ОКТОМВРИЙКИ сме и темите "ядем" като еклери със крем!

  • 22 881
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 189
Честито на новите мамчета, да са здрави и послушни малките октомврийчета

Честит ден и на мама Ма  bouquet

полиглот, очакваме вест в най-скоро време  Rolling Eyes

иринополис нещо ми се губи newsm78

# 61
  • Мнения: 472
Добро Утрооо  Crazy

За коликите да кажа,че за момента давам инфакол,исках да купим Еспумизан,но нямаше никъде по аптеките около нас.Ще взема обаче да пробвам и тези хомеопатичните,ако нямаме успех с другите.Засега коликите са рядкост и са слаби,дано и занапред да е така  Praynig

Аз вече нямам търпение да дойде петъка да вземем да излезем на разходка вече,че то вкъщи само седи ли се,то аз излизам за по 1-2ч.,като си дойде съпружието,ама и друго си е всички дружно да се поразходим  Whistling

мама Ма - Честит Рожден Ден, миличка! Желая ти здраве,късмет  и едно леко раждане!   

# 62
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Здравейте мамички!!!
Много се радвам за мама Нона,да й е живо и здраво синчето и много да ги радва! А на нея бързо възстановяване и пребиране в къщи!
Честит рожден ден и на мама Ма! happy bd Много здраве,щастие и късмет!  bouquet

# 63
  • У дома
  • Мнения: 59
Здравейте, мамчета с тумбачета и гледкащите бебенца.

Направо ме спечелихте с тия капки Ентерокинд, аз давам Инфакол, но нешо сякаш само малко тушират болката,  пак се гърчим и е неспокоен, това е до към 2-3 следобед, след това е по-спокоен.
Кажете ми какви парички са тези капки и днес ще мина покрай аптека да ги взема.
Мислех и аз за някакви хомеоп., но незнам точно какви, с Карина давах малко Хамомила, но малкия сега не се свива, а опъва крачета.

# 64
  • Мнения: 415
Кой ще ражда в Тина Киркова тия дни, аз натам съм се засилила.Само дето не е ясно кой ден точно ще е де?
Аз ще съм в ТК ама как да ти кажа - тия дни ли ще е, няма ли...  Mr. Green

Бу, мерси за инфото!

Димяни, права си  Hug при мене не можах да намеря никой подходящ както се сещаш сигурно  Sad

Миле, аз като имах така се обадихме веднага на доки, но каза споко можело много неща да са. Все пак четвъртък е утре, но може да се обадиш за всеки случай.

# 65
  • У дома
  • Мнения: 59
Сега видях, струват 10 лв. Да попитам още нещо, да спирам ли да давам Инфакол когато започна да давам Ентерокинд?

# 66
  • София
  • Мнения: 5 724
Позитив,разбира се! Hug

# 67
  • Мнения: X
 Hug Честито бебче на Нона!

Честит рожден ден на Мама Ма!  Hug

И на всички хубав ден.   bouquet

# 68
  • Мнения: 2
записче в новата ни тема    Hug
честит син на мама Нона,бързо възтановяване и много здраве и късмет в живота на бебчо

честит рожден ден мама Ма-бъди обичана и много щастлива
Аз гледам Гала и сега даваха как и кога се прави серклаж-малко са гадни иглите и потръпнах като знам че съм минала през това
Мирче ми то моя син го карам сам да си прави закуската,сега пише домашни и ще учи,после си обядва и си прави сандвичи за училище.Да,понякога си го глезя,но го карам да се справя с всичко сам
Аз ще раждам в ТК и ако искате ми пратете тел.на лични да се чуем пък може и да се засечем там    Hug 

# 69
  • У дома
  • Мнения: 59

 Hug

Честит рожден ден на Мама Ма!!!

# 70
  • Мнения: 65
Позитивче,около 10 лева са,а ако не се лъжа те са точно хомеопатични  Hug Peace

# 71
  • Мнения: 367
благодаря на всички за отговорите за капките

честито ни ново бебче в темичката, честито и на рожденичката   bouquet

# 72
  • Мнения: 472
Позитивче,около 10 лева са,а ако не се лъжа те са точно хомеопатични  Hug Peace
Сега се сетих,че давам на каката от същата серия само,че за имунната система на хапченца...е голям ефект не съм видяла,но ... Thinking май ще се пробва,ако не стане с Инфакола.

# 73
  • Мнения: 109
Здравейте мами Wink Мерси за пожеланията и честито на новородилите Wink Нас ни изписаха вчера,но нямам време да ви изчета. Малката е мъчат колики и е ревала цяла нощ и съм скапана. Раждането мина горе долу леко като изключим множеството разкъсвания,понеже малката се извъртя в последния момент с рамената, а си тръгна с главата ooooh! Малки сме заради високото кръвно,което имах последните 2 месеца и не се е хранила добре. КЪМ КОНСУЛТАНТИТЕ имам страшно много кърма цедя само от едната по 200мл след като се е нахранила и много ме болят гърдите дори и изцедени, МОЛЯ ДАЙТЕ НЯКАКЪВ СЪВЕТ!

# 74
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Привет и от мен,

Честит рожден ден мама Ма  Hug Само хубави моменти и мнооого здраве, за да им се радваш!!!
Надеее, не знам харесва ли ти или не, ама май като поотрасне ще трябва да си я търсиш у нас...  newsm53 smile3508

Да ви споделя тази нощ се оказа доста странна на усещания.. Thinking От 2ч. почнаха едни контракции с лека режеща болка ниско...и така до 5ч.  Crazy Сега поотминаха и нищо...Утре ще ходя пак при доки да видим дали ще има новини за нас... Flutter

Пожелавам Ви приятен ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт