Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 215
  • 932
  •   2
Отговори
# 510
  • софия
  • Мнения: 33 376
Освен името на детето трябва да отговориш на въпроси, да сложиш снимки и т.н.

Много се радвам, че е различно от миналата година. Няма да се главоболя за писмо Flutter

# 511
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 220
При мен не тръгва.Аз ли греша някъде .Горе написан името на детето .

Вкарва се доста инфо, не само име. Аз го направих, много ми хареса  Simple Smile

Само че нещо го нямам в мейла, а доколкото разбрах, би трябвало да го получа

# 512
  • София
  • Мнения: 9 517
трябва да влезеш в персонализирай видеото, трябват ти 3 снимки и да попълниш няколко менюта, накрая ти пращат видеото

# 513
  • Варна
  • Мнения: 2 518
При мен видеото тръгна, много е интересно, само дето е на англ. и трябваше да превеждам на малката.Но много и хареса!
Да, има доста неща за попълване, ама се получава много добре, като лично обръщение.
Само като си чу името и после като си видя снимките и пощуря Laughing

# 514
  • София
  • Мнения: 9 517
При мен не тръгва.Аз ли греша някъде .Горе написан името на детето .

Вкарва се доста инфо, не само име. Аз го направих, много ми хареса  Simple Smile

Само че нещо го нямам в мейла, а доколкото разбрах, би трябвало да го получа

за да го получиш накрая се натиска прати по мейл или нещо подобно  Peace

# 515
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 220
При мен не тръгва.Аз ли греша някъде .Горе написан името на детето .

Вкарва се доста инфо, не само име. Аз го направих, много ми хареса  Simple Smile

Само че нещо го нямам в мейла, а доколкото разбрах, би трябвало да го получа

за да го получиш накрая се натиска прати по мейл или нещо подобно  Peace

Получих го. Просто имаше малко забавяне  Laughing

# 516
  • Мнения: 225
Привет и от мен.
Проверете си и в спама, при мен беше там, ама нещо не съм се справила с персонализирането, уж посочих снимки  ooooh!, ще се прави друг опит...

# 517
  • София
  • Мнения: 324
Може ли да ми кажете има ли ограничение в броя на гледане на направеното видео писмо? Говоря за безплатната версия.

# 518
  • София
  • Мнения: 9 517
Може ли да ми кажете има ли ограничение в броя на гледане на направеното видео писмо? Говоря за безплатната версия.
миналата година нямаше

# 519
  • София
  • Мнения: 3 017
Как се качва снимка?

# 520
  • София
  • Мнения: 31 670
Хайде, излезе новото писмо на Дядо Коледа. На нас ни е за първа година. Мисля, че малкия ще е впечатлен.
http://www.portablenorthpole.com/store/product/Free-Video

Как отговорихте на въпроса "къде живее детето"? Аз не намирам България  Rolling Eyes

# 521
  • софия
  • Мнения: 33 376
Хайде, излезе новото писмо на Дядо Коледа. На нас ни е за първа година. Мисля, че малкия ще е впечатлен.
http://www.portablenorthpole.com/store/product/Free-Video

Как отговорихте на въпроса "къде живее детето"? Аз не намирам България  Rolling Eyes
Europe. България я няма.

# 522
  • София
  • Мнения: 9 517
Как се качва снимка?
избира се от компютъра  Peace

# 523
  • Мнения: 103
Хайде, излезе новото писмо на Дядо Коледа. На нас ни е за първа година. Мисля, че малкия ще е впечатлен.
http://www.portablenorthpole.com/store/product/Free-Video

Как отговорихте на въпроса "къде живее детето"? Аз не намирам България  Rolling Eyes
Europe. България я няма.


Аз им писах вчера с молба да я добавят, ако искате пишете и вие, ако повече хора помолим може и да я добавят.

# 524
  • Мнения: 1
Понеже имам племенница и миналата година реших да й поръчам едно писмо уж от Дядо Коледа от официалния им сайт http://northpole.com Писмото беше наистина много готино, но пристигна чак средата на януари, а го поръчах началото на декември и малко се губи смисъла от това. Тази година се разрових и намерих някакъв български сайт http://santamail.eu/koledni-kartichki/ Интересува ме някой поръчвал ли е миналата година писмо от там? И ако е поръчвал имало ли е забавяния и някакви проблеми?

Ето и още един вариант, но за съжаление е само на английски, руски и ще някакви езици, няма български http://www.santagreeting.net/

Общи условия

Активация на акаунт