Клончета цъфтят ,птички пеят - децата на ВАРНА лудеят!!!

  • 36 249
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Здравейте !
Къде водите децата след градина , времето като е лошо Thinking.Ели е свикнала все навън , разходки , люлки , но сега ...Давайте предложения .

# 46
  • Варна
  • Мнения: 777
Още не мога да кажа, тепърва ни предстои започването на ДГ. Предполагам, ще е както досега - като стане от сън и времето е лошо отиваме в детски клуб, някъде на гости (или на нас ни идват гости за кафе) или в някой МОЛ (последното знам, че ще хвърли в ужас доста майки, но понякога няма накъде).

# 47
  • Мнения: 317
Здравейте. Отдавна не съм писала, ама викам айде време е.
Аз сега съм на почивка Simple Smile ама с колежка. Като мнооого добри агенти ни наградиха с почивка в Анталия. Всичко добре, ама не спира да вали днес. Иначе моренцето супер яко, чистичко, без боклуци, абе европейска ааа азиатска работа Simple Smile))
Моята принцеса вече е на градина и даже ходи на танци. Много ми е смешна и сладка, като почне да ми показва какво е научила - върти дупето и вика : Мамо, аз танцувам НА дупе  Laughing
При нас забавленията /освен градината Laughing Simple Smile са - събота Laughing в Мола / в КАпелата/, неделя ходим на уроци с други малки бръмбазъци да пеем,  но при нас няма как,  баба ни е муз. педагог и  там е задължително Crazy
Друго какво...губя си времето във Фейсбук с едни игри, дето Морска ме зарибява Simple Smile) а после не ми праща материали  Laughing ама айде от мен да мине.
Друго май няма, надявам се през уикенда времето да е по-добро, да излезем малко на разходка.

Приятен ден на всички!! Hug

# 48
  • Мнения: 2 922
begbie, по-честичко пиши!   bouquet
Къде в Анталия сте? Благородно завиждам  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 554
опааааааа,как да не пращам бе,я си виж Flutter

# 50
  • Варна
  • Мнения: 391
Baby_doll,  а вие как сте - нищо не казваш! Как е бебошани? Спокойничък ли е или ви мъчат колики вече?
Морската и тя се покри... За Елица-хубавица нищо се не чува!
Flower, излекувахте ли Тити? Тръгна ли пак по мъките горката?

# 51
  • Мнения: 101
Поспаланка, ние още сме си вкъщи. По съвет на педиатърката ще си остане до края на седмицата, че да укрепне, а не да стане като предишния път - на третия ден пак със сополи! Дано само не се отрази на свикването с яслата това отсъствие от 10 дни!

# 52
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
begbie къде ходи да пее ? Ели ходи на модерни танци , но след градина и е скучно все във вкъщи .
Ходим на Зебраното , избягвам Капелата в Мола -скъпо ми е .Когато времето беше топло ходихме на Замъка зад МЦ"Санита". 

# 53
  • Мнения: 317
Аз съм в Сиде, хотел Отиум Еко Клуб Сиде. Хотелът препоръчвам с две ръце, идеален е за деца - има цяло детско градче, пълно е с деца тук.....и сега ми е много мъчно за Емито Sad
Ходим да пеем един път в седмицата в неделя при Щурчетата мисля Thinking Ако знаеш къде беше концерта на ПИФ във Варна - там.
Ако желаеш ще разпитам свекито и ще ти дам тел на учителката. Първият път ни извика всички за разпявка и сега работи самостоятелно с всяко дете по 20 минути , щото още са бебета Flutter
И все забравям да кажа, че автомивката до затвора, която ми препоръчахте е наистина много добра. Килима светна, а го пера всяка година по автомивки и никога всъщност не съм очаквала кой знае какво...

# 54
  • Варна
  • Мнения: 777
Като стана въпрос за килими, да се оплача...Един г`усин ми взе килимите от вкъщи за пране на 29.09.2010, точно преди 3 седмици. Днес вече му звъннах да си ги потърся и той ми заяви, че са мокри и не съхнат, защото времето било лошо. Ако ги бяха изпрали, когато ги взеха, щяха да са забравили вече, че са ги взели. Много съм разочарована. Бо си даде килимите преди мен, дано да е върнал нейните поне.

# 55
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Варненски майчета, нека да помогнем на Яна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534959.0;topicseen

# 56
  • Мнения: 860
Здравейте!

Bluebell O'Smallheaven чета ви за тези килими, къде ги дадохте Shocked какви 2 седмицир времето сега се развали.... newsm78 направо ужасТ, пишете поне къде сте ги дали да не се излъжем и ние там.

Аз моите ги дадох също в една фирма Алекс/в пощата имах брошурка и реших да пробвам/, която пак доидоха взеха ги и за 4 дни ги въртаха и са като нови. Доволна съм имаха доста петна, цяла зима дребчо налива и полива на воля.


Надявам се Яна да бъде спасена, аз не моа да даря кръв просто съм сама с малкия, но съм сигурна че ще се намерят добри хора Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Варна
  • Мнения: 777
Килимите ги дадохме на един мъж, препоръчан тук във форума. Получихме и уверението на Malenna, че е съвестен и няма да ни подведе и че от години пере и техните килими. Добре, но явно поръчките му са нараснали главоломно. В такъв случай трябва да започне и да отказва по-малко. Всъщност, седмиците са 3, а на Бо са даже повече. Колкото и хубаво да ни ги изпере килимите, смятам че нищо не оправдава въпросния господин. Аз живея месец като в галерия, а килимите ми се търкалят кой знае къде. Освен, че няма да му търся повече услугите, ще се постарая и да го НЕпрепоръчам на всички познати. Бясна съм!

# 58
  • Мнения: 2 922
Аз пък НЕ препоръчвам тези Алекс  Naughty Развалиха ми и двата страхотни килима, не приличат на нищо.

Споделям малко информация за Второ обучение на доброволни консултанти за кърмещи жени, ако на някой му е интересно и иска да участва.
http://www.kurmene.org/?page_id=22

# 59
  • Мнения: 860
Явно всичко е субективно. Аз съм доволна, не ги хваля baby_doll всеки решава къде да си даде килимите има 1000 автомивки...просто споделих мнение.

Bluebell O'Smallheaven аз досега да бях отишла да си търся килимите, стига да знам къде ги пере...много неприятно наистина, Rolling Eyes дано скоро ти ги върнат и да си доволна поне от прането. Да те попитам пишеш, че ходите в Молла, в кои ?
В Гранда имали нещо подходящо за по малките? Rolling Eyes Ако някои има наблюдение нека сподели...моля.

Общи условия

Активация на акаунт