Към последната третина се насочва февруарската дружина!

  • 20 158
  • 701
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 724
Kamellita напълно се съгласявам с теб за лекциите,чайните и сладкарниците аз съм ЗА да се видим и запознаем.Миналата ми бременност ходих много редевно на лекциите на сп.9 месеца и се срешнахме с момичета от форума и беше много приятно и много разтоворващо.

СОФИЙСКИ МАМИ ХАЙДЕ МАЛКО ПО СЕРИОЗНО И ДА СЕ ВИДИМ!

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен и честито за придобивките  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 908
mimoza_lolko , аз това го открих. Не откривам как пада гръбчето до пълно легнало. Иначе сенника се обръща,аз вече го обърнах и е супер-бебето е срещу мен и си го гледам. Има снимки, ама явно цаката е някак странна. Количката не е като кошниците за кола-те наистина нямат пълно легнало-количка пише ли, че си е легнала, значи е напълно такава.

# 63
  • Мнения: 32
Писах, писах, а нищо не е излезнало...сега ще обобщя Simple Smile
Имам няколко въпросчета:
1. Някой ще ражда ли в Окръжна болница (Св.София) и ако да - при кого?
2. Някой ходи ли на лекциите на сп.9 месеца в ЦУМ? Аз съм се записала за петък, темата е за Къпането. Може да се видим там, ако има желаещи?
3. Може ли да ми пратите на лични парола за албума и къде се намира, да кача някоя и друга снимка на моето коремче Simple Smile

# 64
  • Мнения: 186
Аууу  - имаме си още една нова мама с близначки  - добре дошла  Hug  bouquet

Аз поизлязох малко, ходих да ми вземат мерки при една шивачка, която шие страхотни неща от трико на символични цени - поръчах си лилавичка туника за студенкото  Crazy

Ходих и да се видя с една приятелка, която роди преди 2 месеца - обсъдихме надълго и широко списъците за новородено, отмятахме, писахме бройки - абе лудница  #Crazy Толкова е хубаво да има с кой да си бърбориш за тези неща, нкой, който съвсем скоро е минал по този път...Даже нагледно ми показа как се цеди с ръчна помпа на Авент  Naughty Беше полезно определено, къде съм виждала аз такова нещо до сега... Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 6
Kamellita напълно се съгласявам с теб за лекциите,чайните и сладкарниците аз съм ЗА да се видим и запознаем.Миналата ми бременност ходих много редевно на лекциите на сп.9 месеца и се срешнахме с момичета от форума и беше много приятно и много разтоворващо.

СОФИЙСКИ МАМИ ХАЙДЕ МАЛКО ПО СЕРИОЗНО И ДА СЕ ВИДИМ!

newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 66
  • Мнения: 2 447
Здравейте момичетаНе съм ви чела,че пак ви изтървах. Днеска цял ден търча и се разправям. Сутринта за добро утро,една мацка реши за по-удобно да спре в мен на пешеходната пътека и ме удариха отзад.Та досега съм търчала ппри полиции и застрахователи.За щастие пораженията са само по колата,бая е смачкана горката,ама здраве да е-тенекиите се изправят.Разминахме се само с уплахата,виновната се шашна още повече и от нас,като ни видя да излизаме 2бременни от колата.Хич не ни върви напоследък.Миналия месец пък удариха мъжа ми.Ужас!Дано с това се приключва вече.

И за да не ми е толкова мрачен поста да взема да се похваля,че най-после и аз усетих бебо да мърда.Изключително слабо и не постоянно,но пак е нещо и съм супер щастлива. newsm44

# 67
  • София
  • Мнения: 971
ами за виждането - аз предложих - на 29 и 30ти съм на линия да разгледаме заедно изложението в зала универсиада. Аз работя, затова не мога в работни дни.

# 68
  • София
  • Мнения: 6
Аз предлагам да фиксираме най накрая  датата за срещата на софииските мами да е 30.10.2010г. събота

# 69
  • Мнения: 186
Охх...и на мен много ми се идва на срещичка с вас, ама пусто така предварително не мога да се организирам дали мога да пътувам - трябва да се съобразя с мъжо, за да ме докара... Sad Дано успея за ден, в който се разберете, ще е супер да си полафим и на живо, и да пообиколим заедно за бебешки неща  Crazy

# 70
  • Мнения: 737
adi_v4, много неприятно. Важното вие да сте ОК.
И ние имахме инцидент миналия вторник - точно удар отзад, ама от тир. Слава богу само бронята е за сменяме. Моят вчера кара колата до сервиза, плаща застраховката на тираджията. Моят много мрънка, ама като видя какво возило ще имаме за 2 дни му светнаха очите  Simple Smile.

Аз се нервирах, че ченгето което дойде при инцидента със задоволство ми каза, че тираджията ще плати, като че ли това е най-важното.
Оправяй се бързо от стреса!

Амидала, това с помпата и аз бих искала да го видя нагледно. Моят каза, че с кеф ще участва в млеконадоя. Оф, като си помисля само.....

# 71
  • Мнения: 121
 Hug Страхотни сте  Grinning Благодаря за топлото посрещане!

Моите бебки ги усетих някъде към 20 седмица и от тогава насам в корема ми е като футболно игрище  Laughing - много са активни и бурни!

# 72
  • Мнения: 26
АДИ,важното е,че сте се разминали само с уплаха.Всичко друго се оправя  Hug
Браво за бебето!
 
За помпата,не помня дали съм споделяла,но аз се изцеждах на ръка и така ми беше удобно,защото си усещах с напипване.

# 73
  • Мнения: 724
Аз предлагам да фиксираме най накрая  датата за срещата на софииските мами да е 30.10.2010г. събота

Ето това е супер вече,но има почти цял месец до тогава ако искате по рано да се видим ,то не пречи и за изложението също.
Аз също ходя на работа и имам доста ангажименти,но все за едно кафенце събота или неделя ще намеря време. Hug

Ади тенекии се оправят важното е че на вас нищо Ви няма.

# 74
  • Мнения: 26
Аз предлагам да фиксираме най накрая  датата за срещата на софииските мами да е 30.10.2010г. събота
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт