Клончета цъфтят ,птички пеят - децата на ВАРНА лудеят!!!

  • 36 343
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 990
Кога скоро  Rolling Eyes
Ники като види онзи плешивия от БТВ и вика - *О , мамо пак дават лъжеца !* Whistling

# 661
  • Мнения: 2 096
Много лъже.. истина е.. не разбраха тези от БТВ, че българия не е София..

# 662
  • Мнения: 2 922
Малко културна информация от мен  Laughing

http://www.operavarna.bg/monthly_progall_bg.php

На 18.04 и 27.04 ще има представления на Варненската детска опера.

Мамма Миа препоръчвам от сърце - страхотен е. Пак ще ходим да го гледаме.
Магьосникът от Оз не сме гледали, но и за него съм взела билети.

# 663
  • Мнения: 4
Хей, мили варненски мами! Знаехте ли, че кукленият ни театър има постановки и за големи?!?
http://www.vnpuppet.com/bolivud

Чиста изненада и за мен самата!
Редовно посещаваме съботните спектакли с 5 годишната ми Кати, но утре за първи път ще гледаме спектакъл "За големи" ! Ще споделим мнение обезателно!
Времето изглежда добре за сега, ще има игра в парка след градина, усещам! УСМИВКИИИИИ!!!! Simple Smile))))))))

# 664
  • Мнения: 207
Моята дъщеря е на почти 3г дали би и било интересно на куклен театър,ако може някоя мама да сподели впечатления?

# 665
  • Мнения: 3 990
jerry , на моя син му беше интересно.
Но вече не му се препотретват. Гледал ги е всички по два пъти.
С това пробвай http://www.vnpuppet.com/slunchogledcheto
Нищо , че като гледам програмата много рано тази година са излезли във ваканция
Като гледам програмата до края на месеца само 3 постановки и то за възрастни ???

# 666
  • Мнения: 2 096
Ние също ще ходим на Мама Мия.. отдавна и се канех.. от Мечо пух не останахме очаровани преди време и давам поледен шанс на мюзикълите (поне за известно време).. на театър водя Ники от 2 годишен и няма постановка която да не му хареса.. опс, майка го води на пепеляшка и тя го отегчи и то като тръгнали да излизат на сцената деца..

# 667
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз още не съм пробвала да водя дъщеря ми. Не знам как ще реагира, понякога се плаши. На представленията в детската градина знам, че плакала от снежните човеци. А когато дошъл Роналд Макдоналд направо изпаднала в паника и я извели от стаята... Sad

# 668
  • добрич
  • Мнения: 39
Здравейте,момичета!Искам да попитам някой от вас да ли е чувала за една строителна фирма  MaxConsult Group да каже да ли са сериозна фирма че предлагат работа в Белгия.Утре съпругът ми е на интервю,та търся малко информация.Eто и сайта им www.maxbuilding.bg

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 13:49 от aleks_2005

# 669
  • Мнения: 5 776
Алекс тук има някакви коментари.Може и да греша и да става въпрос за друга фирма,но си мисля,че и в Господари на ефира ги бяха изтипосали

# 670
  • добрич
  • Мнения: 39
Ох,това го гледах също така и за господарите една приятелка ми каза и там рових вчера но поне това което намерих не се отнасяше за тях.Когато съпругът ми говори с тях по тел. и ги питал да ли вземат пари те казали че са строителна фирма а не посредническа.Абе той вече тръгна за интервюто  и да се надявам че не са мошенници,че май са много.По-късно ще пиша.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте, дами! Simple Smile

Пиша с надеждата, че поста ми няма да се сметне за реклама.  Peace От няколко дни работя по организацията на едни много щури великденски фотосесии и тъй като ще са във Варна и ще има живи зайчета и пиленца, за радост на малки и големи деца, реших да ви пиша. Снимките ще се провеждат както на открито, така и в студио, така че всеки може да реши за себе си къде иска да се снима Simple Smile Ще има много реквизит и ще е много весело - подходящо е и за бременни, за бебета, за малки и големи деца, дори за цели семейства. Ще бъде уникално за града, никога не е правено преди и смятам ще е много интересно! Аз самата съм в еуфория от няколко дни  Mr. Green Часовете са определен брой /не са много - в рамките на два последователни дни преди Великден/, цената е символична, а спомена който остава и емоцията за децата - страхотни! Simple Smile Който се интересува мога да насоча за повече инфо Simple Smile

Благодаря за вниманието! Simple Smile

Ако  нарушавам някакви правила - изтрийте ми поста. И ако е така предварително се извинявам.

# 672
  • София
  • Мнения: 30 210
^Ekaterina^, дай повече инфо- дати, часове, място на снимки, цена или поне тел. за инфо  Peace

# 673
  • Варна
  • Мнения: 443
Който се интересува да ми пише на лични, да не разводняваме темичката Simple Smile Датите са 22-ри и 23-ти Април - петъкът и съботата преди Великден! Simple Smile missence, имаш ЛС

# 674
  • Мнения: 3 990
Ама как само сте ми улучили и двата работни дена  Mr. Green
Пак пропускаме мероприятия  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт