Бременни и майки от проблемното 2010 - четиринадесета част

  • 32 951
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Ники- Пики, направо се просълзявам като ги гледам тези две крехки, нежни, мънинки създания... Толкова са ефирни, с прозрачна кожичка, направо да те е страх да ги пипнеш. И с такива изразителни очички. Божеееее, каква радост може да ти донесе един вързоп, има-няма 5 кила общо.  Mr. Green
Колко кг ги изписахте? Изглеждат ми толкова миниатюрни милите  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 3 294
Пламс , честито миличка с малко закъснение , желая на Малена , много да е здрава и послушна , много много да ви радва Hug Hug Hug

Ники , много са сладкии нежнички малките бонбончета  Hug Косопада е наромален , и аз бях така след раждането , въпреки че не съм кърмила , докато не се постригах не се подобриха нещата . Вит пих мисля че около месец след раждането .

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здравейте, мамчета! Влизам да ви пожелая Весели Коледни празници!!! Бъдете здрави и усмиханти и нека семейната топлина и любов да ви обгръщат винаги, защто те са опората за нашето щастие!  Hug  Hug  Hug


Ники-Пики, видях едни униклани малки човечета...  Grinning Невероятни са! Чак ми се прииска да гушкам отново бебенце...  Heart Eyes
Аз не съм пила витамини нито по време на бременността (док беше против), нито след това, за каквото и да било. Косопад имаше несъмнено, но всичко се оправи от самосебе си след 6-7-ия месец. Нещата се нормализират.

Лилка, много ме впечатли твоята бузанка! Много е сладка с това коледно костюмче, но бузите и очичките й са направо за изпапкване!!!  Grinning  Hug  Hug

# 753
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз не съм пила витамини нито повреме на бременноста нито след това,а за косопада и мен не ме подмина но вече сякаш понамаля и се надявам скоро да се нормализират нещата.

Лилка,страхотно джудженце си имате вкъщи.


На всички Весело посрещане на Коледно-Новогодишните празници,много здраве,щастие и усмивки в домовете ви винаги да има!

# 754
  • Мнения: 3 453
Пламси, честита рожба!  bouquet Да е жива и здрава малката Малена, да расте умно и будно дете! Прекрасно детство на нея и много щастливи мигове заедно на всички вас! Heart Eyes
Много красиво име сте избрали! Чакам снимки! Hug Hug


Момичета,
пожелавам на всички ви светли и незабравими празници! В навечерието на Рождество, си пожелавам повече сбъднати мечти за всички ни и здраве, за да им се радваме!
 Топла и уютна Коледа, мили мои! Heart Eyes Да не забравяме да благодарим за прекрасните джуджета, които Бог ни изпрати!
   bouquet

Още не мога да повярвам, че тази дългочакана Коледа, с малко човече до елхата, е факт. Никога не съм била по-щастлива! Ето го и нашето джудженце...


http://www.facebook.com/album.php?aid=39705&id=1000007068879 … &l=9fbcab21c0

# 755
  • Мнения: 1 622
Момичета, нека светлината, вярата и любовта и3пълват домовете ни!

# 756
  • Мнения: 1 167
_Hope_ невероятно ти е джуджето.Да получи много подаръци.Пожелавам ти всяка следваща Коледа да си още по щастлива.


Момичета, пожеалвам ви весело посрещане и нека всяка Коледа е щастлива за всяка една от нас с любимите ни и обичани дечица и целите ни семейства.

# 757
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Весели празници и от нашата голяма компания  Hug

# 758
  • Мнения: 4 589
Весели празници и от нашето голямо семейство. Нека има повече топлина и обич и щастливи мигове за всички.

# 759
  • Мнения: 295
Весели празници на всички!Преоткривайте чудесата,преоткривайте добротата,преоткривайте приятелството...отново и отново...

# 760
  • Мнения: 2 342
В тази свята вечер желая на всички ви здраве, щастие, надежда, вяра и доброта!
Close-mas:

# 761
  • Мнения: 1 091
Весели Празници и много сбъднати мечти!

# 762
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Весели празници милички !!!
Нека здраве и късмет сапътстват вас и вашите семейства !!!

# 763
  • Варна
  • Мнения: 730
Честита Коледа, мили мами! Нека щастието озарява семействата ни и грее в очите на нашите изстрадани съкровища! Да е благодатна и добра следващата година!
Наздраве, милички!

# 764
  • Мнения: 1 699
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО
Много здраве усмивки и сълзи в очите от радост Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт