Волейболните ни национали(тема 3)

  • 17 745
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 034
Много хубаво, Деси.  Hug След като прочетох интервютата на разни хора в Спортал, с прискърбие установих, че явно повредата е в моя (нашия) телевизор, всичко е наред, няма проблем да ни скачат по главите пред цял свят и сме си екстра. Е, да, обаче аз приемам да си гледам повредения телевизор и днес ще пратя до световната федерация моето лично, като на българка и фен на този (мой и наш) отбор, мнение за случващото се. Пък оттам нататък, каквото стане.  Peace

Пратих го, олекна ми. Ей така, за мое лично удовлетворение, че не им търпя гаврите.  Naughty

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 20:52 от simplyaven

# 76
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Симпли, повредата е в българския ген, ако мога така да го нарека. За наше нещастие то си ни е заложено  да се навеждаме пред  по- по- , реално не по-добри от нас, тъпо нагаждачество. Да не би някой да ни каже нещо, да не би да си потърсим правата, да не би да обидим някой с повечко парички от нас, (той е по-силен #Cussing out). Ей такива мисли ми минават през русата глава  Mr. Green Сори че не мога да го облека в правилните думи, но съм бясна  #2gunfire


 Май някои хора имат да доразказват някои преживелици ,за да усетим и ние обстановката   Camomilla1 Hug

# 77
  • Мнения: 3 034
Ами, да, и на мен такива ми минават, нищо, че не съм руса.  Wink Не исках да изпадам в подробности, защото отдавна съм извън България и като кажа нещо такова излиза, че плюя по корените си и започват еднииии.... Но пък не ме спира нищо да си застана с името зад това, което мисля, което и направих. За мен е недопустимо да се приема за нормално някой (който и да било) да заявява на всеослушание, че ние не сме ги били, а те просто са ни дали - защото това е всъщност квинтесенцията на коментарите им. Последвалият арогантен цирк с грешното изказване, един се изпуснал, друг не го бил казвал... Грозно, отвратително просто, нагло, арогантно и безкрайно евтино. Аз такова нещо за националния си отбор не мога да чета.  Naughty

И аз съм в очакване на репортаж от Camomilla1  Hug

# 78
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Не мисля че си плюеш по корените, дори ми се струва че имате по- идилична представа за малката ни държавица. Говоря за тези които живеят извън нея, вкл и майка ми . Жалкото е че въпросният шеф на федерацията ни г-н Д.Л (доколкото ми е известно никога не пипал волейболна топка) не стана да защити нашите #2gunfire

# 79
  • Мнения: 52
Утре ще пиша, че сега играят Сърбия –Италия (футбол), по Рай1, ако играят. Сърбите са като на война, гасят се пожари, върнаха футболистите, отивам да гледам.То май трябваше така да посрещнем и бразилците!

# 80
  • Мнения: 3 034
Не знам, Деси... На мен професията ми е такава, че знам колко неща остават скрити за мен и теб, не мога да съдя никого, признавам, че очаквах реакция, но също така осъзнавам, че вероятно има игри, които не са ми ясни. Човек ако не е вътре, няма как с едното голо достойнство да вижда всичко. Но именно защото не съм вътре, в този момент пък съм свободна да скоча като не ми харесва нечия цигания. Това е предимството да си отвън.  Wink А България аз не я виждам идилично, но за мен остава най-успешното ми място, най-сериозните си успехи съм постигнала именно там и това не мога да го отрека. За приятели и подкрепа пък съвсем да не говорим - като си дойда се чувствам окрилена от хората около себе си. Затова и всичко свързано с България, в това число и любимият ми национален отбор, са ми толкова на сърце.  Grinning

Camomilla1 , разби се от преживелици!  Laughing

# 81
  • Мнения: 52
Гледайте, всеки момент ще започнат да се бият,сините каски не смеят да влезнат при 15 сърби, хахахааххххх.Май ще пускат газ и вода. Аз слизам долу, защото се вижда по добре.

# 82
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Чакаме репортажа за финала  от Camomilla1:bouquet:
Снощи е било голям мач 6 мин и нещо, опитах се да ги гледан но рай 1 не го хващам.

Симпли , имаш ли отговор случайно?


Ей хора отидохме на трета страница Sad

# 83
  • Мнения: 3 034

Симпли , имаш ли отговор случайно?


Ей хора отидохме на трета страница Sad

O, не, бих се изненадала ако се хвърлят да ми отговарят с такава скорост. Все пак, аз съм писала като редови фен, не съм си слагала длъжността там, та да се чувстват длъжни.  Peace

Никой не пише, да, и аз забелязах. А в Спортал има интересни неща, заслужават си раздумка. например, чужденци в националния? Играчи, които тайно ядяли луканка, докато били на диета? Готино, м?  Laughing

# 84
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Може ли линкове , нещо ме е размързяло и днес почти не съм се прибирала и не съм чела нищичко Blush

Симпли , ако имаш някоя тежка длъжност удария в масата да се стреснат малко  Crossing Arms(шегувам се  Hug)

# 85
  • Мнения: 3 034
 Laughing Неее, ние сме под прикритие, иначе да сме останали безработни.  Wink

Виж тук:

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=264627 - чужди звезди не щат. ама ние пак ги гласим за националния  Mr. Green + кой е ял тайно луканка?  hahaha

# 86
  • Мнения: 3 034
Къде изчезнахте, несериозници такива!  Crossing Arms Ще ви вземам фенските карти.  Laughing

Клюк: Коцето Митев е винаги готов да замести Жеков http://www.sportal.bg/news.php?news=264844 , обаче в мача с Куба - не-не. Явно и този няма да е с яката психика.  Whistling

Край, откраднаха ну кубинчето ганите италианци!  Laughing http://www.sportal.bg/news.php?news=264821

Брадясалият Матей във ваканция не ви го пускам, вярвам че сами сте се насладили.  hahaha

Та, какво правите?  Mr. Green

# 87
  • София
  • Мнения: 12 562
Основно работя, да не казвам, че направо свят ми се изви от работа  Mr. Green
И чакам биатлона, ма нещо този първи декември много далеч  Sad

# 88
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Май само ние феновете знаехме за кубинчето Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 12 562
Мартин Стоев се завръща в игра

Ей това лично ще отида да го видя  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт