Волейболните ни национали(тема 3)

  • 17 628
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 803
Зад резултатите и парите има и друго. Айде кажи защо напуснаха шампионски отбор Николов, Гърбич, Йерончич, Бирарели и още кой бе там?
Заспа, един никакъв клюкар  не съм аз, млад синеок любител Joy

# 46
  • Мнения: 3 034
Кой Николов? Наш Владо?

Ама, защо аз да казвам? Аз си признах, че на Тренто изявите нито време. нито желание имам да следя, и питах теб, като един отявлен спец, да ми разясниш какъв му е приблемът и на Матей, когото не можах да позная след загубата с Куба? И защо Матей в петия гейм се... ами изплаши ли, и аз не знам? И защо не става да се бори след загуба? Питам аз, защото е толкова титулуван, как става без хъс?

Не мога да заспя с такова вътрешно безпокойство!  Flutter


Заспа, един никакъв клюкар  не съм аз, млад синеок любител Joy

Ех, добре, че се запознах и аз с един такъв овреме, че сега като напъплят фенките и край!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 07:08 от simplyaven

# 47
  • Мнения: 803
Мда, наш Владо. Бе в Тренто, шампион и напусна на първата година. Грбич издържа още една.
Матей държи там и печели. Е, миналата година Владо и Грбич в друг отбор го победиха на италианския финал. Нормално.
А защо играе без хъс и аз , отявления спец Joy се чудя. Нали химна, знамето, Родината?

# 48
  • Мнения: 3 034
Амиии... как да кажа, според мен в един и същ отбор максимума е две звезди, преди да се разхвърчат перуки. Извинете цинизма ми, но имам професионални наблюдения и съвсем не само жените боравят с подобни методи. Та, в такъв случа не съм много изненадана, защото явно който мотивира Владо, не мотивира добре Матей и обратното. И в националния, което е жалко, защото да - и аз мисля, че химна, герба, знамето... Лошото е, че когато има силни индивидуалности е много трудно да се гради отбор - примери бол в много спортове. Освен ако не се изяви някой Димитър Пенев, който да ги остави да се оскубят първо и после кой както си може. Аз неслучайно казах, че трябва да си ударят един здрав бой, ама като не ме слушат...  Whistling

От друга страна, точно тези двамцата нали се обичат? Уж. Пак до треньора опрях. Лягам си, дано не сънувам Пранди.  Laughing

# 49
  • Мнения: 803
Ей, държиш си на боя, вече втора тема Laughing
Моето предложение отхвърли, категорично?

В интерес на истината и предишния мотиватор /онзи, който е дебел като мен/ не успя с Матей.
А ти , бягай да спиш. Тук съмна и за волейбол все по-малко ще се говори.

# 50
  • Мнения: 3 034
Аз тръгвам да спя, ама ми светка тука едно нещо и не мога да го пренебрегна, трябва да изчакам да спре.  Crazy

Чакай сега, ти предложения щедро раздаваш, ама после се покри. Аз поне си плещя, а ти пуснеш мухата и айде. Освен това, аз не им знам ... хм, похватите в други отношения, докато един бой мога отвсякъде да си представя, та залагам на сигурното, така да се каже.  Laughing


В интерес на истината и предишния мотиватор /онзи, който е дебел като мен/ не успя с Матей.
А ти , бягай да спиш. Тук съмна и за волейбол все по-малко ще се говори.

Горкия, явно Матей е костелив орех.  Laughing

Е, стига с тея депресарски пророкувания, после се чудиш що сме мълчали.   Crazy Ми аз мога всеки ден да питам поне по един леко смислен въпрос чак до Лигата и тогава ще трябва да ми отговаряш, защото си класен Дедо, и ето ти тема с оживление.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 803
Айде, айде. Аз съм един страничен коментатор. С пристрастия. Даже не я разбирам много тази игра, Ама я обичам. Признах си.
Угасвай това дето ти светка. Аз и днес съм в отпуска, за последен ден. От утре ще отговарям на въпроси само с предварително записване. До лигата има 250 дни. По един смислен въпрос? Не ти вярвам.
 

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
Дедо, всички сме на работа. Това не те оневинява. Тук ежедневно на раздумка  Mr. Green

Добро утро. Аз отдавна захванах работния ден и седмица. Дано е лека.
За съжаление поради горепосочения факт и разни други пристигащи в България персони няма как да стигна до аерогара София.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 365
Много глупав финал  Sad , не го догледах. Къде беше Куба newsm78

# 54
  • Мнения: 47
Добро утро на всички Hug и лека седмица!
Само да кажа колко съм разочарована, финал май не се получи.
И сега се връщам да ви чета. Даже нова тема имаме Grinning

# 55
  • Мнения: 780
Аз пък ще си дам мнението по повод Матей което е много различно от останалите . Макар и да не харесвате сравнението с Бербатов пак ще го направя . За мен Матей и Митко и двамата са толкова интелигентни като играчи че правят играта толкова лесна , че на моменти си мислиш , че не се раздват до край , а това съвсем не е така . Просто има хора на който всичко им се отдава и енергията която изхабяват съотборниците им да постигнат това нещо те го правят с минимум усилия . Разбира се зависи и от натурата на човек . Дали е спокоен със самобладание или е свръхимпулсивен . Понеже ние сме си диви балканци като манталитет и трудно приемаме толкова спокойни и интелигентни българи . Свикнали сме с хора като Стоичков да ни представят пред света , който е всичко друго но не и уравновесен и спокоен . Та затова Матей Казийски изглежда толкова пестелив , но всъщност не можем да знаем какво е в душата му . Той след мача с Куба си показа , че го преживява тежко , но определено е мъжкар според мен . И Матей никога не би се изпуснал както Владо . Изглежда му много възпитан и примерен човек който иска да говори на терена с качества . На моменти дори не изглежда като българин .

# 56
  • Мнения: 2 018
мъчно ми е, мъчно ми е защото наистина сме добър отбор и много добро поколение играчи, а все нещо не им достига да бъдат на финал и жалко за отново провалените надежди...

доплакало му се на Казийски...

# 57
  • при него
  • Мнения: 1 230
Здравейте, докато се преборя с работните задължения и вие сте изписали 4 стрници!
Страшни сте!  Hug
Нито финал гледах, нито малък финал. Желание нямах да гледам повече театро.
Браво на сърбите! Поздравления!
Иначе си представям на финала какво бразилско тръшкане е било, онзи смешния е размхвал патериците, докато другите смешници са подскачали около реферите и са се търкаляли по земята с поглед на гладно, страдащо циганче.
Волейболът,  този прекрасен спорт, не заслужава тази пошлост, не заслужава един незаслужил и фалшив шампион! Дано това да им е последното шампионско първенство на тез тъмношоколадови карикатури.

На нашите момчета - пожелавам да вървят нагоре и да успеят да направят отбор, ама истински шампионски тим, който играе като едно цяло, има шампионско мислене и психика и побеждава наред! Ние, истинските фенове ги обичаме и подкрепяме дори, когато грешат.
Българи - Юнаци!

# 58
  • Мнения: 5 659

 Къде отиде Camomilla? Липсват ми нейните цветущи разкази и коментари.

# 59
  • Мнения: 3 034
Добро утро!  Grinning

Дедо, казах леко смислени, 250 кат нищо ще ги докарам, ей го къде е.  Laughing

И с nana77 съм съгласна - всички поработваме, но има ли го желанието - има я и сбирката.  Heart Eyes

dido, мноооого ми се иска да си с правилния отговор. Знам какво искаш да кажеш, човек като излезе навън отрано, малко или много се превръща в някакъв хамелеон, а Матей е живял от малък навън, та го разбирам донякъде, и аз така. Само дето не разбирам все пак неиграенето след Куба, ама... Ако много е искал медал...


Не бяха ли там?  hahaha


 Къде отиде Camomilla? Липсват ми нейните цветущи разкази и коментари.

Според мен и тя като Матей го изстрада много, може да лекува рани още.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт