. Много жалко за Капелини/Ланоте а програмата им е чудесна. Уайт /Дейвис ммммм каква волна . Отново акценти, стъпки, нови движения, без миг да поеме човек въздух/ да мигне. Като я изпързалят на 100% ще е шедьовър. Руската, британската, Шибутани и канадците също чудесни. Шибутани голям прогрес.  Coomes /  Buckland много атлетични, ефирни. Ilinykh / Katzapalov чудесен сен. дебют, моля руските експерти да кажат как на български ще се пише тази двойка? През латиница се получават майтапи при източноевроп. имена, така че напишете.
    
    Дамите с драматизъм в пързалянето, в програмите, в оценките. Всеки компенсира нещо, така че по настоящата система като се сметна  ooooh! стана подреждането. Забава математическа ако се погледнат разбивките  Crazy. Браво на Каро, че се пребори. Браво на Мураками. Геденавишвили браво. Дамите всъщност се представиха прилично.

    spoko Мао Асада, Капелини/Ланоте, Перен.

photo на медалистите: спортни, танцови, дами

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 17:25 от 6o6ul4o

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ilinykh / Katzapalov[/color] чудесен сен. дебют, моля руските експерти да кажат как на български ще се пише тази двойка? През латиница се получават майтапи при източноевроп. имена, така че напишете.
   

Елена Илиных/Никита Кацалапов

После ще гледам какво си пуснала, че не ми стигат всички проблеми, сега и дребното ми е болно

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 601
http://www.sportal.bg/news.php?news=266539

И аз да се включа с информация, благодаря на Шошулчо за всисчко споделено тук   bouquet  bouquet. Няма да си кривя душата изненада ме това 8-мо място на Асада, но какво да се прави. Браво на Каролина Костнер - не е от любимките ми при жените, но започва добре сезона. Най-много май ми харесаха спортните двойки, а от танцовите ми допаднаха Мерил и Дейвис. Ще ми трябва време, за да свикна с новите лица - винаги е така след Олимпиада, малко странно. И Капелини/Ланоте са ми любимци, съжалявам че не успяха да минат напред, една изключително симпатична двойка, на която стискам силно палци .....

# 28
  • Мнения: 1 252
Извинете ме. Загубих нишката . Довечера ще се пързалят ли или ще танцуват?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Извинете ме. Загубих нишката . Довечера ще се пързалят ли или ще танцуват?

Ще танцуват.

Общи условия

Активация на акаунт