Болки повреме на бременноста

  • 3 483
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравеите !Аз съм нова в тук ,така че ако направя грешки моля за извинение.
В първите 4 седмици на бременноста сам и имам спазми в корема.Претиснявам се за това и се питам дали е нормално.Понякога са доста силни,въпреки че минават барзо.И искам д апитам за друго.Също доста силно бяло течение имам дали и това е нормално .

# 1
  • Мнения: 9 471
Болки тип менструални,са нормални в начална бременност!
Взимай Но-шпа и почивай повече!Не е зле да информераш и АГ си.

# 2
  • Мнения: 550
Болки тип менструални,са нормални в начална бременност!

Peace
за течението-доста жени го имат, но е добре да се пуснат изследвания. Лека бременност   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 39 932
snek, при повечето жени има болки в начална бременност. При мен и с двете бременности бяха много силни. Гинекологът Ви може да Ви предпише медикаменти за болката.
Можете да пиете Но-щпа, но все пак се консултирайте с лекаря си.
За течението се консултирайте с гинеколог.

# 4
  • Мнения: 6 164
На мен ми бяха изписали магнезий - Магнерич/Магнерот 3х1. Звънни по телефона, ако ти остава много до консултация. И си казвай всичко на наблюдаващия. Ако забравяш - записвай (както правех аз Wink ) Другите са ти казали останалото.

# 5
  • Мнения: 2 457
И болките и течението са абсолютно нормални и доста често срещани. Не се притеснявай. Hug
Лека бременност  bouquet

# 6
  • Мнения: 780
И болки имах, и течение ми се появи по-късно.Наблюдаващия те гинеколог ще ти предпише съответните медикаменти.

# 7
  • Мнения: 1 053
Болки тип менструални,са нормални в начална бременност!
Взимай Но-шпа и почивай повече!Не е зле да информераш и АГ си.
Peace да,а и все пак матката нараства постепенно,няма как да не усещаш нищо.Лека бременност  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 449
Нормални са тези симптоми, но все пак се консултирай с АГ не се прави експерименти  Peace

# 9
  • Мнения: 432
Болките са нормални, но не винаги. Течението също. Най-добре сподели с АГ. Лекар може да прецени най-добре трябва ли да се предприеме нещо или не. Здраво бебе на финала и леко раждане!

# 10
  • Мнения: 198
И аз съм в края на втори месец и имам много болки. Понякога са по-слаби, друг път обаче много се усилват. Мисля да говоря с лекаря си, че напоследък зачестиха. Досега съм пила само нош-па. Но много се притеснявам, че имам един спонтанен аборт. Не знам дали са нормални тези болки и до кой месец продължават?

# 11
  • Мнения: 925
Може да са често срещани и болките и течението по време на бременността, но аз лично препоръчвам консултация с гинеколог  Peace
Лека бременност на момичетата  Hug

# 12
  • Мнения: 2 960
Дали са често срещани ,дали са нормални или пък притеснителен знак-това само доки може да каже със сигурност.
За течението е същата картинката-трябва да се направи изследване и само специалиста може да даде адекватен съвет. Peace.

# 13
  • Мнения: 6 713
Силно течение и аз имах и с двете бременности, но не съм имала други оплаквания като щипене, сърбеж и не съм се изследвала. Все пак си направи изследвания, ако се притесняваш. Иначе изрядна интимна хигиена, но това си е ясно, така или иначе.  Wink

Болки, като тези, които описваш, са нещо често срещано, отшумяват към края на първото тримесечие. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 8 318
На мен ми бяха изписали магнезий - Магнерич/Магнерот 3х1. Звънни по телефона, ако ти остава много до консултация. И си казвай всичко на наблюдаващия. Ако забравяш - записвай (както правех аз Wink ) Другите са ти казали останалото.
и аз през 2рата бременност бях почти през цялото време на магнезии - магнерот 3*1
понякога и до 3*1 но-шпа съм стигала.(рядко обаче го пиех)

Общи условия

Активация на акаунт