ОКТОМВРИЙКИ сме и темите "ядем" като еклери със крем!

  • 22 914
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 186
4естит  рожден ден на Мама ма[/b   newsm59 newsm59

4естито беб4е на Нона

Мишан4е , аз за втори път през нощта съм с контракцийки и болки, но на сутринта - нищо

Не мога се вклю4а по въпросите с беб4ета -засега оба4е- и затова само си ви 4ета.За коликите ние имаме познати на който коликите на беб4о се оправиха с някакви правени капки, какво ли не му даваха на това дете-няма спокойствие ,накрая с тези капки се оправи  за отрицателно време.Но са със срок на годност 1 мес.Прави ги аптекаря и трябва веднага да се ползват.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Малката е мъчат колики и е ревала цяла нощ и съм скапана. Раждането мина горе долу леко като изключим множеството разкъсвания,понеже малката се извъртя в последния момент с рамената, а си тръгна с главата ooooh! Малки сме заради високото кръвно,което имах последните 2 месеца и не се е хранила добре. КЪМ КОНСУЛТАНТИТЕ имам страшно много кърма цедя само от едната по 200мл след като се е нахранила и много ме болят гърдите дори и изцедени, МОЛЯ ДАЙТЕ НЯКАКЪВ СЪВЕТ!
Кат88, здравей!
С труден старт е по4нала появата на бял свят, не е лесно така... Бебето е още много малко, кърмата не се е нагласила според нуждите му. 200 мл от едната след хранене оба4е е много сериозно производство.
Как преценяваш, добре ли се храни бебето? Как пълни памперсите, изглежда ли доволна след хранене, има ли пауза, в която да поспи?
Ти можеш ли да опишеш болката в гърдите - боли къде, кога, как? Зърната или гърдите, отвътре ли, като пробождане ли е или друг тип болка, която да опишеш?
Преди забременяване/раждане освен високото кръвно имала ли си друг здравословен проблем, прием на лекарства, терапии?
Вероятно има на4ини да се намали производството на кърма така, 4е да ти е комфортно, но първо трябва да се знае пове4е Simple Smile

п.с. извинявам се за "4", но на лаптопа не ми работи клавиша за, ъ, буквата вместо 4 Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!

Честити да са всички нови бебчета, които съм пропуснала тези дни!  Да са живи и здрави и много да радват мама и тате!   bouquet

Мама Ма честит рожден ден, много щастие и късмет ти пожелавам!

Ние след няколко дена мъки в къщи с храненето стигнахме до педиатрията, от там ни изписаха вчера. Оказа се, че Мити има цепка на мекото небце и не може да прави вакум и да засмуква мляко.  Cry Бяхме на глюкоза и ни хранеха през сонда да заякнем. Сега сме добре  Praynig храним се със специални биберони на НУК, консултирахме се с лицево-челюстен хирург и след 8-мия месец ще можем да направим операция.  Praynig Това което преживях тези дни не го пожелавам на никого, акъла не ми побира как в родилното не са видяли, че има проблем.  Cry Сега само се моля всичко да е наред и малкия да наддава хубаво.  Praynig

Извинявам се, че ви занимавам с тези проблеми, но просто много ми тежи, още не мога да се осъзная.

Лек ден ви пожелавам!  Hug

# 78
  • Мнения: 1 269
aide i az da dam ot4et, no ne mnogo dulag, 4e s tazi maimunica, hi4 ne e priqtno za 4etene  Wink
mnogo sum dovolna ot vsi4ko v tokuda- doktori, aku6erki, sanitarki, neonatolozi, abe ne popadnah na kofti 4ovek. marti mi godadoha burzo sled rajdaneto i vednaga po4nah da go kurmq. neonatolozite uvajiha moeto re6enie i e samo na kurma. stoi pri men i go kurmq kogato poiska, a tova e 4esti4ko  Grinning
kakata e mnogo 6tastliva i adski mnogo mi lipsva. dvata dni v sofiq prekarani bez neq, bqha muka. po cql den rev, ama do sega ne sme se delili. po- vajnoto e, 4e tq e spokoina i qvno az ne i lipsvam  Grinning
jivot i zdrave utre ni izpisvat, nqmam turpenie.

i ne na posledno mqsto- mnogo, ama mnogo sum 6tastliva... strahotno e da ti zamiri6e na beb4e!
na vsi4ki bremenni, jelaq leko rajdane i zdravi beb4eta  Hug

i nani, ako do utre postupi6 v bolnicata, moje da se vidim. v 301 staq sum.

# 79
  • София
  • Мнения: 483
Хайде пак добро утро  Embarassed
доспах си и чааак сега пия кафенце  Embarassed
Надеее, салюти, заря и топовни залпове има у вас, налиии  Party Само така, браво на вас. А ние дето се подмотваме, че почакаме завистливо  Joy
Веси, всичко съм центрофугирала и хич не съм чела етикети  Simple Smile Каквото че се скапва, да се скапва отсега, няма кой да дундурка дрешки цяла зима.
Хаха, Полиглот, ще ме изпревариш  Simple Smile Но то ти се полага, де - два дни преди мен си. Хайде ако тръгне - успех и да е като по учебник  Praynig
Ноел, и твоето съкровище се помотва още, но не му е изтекъл договорът за наем  Mr. Green Детети ома 3 дни още, знае си то! Умно като мама ще е  Mr. Green
Кате, хубаво е у дома, нали? Честито ви завръщане  Hug
Лелеее, ама каква е тази кърма още в началото  ooooh! Аз бях така, но след време. После сама се регулира.
Лина, милата  Hug Стана ми много мъчно  Sad Дано всичко се оправи и остане зад гърба ви  Praynig

# 80
  • Мнения: 42
Честит Рожден ден на мама Ма, много здраве, щастие, късмет и любов!!!
Над, браво на теб )))
Лина, дано всичко да се оправи!
Кат, добре дошла )))
Аз днес спах до обяд, май си връщам старите навици.

# 81
  • Мнения: 472
Лина Борисова съжалявам да чуя за вашите премеждия,желая ви бързичко да се оправяте и всичко ще се нареди не се тревожи...а как не са го видяли в родилния дом незнам ей какви хора са товаа  #Crazy Къде ражда?

# 82
  • Мнения: X
Лина,стискаме палци на Мити, всичко ще се оправи  Hug. В коя болница роди? Супер несериозно да не видят такова нещо.

# 83
  • Мнения: 55
Да са живи и здрави новите октомврийски бебчовци Two Hearts Бързо възстановяване на майчетата и много радост за семействата newsm51
Мама ма честит рожден ден, много щастие и късмет  ura
Лина дано проблемите са вече зад вас fingerscrossed
Днес съм се разготвила яко, печката е постоянно на макс, моите хора ще са много доволни от този ми изблик Mr. Green няма да ви казвам какво, че ако ви се прияде голям зор ще видя да пращам манджи, а и ако всички ядете като мен няма да стигне Crazy
Мацки утре кой ще ходи на лекцията в капела плей? Трябва ли предварително записване, много ми се иска този път да дойда - лекцийката да чуя и вас да видя, че туй ще е то, после с бебоците по-сложно става.

# 84
  • София
  • Мнения: 547
Честит рожден ден на мама Ма! Здраве, щастие и здраво бебче много скоро!

 АЗ още си чакам. Нямам контракции, тапата не е паднала. Снощи за кратко ми се стягаше корема, но нищо особено - не болеше. Утре ще ходя във Втора градска на запис на тонове, макар, че тайничко се надявам бебо да тръгне да излиза още нощес.

  Лина - много съжалявам, че така се е получила при вас. Дано всичко се оправи.

 Дали ПО са я изписали вече?  newsm78

 Аз спах до 9 сутринта. Нали майка ми е тук и тя е събудила и завела Рая на градина. Голям кеф. Сега двама възрастни /мъжо и майка ми се надпреварват кой да готви. А аз си вися пред компа/.

# 85
  • Мнения: 2 286
Добър ден!
Аз днес на никаква лекция не ходих. Като свърши рубриката при Гала за серклажа и като си легнах, което беше към 10 и нещо, та до сега  sleepuu . Ама се чудя дали да не си легна пак.  Thinking Ама какво ще правя пък нощес?

Линаspoko ужасно е това, което сте преживели! А може ли да се види тази цепка примерно от родителите на бебето? Кажи коя е тази болница.

Писе, ти защо в ТК?? Нямаше ли да си в Шейново? Или нещо грешно съм запомнила? newsm78

Кате, добре дошли и на вас! Чакаме снимки Simple Smile

Нинче, прати единия у нас Whistling ако на теб ти идват в повече манджите Simple Smile Simple Smile

# 86
  • Мнения: 599
ГК, айде да се чакаме на централния вход на МОЛ-а утре в 9:40. Аз и мама-хипопотама ше сме там със сигурност, за други не знам  Laughing

# 87
  • Мнения: 55
Веси утре 9.40 ще съм на линия Peace

# 88
  • Мнения: 7
Привет сладурки!  Hug Hug Hug
Хайде къде са днешните бебчета?   baby_neutral baby_neutral
Аз пак съм с въпросчета  Blush към родилите мами
Какви са ЕГН - тата на вашите бебчета, прибавя ли се 40 към месеца?
От два дни лохиите ми станаха ярко червени, направо ми прилича на цикъл  newsm78, възможно ли е да ми е дошло  ooooh!

# 89
  • Мнения: 65
Пак се чудя дали да изляза  Mr. Green А навън не е студено времето....?

Лина,много неприятно...скорошно възстановяване на Мити и дано всичко за теб премине
бързо!

Мирче,направо мислех банкет да вдигам  Mr. Green

Мишанкааа
,ааа то какво било,аз си помсилих да не би да говориш за ново бебе,ама ще ме простиш малко съм разсеяна  Mr. Green hahaha hahaha

Иринче,почини си хубаво  Mr. Green Crazy аз нямах никакви признаци първия път,че ще раждам и накрая бум след 2 часа бях на операционната  Mr. Green

Хайде,искам нови бебета....... и да минаваме в родените вечеее като се родят всички беборани  dancing

Кат,добре дошла... Ама какво говориш ти 200 мл  Shocked Аз досега толкова не съм изцедила,ама при мен и се регулира де,в началото и аз ходех 1 седмица с подплънки,защото течах постоянно,ама 200 мл си е човешка доза  Mr. Green Дано разминат коликите на мъничкото човече!

Силве
,браво на теб,чудесно звучиш !

Да Рени,ако е родено до септември е с 4,което замества 0,а ако е 10,11,12 е с 5тица,което замества 1то.Нашето започва 1049....

Общи условия

Активация на акаунт