ИКЕА! ИКЕА! - Тема 8

  • 69 730
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Така е! Аз умишлено ги избрирах такива, да са много удобни, защото кухнята ни е и дневна, а държах да няма диван  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 6 304
кухнята ни е и дневна, а държах да няма диван  Simple Smile
Защо така?

А кухнята е много красива!  bouquet
Какво е сивото покритие на дясната стена и част от тавана?

# 692
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
кухнята ни е и дневна, а държах да няма диван  Simple Smile
Защо така?

А кухнята е много красива!  bouquet
Какво е сивото покритие на дясната стена и част от тавана?
Защото мястото е такова, че дивана само би заел по-голяма част от помещението и става малко "Стани да седна". Пък и само със столове повече ми харесва, особено с тия удобните Simple Smile

Това сивото на стената и тавана е боя на Ойкос - Оточенто се казва и има седефен ефект, променя си бяласъка на различни светлини.

# 693
  • sofia
  • Мнения: 2 259
И аз много ги харесвам тези столове. На мен ми трябват от по-високите, но гледам, че почти няма никакъв избор на дамаска... SadИма ли други столове с по-цветни дамаски, високи 63см?

# 694
  • Мнения: X
Момиета да ви питам тези столове Роджър http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/90155945 виждали ли сте ги в бяло или пне много светла избелена дървесина? И някой ако ги е пробвал да каже как са?

# 695
  • Мнения: 6 304
Момиета да ви питам тези столове Роджър http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/90155945 виждали ли сте ги в бяло или пне много светла избелена дървесина? И някой ако ги е пробвал да каже как са?

Сигурна съм, че съм го виждала от светло дърво, но сега проверих на сайтовете на няколко държави и вече никъде не го виждам светъл. Може да са го изтеглили. Rolling Eyes
Виж, даже тук в този блог показват преобразуване на този стол, който е светъл:
www.happymundane.com - Spray paint bandits strike again! (обаче публикацията е от January 18, 2008)


Jade, мерси за отговора за боята!

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 20:32 от Barbabeau

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Godmorgon-a в банята. Много съм впечатлена от органайзерите за чекмеджетата му.
Спалнята Hopen, Pax-a и скрина към нея.
И за десерт - една тоалетна, в която само четката е икейска  Mr. Green

# 697
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Браво на Икеа, всичко изглежда супер. Пък и като знам колко са удобни и лесни за сглобяване.
Аз точно щях да те питам за тези врати в тоалетната, а те не били Икейски. Трябват ми точно такива и утре ще ходя да видя дали нямат нещо подобно в нашата Икеа.

# 698
  • Мнения: 144
Всичко е много хубаво, Jade.

Ама наистина ли холът е толкова мъничък, че да няма място за канапе ? Даже двуместно ? Как гледате телевизия ? Като казвам това, да си призная, гостите ни винаги се насочват първо към масата и седнат ли, стават едва, за да си тръгнат  Laughing Та канапето си е само за нас, на хората явно не им трябва.

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всичко е много хубаво, Jade.

Ама наистина ли холът е толкова мъничък, че да няма място за канапе ? Даже двуместно ? Как гледате телевизия ? Като казвам това, да си призная, гостите ни винаги се насочват първо към масата и седнат ли, стават едва, за да си тръгнат  Laughing Та канапето си е само за нас, на хората явно не им трябва.
Неее, не е толкова малък холът.
Всъщност там където е спалнята Hopen, там ще бъде и холовата част, по-скоро кът за гледане на телевизия - диван и телевизор, само толкова, ще събира 3-4 човека. Като ще са преградени от спалнята с една библиотека, която съм я измислила толкова безумно, че не знам как ще навия някой майстор да ми я направи  Mr. Green
Нещо подобно е, но става дума за цяла една стена, с размер 2,5 на 4 метра. Най-вероятно ще си я проектираме и сглобяваме сами с мъжа ми. Всъщност това ми е черешака та на тортата, но докато стигна до нея имам още доста работа Simple Smile

# 700
  • Мнения: 16
Някой има ли координатите на Никола и двата телефона, които имам са изключени, моля пратете ми ги ако ги имате и още прави доставки

# 701
  • Мнения: X
Момиета да ви питам тези столове Роджър http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/90155945 виждали ли сте ги в бяло или пне много светла избелена дървесина? И някой ако ги е пробвал да каже как са?

Сигурна съм, че съм го виждала от светло дърво, но сега проверих на сайтовете на няколко държави и вече никъде не го виждам светъл. Може да са го изтеглили. Rolling Eyes
Виж, даже тук в този блог показват преобразуване на този стол, който е светъл:
www.happymundane.com - Spray paint bandits strike again! (обаче публикацията е от January 18, 2008)


Jade, мерси за отговора за боята!


Благодаря! Трябват ми бели столове с подобен дизайн, може и без тапицирана седалка. Ако някой знае такива на прилична цена, ще съм благодарна!   bouquet

# 702
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Jade,честито.Много добре се е получило.Коя е фирмата,изработила кухнята?
Вече с нетърпение чакам да постнеш снимки от стаята на децата.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 316
Здравейте момичета, поорентирах се благодарение на вас в обстановката с пазаруването в Икея. Ще ходим за първи път и сте много полезни   bouquet Интересува ме някой плащал ли е с карта в Икея Румъния и как е курса дали е по изгодно така или да купуваме евра от тук и в Румъния да обръщаме в леи???

# 704
  • Мнения: 6 304
Благодаря! Трябват ми бели столове с подобен дизайн, може и без тапицирана седалка. Ако някой знае такива на прилична цена, ще съм благодарна!   bouquet

Ами веднага се сещам за известния стол "Livia" на Giò Ponti, но в сравнение с Икеа цената отива към неприличните. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт