90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №114

  • 27 138
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Кой попита за палачинки  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.120
ето това са напълно режимни. 

# 706
  • Мнения: 1
И аз да си отчета плодовия: 2 малки чепки грозде, 2 банана, 80гр кашу
Лека! Peace

# 707
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Днес въглехидратен - З - банан, О - качамак със сладко и тиквеник, В - зелева салата с бейкроус с домати, маслина и риган плюс шоколадчето. На обяд се поизлях май. Утре плодове и сред планината. Кантара все още ми е враг. Да се оплача като Нана от кантара. Обикновено като се оплаче и хоп на другия ден се похвали с резултат.  Joy   Hug  Колкото толкова. Организма е сложен механизъм, който се защитава, така че ... 

# 708
  • Мнения: 9
днешен отчет - белтъчен:
закуска-грозде
обяд-салата от домати,сирене,лук,моркови и чушки
вечеря-риба+салата от чушки и домати

вода-над 2л.  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 10
Бързо питане, фиданки:

Вчера ми беше плодов...ама само по ред....иначе нищо общо с плодовия Embarassed Embarassed Embarassed

Днес да си го карам белтъчен или да си направя плодовия ден newsm78

# 710
  • Мнения: 1 054
След вчерашния плодов имам пак -1.100кг. !!!!  newsm68 Ако след всеки плодов е така ще ги карам през ден  Joy

Днес белтъци.. ще се готви зеле с месо вкъщи, а вчера намерих една пушена моцарела, която изглежда страхотно, та ще видим кое, кога Simple Smile

Хубав, слънчев ден на всички! Simple Smile

Лета, бих си карала по схема...

# 711
  • Мнения: 0
   


ХАЙДЕ СЛАБУШКИ  НА ЗАКУСКА

# 712
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро. При мен килограм надолу и затвърдих 88 на кантара. Днес белтъчен. Ще мисля менюто в движение.

# 713
  • sf
  • Мнения: 10 156
И аз днес белтъчен, за вечеря ще готвя зеле със свинско, а на обяд май ще са яйца. МАлкия ми е болен и хич не ми е до готвене,ама няма как. Не съм се мерила, ще изкарам и тая 4ка пък тогава.

# 714
  • Мнения: 14
Добро утро момичета! Днес Белтъчен
з - кафе и ябълка . За обяд и вечеря нз какво ще направя но мисля да ям чушки със сиренце Grinning Laughing Laughing

# 715
  • Мнения: 1 091
Добро утро!

И днес отчитам малък минус след белтъчен.  Simple Smile Този път диетата при мен върви с бавни темпове, но пак съм доволна.

лета5, според мен си продължи с белтъчен, както си следва.

# 716
  • Мнения: 1 234
Аз съм плодова днес и дотук на банан, кафе и вода, нищо интересно. Поне да понаваксам с водата, че вчера не успях...

# 717
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте фиданки,

Аз днес съм белтъчна. За обяд и вечеря ще има пържолки със снежанка. Не съм се теглила още, но нямам и намерение. Да минат първо 2х4 пък тогава. Иначе корема ми определено спадна. Закопчавам си ципа на анцунга до горе вече  Joy

Ако съгрешите в някой от дните задължително си продължавате по схема  Naughty

# 718
  • Мнения: 493
От утре съм с вас. Днес ми е 14-ти ден на плодове. ..пусто му захранване..не мога, затова тук.
Миналата година издържах 2 цикъла...не ми се искаше да я спирам, но взех да попрекалявам в въглехидратния.
До утре Simple Smile

# 719
  • Мнения: 35
Дандулина, добре дошла отново при нас!Колко кг свали миналия път,а сега колко кг искаш да свалиш?

Моят втори воден мина вчера - изпих 3,6л вода.За втори цикъл свалих само 1 кг и по 1 см от обиколките.Да видим сега в трети ще има ли резултат.Първия път като спазвах диетата пак така - първи цикъл свалих много кг,а втори и трети само по 1кг.Спазвам си диетата стриктно,само в повечето случаи вечер хапвам същата големина порции,което си оказва негативно влияние.Но пък достигам кг, на които не съм била от 6 години и може би това е причината.
Днес - белтъчен:
з. - портокал
о. - 2 свински ребра на фурна + шопска салата(с много малко сирене)
в. - същото
За утре - картофи с грах.

Общи условия

Активация на акаунт