Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 198
  • 932
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 2 518
Ние си получихме в крайна сметка поне отговора от пощата, на 29-ти пристигна.

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Днес получихме 2 писма от Германия - за двете принцеси, еднакви са. Интересното е, че пуснах едно наше писмо, написано от каката,  в което тя споменава и за подарък за сестра си.
Другото, което ми направи впечатление. Пуснахме писмата на 12.12.2012г. До трите адреса. А до днес все още нямаме отговор от БГ пощи. Ха сега, де.   newsm78

# 617
  • Мнения: 3 082
Ние още си чакаме отговор от Финландия.За радост според синът ми отговора са подаръците и не чака нищо вече,но е готов с желанията за следващата Коледа Joy

# 618
  • Мнения: 292
Ние още си чакаме отговор от Финландия.
...
Такъв дочакахме в края на май миналата година. Детето беше озадачено и ме питаше дали трябва отново да правим Коледна елха и дали има и пролетна Коледа.  Grinning

# 619
  • Мнения: 537
Здр вече е време да се замисляме за писмата до Дядо Коледа, аз изпратих миналата седмица до Финландия да видя дали ще ни отговори тази година.....

# 620
  • софия
  • Мнения: 33 373
Детето и тази година ще получи послание от PNP (новото клипче трябва да излезе другия месец) и писмо от Добрия старец (нас). `НЕам нерви да се чакам и се чудя ще ли да има, или не. Иначе тя вече му написа 2 писма, които съм му "изпратила" Outta Joint

# 621
  • Мнения: 194
Нашето писмо пристигна март тази година, а го пратихме ноември миналата. Беше мнотго приятна изненада. Сега пак ще пишем Rolling Eyes

# 622
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашето писмо пристигна март тази година, а го пратихме ноември миналата. Беше мнотго приятна изненада. Сега пак ще пишем Rolling Eyes
Вие до кой адрес писахте?

# 623
  • Мнения: 194
Нашето писмо пристигна март тази година, а го пратихме ноември миналата. Беше мнотго приятна изненада. Сега пак ще пишем Rolling Eyes
Вие до кой адрес писахте?

Много ми е трудно да ти кажа, съжалявам Cry. Във Фантастико продаваха едни картички с плик с адреса на него. Бяха два вида, с еленчета, снежни човеци и т.н. Само пишеш, лепиш марката и пращаш. Мисля, че скоро ще ги пуснат пак, защото вече няколко години по ред ги виждам на касите. Като излязат ще кажа.

# 624
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
........ Само пишеш, лепиш марката и пращаш. Мисля, че скоро ще ги пуснат пак, защото вече няколко години по ред ги виждам на касите. Като излязат ще кажа.
Ок, ще чакам, че ние 2 години поред пращахме на различни адреси и отговори няма.

# 625
  • Мнения: 3 993
Въпросните готови пликове и листове за писма, които се продават във Фантастико и други магазини, са надписани с адреса на дядо Коледа във Финландия. Ние досега не сме получавали отговор от Финландия, но от Германия - да. А също и от Български пощи.  Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 9 517
а как се получава отговор от Български пощи - 3 години подред пускам писма до Дядо Коледа в Лапландия, и марка слагам и нищо не получавам, добре че е PNP  Peace

# 627
  • Мнения: 3 993
Бяхме забравили да сложим марка на едно писмо до някой от чуждоземните офиси на дядо Коледа (после се сетих). От Български пощи вероятно не са го изпратили, а са пуснали отговор на дъщеря ми, за да получи все пак такъв от дядо Коледа, като компенсация на нашата грешка. Така предполагам. Писмото на БП е много хубаво, цветно.

# 628
  • Мнения: 194
Страхотно! Не знаех, че БП правят такива неща, но определено е много мило. Мисля, че готовите пликове с писмата излизат към началото на ноември.

# 629
  • Мнения: 11 958
Ние всяка година пишем писмото до Дядо Коледа в края на ноември. Отговорът от добрия старец досега винаги е бил мое творение. Много приятно изненадана съм, че Български Пощи предлагат писма. Simple Smile Ще изпратим и до тях. Клипчетата от PNP също се приемат много добре.

Общи условия

Активация на акаунт