Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 193
  • 932
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 993
Не, на английски го написах. Винаги така правя в писма за чужбина, на латиница.

# 676
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 275
Аз пуснах писмото на принца до български пощи, а той го писа с моя помощ.

# 677
  • Мнения: 40
Миналата година пуснахме на трите адреса и от нито един не получихме отговор .Аз влязох в ролята и написах писмо отговор .тази година ще пратим само до нашите пощи.
Дано получим .

# 678
  • софия
  • Мнения: 33 373
Аз драми с отговора нямам. Готов е. Довечера ще го дооформя и ще се пристигне (още не съм измислила как) в неделя с клипчето на диск и адвент календара Crazy

# 679
  • Мнения: 40
Каде да тьрся примерен отговор ?
И аз така ще направя с клипа и календара .

# 680
  • софия
  • Мнения: 33 373
Каде да тьрся примерен отговор ?
И аз така ще направя с клипа и календара .
Аз само първия път преправях някакъв готов отговор. После сами си го пишем. Баща й се вдъхновява. Но в началото на темата бяхме пускали. Потърси.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 518
Аз миналата година, когато преди Коледа още не бяхме получили отг. и ходих в книжарницата, купих подходящ плик, кратичка и лист с коледни мотиви и сътворих  отговора за малката.И после тайно таткото като излизаше го пусна в пощата и малко по-късно я водих някъде и като се прибирахме проверихме пощата и...изненааадааа  Laughing
А на 27-ми дойде и отг. от Бг пощи и се сдобихме с две писма и малката реши, че е била много послушна  Crazy

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 17 394
Днес в Била на касата видях готови пликове, адресирани до дядо Коледа, вътре с цветен лист. Цветовете бяха синьо и розово, цената 0,99лв.

# 683
  • софия
  • Мнения: 33 373
Довечера ДК ще вземе подготвения за него подарък и ще остави писмо и специално клипче Sunglasses. А утре може и подаръци да донесе Wink

Скрит текст:
Подаръкът:


Отговорът:
   
Желая ви светли и уютни Коледни празници! Много радост и здраве, и много подаръци!
Ето го и новото писмо, и клипче. "Появили" са се през нощта с адвент календара  Whistling. Тази година "пристигна" по-рано, защото ще има бонус 2ро предКоледно клипче Laughing

# 684
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Довечера ДК ще вземе подготвения за него подарък и ще остави писмо и специално клипче Sunglasses. А утре може и подаръци да донесе Wink

Скрит текст:
Подаръкът:


Отговорът:
   
Желая ви светли и уютни Коледни празници! Много радост и здраве, и много подаръци!


zvanche, това от кой сайт е и на кой адрес се изпращат писмата?

# 685
  • софия
  • Мнения: 33 373
Детето и тази година ще получи послание от PNP (новото клипче трябва да излезе другия месец) и писмо от Добрия старец (нас). `НЕам нерви да се чакам и се чудя ще ли да има, или не. Иначе тя вече му написа 2 писма, които съм му "изпратила" Outta Joint

# 686
  • София
  • Мнения: 1 772
Аз пък вчера намерих в нашата поща 2 плика от Греманския Дядо Коледа за децата. Бяхме писали миналата година, но тогава не получихме нищо. Явно са запазили данните и сега са изпратили писмата.
Ще изчакам още десетина дена и ще им ги дам.

# 687
  • Мнения: 2 358
Има изгледи отговорът да бъде от мама и тати Коледа.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

След дълго мислене моят синковец измисли, че иска дядо Коледа да му донесе шпионски комплект.

Моля ви помагайте, от кой сайт или магазин да купя нещо качествено (помня от предишни години този подарък се е коментирал Simple Smile , но за съжаление не съм запомнила Confused - от кой модел точно сте останали доволни).

Очаквам преложенията ви  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 3 993
Ще получиш предложения в темата за коледните подаръци: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738913.0

Общи условия

Активация на акаунт